Dárky pro muže

Dárky pro muže 5

Po delší době se opět vrácím k základnímu tématu tohoto webu a to dárkům pro muže. V poslední době jsem slyšel několik skvělých tipů na skvělé dárky pro muže. Nebudu zdržovat a hned se pustím do jednotlivých tipů.

 

Darujte muži pohodu

 

Někteří muži neumí odpočívat jeden víkend jsou na horách, další jdou hrát fotbal. Ale i muž si občas rád odpočine. Jen někdy nemá čas, někdy ho to nenapadne, jindy je mu to hloupé, vzhledem k množství věcí, které musí udělat. Ale když od Vás dostane dárek ve formě pohodového pobytu, tak bude mít alibi, důvod například na víkend vypnout a jen tak relaxovat. Možná, že díky vašeho dárku si muž udělá v hlavě jasno a v občasném relaxu najde zalíbení. Já tu stále píši o relaxu a pořád jsem neprozradil jaký že to dárek máte muži koupit. Já navrhuji muži koupit pivní lázně. Néjlepe pro dva, aby sebou mohl vzít manželku, nebo přítelkyni. Velký výběr pivních lázní naleznete například zde. Já jsem tento dárek koupil mým rodičům coby dárek k jejich výročí svatby a musím říci že si to náramně užili. Sice to tehdy neměli s pobytem, ale koupel v chmelu a následnou masáž si i tak vychutnali.

 

Vstupenky na sportovní, kulturní akci kterou má muž rád

 

Dnes 15.5.2015 probíhá v naší republice mistrovství světa v hokeji a vsadím se, že je jen málo mužů, které tato událost necháva chladným. Já bydlím v Ostravě a občas slyším, jak se někdo chlubí, že byl na zápase přímo v hale. Méně šťastným mužům popisuje skvělou atmosféru na stadionu, zážitky z fandění, zkrátka muži hokejem žijí a určitě si přejí být přímo u toho. Vstupenku na letošní šampionát u nás už nejspíš nestihnete koupit, ale MS v hokeji se občas koná i kousek za hranicemi a hlavně v republice probíhá mnoho skvělých akcí, na kterých se váš muž bude bavit. Od fotbalových zápasů, po Davis Cup, auto závody po hudební festivaly, koncerty různých hvězd. Zkrátka vstupenkou na něco co má muž rád nikdy neuděláte chybu. Nejlíp je darovat muži hned dvě vstupenky, protože atmosféra se lépe nasává ve dvou. Vstupenky jsou dnes nejsou nejlevnější, proto si myslím že takový dárek ocení každý muž.


Darujte muži zážitek

 

Mé tipy na dárky pro muže jsem začínal tipem na pohodu a relaxaci. A můj poslední tip bude přesně opačný. Tedy zážitkem určitě bude i pohodový pobyt, který jsem zmiňoval, ale já mám na mysli úplně jiný tip zážitku. Většina mužů miluje adrenalin, dobrodružství, tak co mu nějaké dobrodružství nedopřád. Určitě na takový dárek muž jen tak nezapomene. O nevšedních zážitcích se totiž dlou vypráví. A jaké že to máte možnosti? Výběr zážitků, které můžete muži darovat jsou obrovské, však se koukněte například zde.

 

Namátkou co takhle muži darovat driftování. Driftování je pernamentí jízda s autem v řízeném smyku. Tyto zážitky muži milují. Je to totiž to co má většina mužů ráda, auto a adrenalin v jednom. Ještě nejlépe, když na akci s ní pojede krásná žena, kterou miluje a půjde o jeden z nejlepších dárků, které mu můžete darovat. Více se o driftování dočtete zde. Koupit si jej můžete zde.

 

Driftování je určitě hodně nevšedním zážitkem, ale pokud chcete muži darovat ještě něco víc nevšedního a chcete se při tom sami bavit tím, jak s vaším dárkem zápasí obdarovaný muž, pak muži kupte flyboarding. Nemám na mysli koupi stroje, ale možnosti flyboarding vyzkoušet. Pokud nevíte co to flyboarding je, tak koukněte na video. To Vám řekne mnohem víc než tisíc slov.

Zde se můžete dočíst něco víc o flyboardingu. A teď ještě k tomu, proč si myslím, že se s tímto dárkem pobavíte i Vy. Málokdo z počátku zvládne flyboard tak dobře, že s ním léta tak dobře jak mistři na videích. Flyboardista nováček nesčetněkrát spadne, než se mu povede pěkně se vznášet a pády často bývají úsměvné i pro diváky, tedy Vás. Tím neříkam, že by si to obdarovaný muž neužil a že jde o nevhodný zážitek. Jen je trošku jiný a vyžaduje mužův um, tak jako u výše zmiňovaným driftování.

 

Pokud chcete muži darovat zážitkový dárek, který nebude klást velké nároky na mužův um, pak mu darujte jeden z nejoblíbenějších zážitkových adrenalinových dárků pro muže a tím je tandemový sekok s padákem. Kromě krátké instrukce před samotným seskokem si tento dárek bude muž jen užívat. Ověřte si, zda muž netrpí závratěmi, ať máte jistotu že tento dárek ocení. Ne všichni muži milují takový druh adrenalinu. Tandemový seskok koupíte například zde.

 

Dárky pro muže jsou probírany podrobně v úvodním článku na tomto webu.

Pokud hledáte spíš netradiční dárek pro muže pak čtěte zde.