dárky pro mladého muže

Dárky pro mladého muže

Vybírat dárek mladému muži je někdy hodně snadné a někdy je to za trest. Pokud má muž hodně aktivit a Vy s v nich vyznáte, tak máte vyhráno. Další možností je, že muž se osamostatnil od rodičů a tím pádem potřebuje obrovské množství věcí. Oba tyto případy jsou pro Vás z pohledu výběru a nákupu dárků výhrou.Ale jsou případy kdy muž bydlí u rodičů, neb má například skvěle placenou práci a nic mu nechybí. V mužových koníčkách se nevyznáte. Takže výběr dárků je pro Vás černou můrou. Základní věci které v minulosti dostával jako dárky už neocení. Jaký dárek tedy mladému muži koupit? Tak to se Vám pokusím poradit v obou případech. Pojďme se podívat na jednotlivé tipy.

 

Tipy na dárky pro mladého muže

tipy na dárky pro mladého muže
tipy na dárky pro mladého muže

Daruj mladému muži zážitek

Nejoblíbenější zážitkový dárek je tandemový seskok

Dobře zvoleným zážitkem neuděláte nikdy chybu. Mladí muži se většinou sdružují v nějaké partě, takže pokud jej parta bude moci na zážitek doprovodit a sledovat jej při jeho zážitku tak tím líp. Mladí muži mají rádi adrenalin a výzvu, takže zážitky na toto téma se vyloženě nabízejí. Ať už jde o dražší tandemový seskok, na který se může složit víc lidí. Nebo levnější u nás stále exotický flyboarding. Při kterém si nejví srandy užije mužovo okolí. O tandemovém seskoku si můžete přečíst ZDE.

 

Kup mladému muži tandemový seskok.
 

Daruj mladému muži flyboarding

Skvělým zážitkovým dárkem s kterým si užije srandy jak obdarovaný muž, tak i parta co ho na zážitek doprovodí je flyboarding. Pomoci trysek a proudu vody se bude snažit vznášet nad hladinou vodní hladiny jako nějaký superman. Flyboarding je mladým adrenalinovým sportem, kterému holduji právě mladí lidé.

Co je flyboarding a co na flyboardingu muž zažije to se dočtete ZDE.

 

Kup mladému muži flyboarding.

Daruj zážitek driftování

A do třetice ještě k zážitkům. Pokud o muži víte že se bojí výšek, nebo neumí plavat. I to se u mužů stává, nejsme supermani. A víte že má už rád auta a moto sport. Pak si myslím, že skvělým neopakovatelným zážitkem bude pro muže možnost vyzkoušet si driftování. Jeden z nejmladších moto sportů. Při kterém závodnici jezdí s autem v kontrolovaném smyku je nevšedním zážitkem na celý život. Určitě mladému muži do budoucna pomůže i zkušenosti se smyky, které si při driftování vyzkouší. Víc se driftování dočtete ZDE.

 

Daruj mladému muži driftování.
 

Daruj muži skvělou vůni

Je důležité aby mladý muž měl na poličce kvalitní mužskou vůni, po které může sáhnout když vyráží do ulic, za sportem, na noční párty. Zkrátka mladí muži se chtěji taky druhému pohlaví líbit a vůně je jeden z prvků, který ženy na mužích hodnotí. Páchnoucí muž i když je krasavec u žen moc nezaboduje. Leda na dálku. Většina mladých mužů používá deodorant a nějakou vůni z drogerie. Ale většinou už nevlastní nějakou kvalitnější vůni od renomované značky, která voní déle a intenzivněji. Protože se vůněmi dlouhodobě zajímám, tak Vám doporučím vůni kterou by jsem mladému muži koupil. Mladí muži totiž nemusí těžké rafinované kořeněné vůně, vůně může být klidně sladší, jednodušší a svěžejší.

 

1 Million – Paco Rabanne

Klubová jednička. V cizině naprostý hit u nás trošku jeho obliba trošku pokulhává, protože jde o vůni, která je trošku dražší. To ovšem nahrazuje svou výdrží voní neuvěřitelných 10-12 hodin silnou intenzitou. Z počátku dominuje máta s grapefruitem a mandarinkou, později dominuje skořice, kůže a jantar. Vůně je dost čerstvá, takže jej může muž použivat i do školy, práce, dokonce i do tělocvičny. Je to vůně pro podzimní a zimní dny.

 

Recenze na 1 Million

 

 

Ultra Male – Jean Paul Gaultier

Nový konkurent 1 Million který se snaží od minulého roku (2015) sesadit krále z trůnu. Ultra Male  je víc sladší a víc intenzivnější než 1 Million. Je to vůně víc do klubů a na diskotéky. Vydrží vonět cca 7 hodin . Vůni by jsem přirovnal k nějaké vánoční vůni. Ve vůni dominuje hruška, nejvíc vanilka a ke konci a v základu skořice. Vůně je v krásném flakónu. Je míň univerzální jak 1 Million, ale určitě jde o originálnější vůni do chladného počasí.

 

Recenze na Ultra Male

 

Po dvou zimních vůní, zde zmínim i letní svěženky. Citrusových vůní je na trhu opravdu hodně a často se jedna druhé hodně podobají. Já osobně by jsem mladému muži koupil tyto:

 

Invictus – Pacco Rabanne

Můj první tip na vůni byl tip na veleuspěšnou vůni 1 million. Tato vůně se hodí spíš do chladného počasí, proto firma Pacco Rabanne přišla v vůni Invictus. Svěží vůně, bez zbytečných kudrlinek. Z počátku ve vůni dominuje mořské tóny,grapefruit s mandarinkou později se o slovo hlásí netradiční kombinace bobkového listu s jasmínem a v základu či a hlavně ke konci vůně dominuje ambra s dřevitými tóny. Dlouhá výdrž řadí tuto vůni mezi mé favority pro mladé muže do letního počasí. Moderní, ležérní vůně.

 

Recenze na Invictus

Essential Sport – Lacoste

Pro sportovně založené mladé může není špatnou volbou tato vůně. Je jemnější, výdrží přibližně pět hodin, což pro sportováni bohatě stačí. A značka Lacoste má punc dobrého renomé. Jde o klasickou citrusovou vůni, která s ničím nevybočuje, ale díky tomu máte jistotu, že se trefíte do mužova vkusu.

 

Recenze na Essential Sport

 

 

Daruj muži vtipný dárek

Je mladý muž pro který shánite dárek váš kamarád a vy shánite spíš nějakou blbinku, než drahý dárek. Jestli ano, potom doporučuji sáhnout po nějakém vtipném dárku. Tyto dárky nejsou drahé a srandy si s ním užije nejen obdarovaný muž, ale celá vaše parta.

 

Vtipné dárky rád nakupuji ZDE.

Další tipy na dárky pro mladé muže

 

V tipech by jsem mohl pokračovat ještě hodně dlouho, ale Vy by jste se v tom nejspíš ztratili a hlavně by jsem už opakovat to, co jsem napsal někde jinde. Proto zde uvádím několik dalších článků, které Vám s výběrem dárků pomohou.

 

Dárky pro muže – úvodní článek tohoto webu, kromě konkrétních tipů je to i rozcestník na další články

Zážitkové dárky pro muže – v úvodu tohoto článku jsme zmínil tři tipy na zážitky, zážitků je mnohem víc, pokud hledáte další inspiraci tímto směrem, potom tento článek vřele doporučuji

Dárky pro mladé muže – jeden z mých starších článků, které jsem psal na stejné téma jako je toto. Tzn. další porce inspirace.