Dárky pro muže k 30. narozeninám

Dnes jsem se konečně dostal k článku, který se věnuje tipům na dárky pro muže k 30. narozeninám. Třicáté narozeniny se v mém okolí slaví v posledních letech nejčastěji. Sám jsem měl před třemi lety 30 let a díky tomu, že mám kamarády a kamarádky, v podobném věku, tak mám celkem přehled, jak takové oslavy probíhají a jaké dárky se na třicetiny mladým mužům kupují.

V třiceti si hodně lidí uvědomuje, že mládí má za sebou a pokud již tak neučinil, tak je třeba začít budovat rodinu. Facebook je pln svatebních fotografií a miminek.Zábava a akce už nejsou takové jak tomu bývalo. Mnoho lidí již nemůže, protože má jiné povinosti, než pařit s kamarády. A když už se na nějakou vyrazí, tak třicátník zjišťuje, že už nelze prohýřit celou noc a nemít druhý den problém se svým tělem. I tělo pomalu začíná hlásit, měl by jsi něco se sebou dělat, roste ti bříško, ubývá kondice. V hospodě se přestaly probírat holky a řeší se praktické věci. A do této atmosféry máte přinést svůj dárek. Proto při výběru dárku pro mladého muže, slavícího 30. narozeniny si dejte obzvlášť záležet. Já osobně si myslím, že po padesátinách jsou třicáté narozeniny zlomové.


A teď už konečně k těm dárkům.

Tipy na dárky pro muže k 30. narozeninám

  • Darujte mladému muži něco, co podpoří jeho kondici. Já jsem svému bratrovi k třicetinám koupil sportovní hodinky. Hodinky mu měří kromě času tep. Mému bráchovi tyto funkce bohatě stačí, protože chodí do posilovny. Někdo kdo chodí po horách, nebo běhá by určitě uvítal sportovní hodinky s GPS. Nedávno slavil narozeniny kamarád a ten pro změnu dostal badmintonovou pálku. Sportovní věci jsou vděčnými dárky a výhoda u takového dárku, je že jej můžete vybírat v různé cenové relaci
  • Dalším oblíbeným dárkem pro muže k třicetinám je jízda luxusním autem. Řídit luxusní sportovní auto jako je Porche, Lamborgini je snem každého muže. Někdo si tento sen splní tak, že si sportovní auto koupí. Ale většina z nás spíš tyto auta jen obdivuje. V dnešní době si můžete v takovém autě projet, nebo toto projetí umožnit, někomu komu darujete tento zážitek. Stačí si jen vybrat mezi luxusními sportovními auty. Velký výběr naleznete zde.
  • Již předchozí tip na dárek pro muže k 30. narozeninám byl zážitek a u zážitků by jsem rád zůstal. Protože zážitky jsou nejlepšímy dárky a člověk slavící třicet let si plnými doušky užívá život a užívaní si života to je prožívat nové a nové nepoznané věci. V minulosti když jste někomu chtěli darovat zážitek, tak jste jej museli většinou sami připravit a zorganizovat. V dnešní době na to máme firmy a Ty Vám profesionalně zprostředkují vámy vybraný zážitek. Stačí si jen vybrat, zdali mladému muži k třicetinám koupíte let balónem, tandemový seskok. Nebo třeba zorbing atp… však koukněte sami například zde.
  • Vtipné dárky pro muže k 30. narozeninám jsou taky hodně oblíbeným druhem dárků, které se mladým mužům ke kulatým narozeninám dávají. Hůmor je totiž kořením života a kulatiny je třeba přejít s hůmorem.

darek k 30 narozeninam

 

Možná Vám příjde, že píši o samých drahých dárcích a Vy si nemůžete dovolit takový dárek koupit. Než mé tipy na dárky zavrhnete kvůli ceně, tak zvažte variantu, oslovit další lidi, kteří půjdou na oslavu 30. narozenin, zdali by se k vám finančně na dárek nepřidali. Při výběru dárku nezapomínejte, že oslavenec pro Vás určitě připravuje pěknou oslavu, která bude něco stát. Takže pokud Vás nenanpadne žádný dobrý dárek, tak případné finance, kterými by oslavenec mohl použit na svou oslavu.

Další tipy na dárky k 30. narozeninám pro muže naleznete ZDE.

Přeji co nejpovedenější oslavu 30. narozenin.

Další články plné tipů:

Dárek k třicetinám

Dárky k 30. narozeninám

Tipy na dárky pro muže k 30. narozeninám

Dárky pro muže k 35. narozeninám – 35 let sice není 30 let, ale i v tomto článku naleznete hodně skvělých tipů, které můžete užít pro váš dárek k 30. narozeninám