dárky pro muže Brno

Dárky pro muže Brno

Muži z Brna se mají. Díky tomu, že bydlí v druhém největším měste v naší republice, tak je jasné, že i výběr dárků pro brňáky je mnohem větší než kdekoliv jinde z vyjímkou Prahy.


Na jednu stranu příjemné zjištění, na druhou stranu mnohem víc možností a variant. Tento článek vznikl za účelem pomoci Vám s výběrem dárků pro muže z Brna, nebo jeho okolí.

 

Tipy na dárky pro muže Brno

 

  • Soukromý let vrtulníkem je jedním z netradičních dárků, který dostávají muži. Muž poletí jen s pilotem asi půl hodiny nad Brnem. Jde o nevšední zážitek na který se nezapomíná. Od tohoto dárku neodrazuje ani cen, často se totiž na dražší zážitky skládá víc lidí, kteří jdou mužovi na oslavy. Já si taky myslím, že mnohem lepší je muži darovat jeden dárek, na který hned tak nezapomene. Než donést x drobných dárků, na které si za chvíli nevzpomene.

 

Zde můžeš koupit soukromý let vrtulníkem nad Brnem
 

tipy na dárky pro muže Brno
tipy na dárky pro muže Brno

 

  • Další tip na dárek pro muže z Brna je zase z kategorie zážitkových. Tento by jsem ještě zaškatulkovat do kategorie vysněných. Mám teď na mysli jízdu v luxusním autě. Tento dárek je vhodný pro všechny muže, kteří milují auta, nevlastní luxusní auto, ani nikdo v jeho okolí. Což je většina mužů. Možná si myslíte, že si myslím, že muži koupíte luxusní auto a tím mu splníte jeho sen. Ale já to myslím trošku jinak. Je mi jasné, že většina z nás včetně mě na takové auto nemáme. Ale to nevadí, aby jsme se mohli na chvíli v luxusním autě sjet, tak si jej můžem na nějaký čas pronajat. A právě krátkodobý pronájem je asi nejoblíbenějším zážitkovým dárkem pro muže. Ať už z důvodu, že nejde o drahý dárek, tak jak tomu je například u výše zmíněného soukromého letu vrtulníkem a taky z důvodu, že jde o nevšední zážitek. Někdy tato zkušenost muže motivuje k pozitvní změně ve svém životě. Která má vést k tomu, že si bude chtít takové auto koupit v realu a řídit jej každodenně.

 

Daruj muži jízdu v Porshe
 

Daruj muži jízdu v Lamborghini Gallardo
 

Daruj muži jídu v Ferrari
 

  • Aby jsem mé tipy na dárky pro muže z Brna trošku rozšířil i o další tip dárků, tak můj další tip na baristický kurz. Pokud muž holduje kávě, tak právě pro něj by mohl být skvělý tento 6 hodinnový kurz. Tento dárek následně ocení i mužovi budoucí hosté. Tipuji že i Vy muže navštěvujete. Takže i vy oceníte to, že muž bude umět připravit lahodnou kávu.

 

Daruj muži baristický kurz v Brně
 

  • Další tip na dárek pro muže z Brna či jeho okolí je tip z jiného soudku. Pokud má muž rád fotbal, nebo hokej, pak zvažte zdali by neocenil pernamentku na nějaký brněnský celek. Ať už fotbalovou Zbrojovku Brno, nebo hokejovou Kometu. Pokud již pernamentky má, nebo víte, že muž chodí na zápasy příležitostně, ale rád. Pak mu můžete koupit něco ve fanshopu. Myslím že žádný fanda nepohrdne dresem klubu, kterému fandí.

 

Podobné články:

 

Dárky Brno – starší článek plný tipů na další dárky pro muže z Brna

 

Zážitkové dárky pro muže Brno – zážitkové dárky mám nejraději. Na netradiční zážitky se nezapomína, hodně se o nich hovoří ve společnosti. Proto jich několik naleznete v tomto článku, ale ještě další najdete v tomto článku

 

Dárky pro muže – pokud hledáte spíš klasické hmotné dárky, pak je jedno, zdali je muž z Brna, nebo například z Aše, pak Vám doporučuji začít na úvodní stránce tohoto webu. Na této stránce naleznete přehledný rozcestník na konkrétnější tipy na dárky pro muže