Dárky pro muže k narozeninám 30

Není to tak dávno, co mé okolí slavilo 30.narozeniny. Tím chci říci, že jsem měl 30. let a i mí kamarádi, kamarádky, bratr, bratranci slavili třicet let. Takže si dobře pamatuji, jak oslavy 30. narozenin vypadaly. Někteří pořádali bujaré oslavy, někteří pro pracovní, nebo rodiné vytížení slavili se zpožděním, nebo jen v rodinném kruhu. Asi všichni jsme byli smutní, že už nemáme na začátku roku krásnou dvacítku, ale máme třicítku a chtě nechtě začínáme “starnout”. Mnoho mužů si proto přála dárky, kterými by mohli proti “stárnuti” bojovat.


 

Můj bracha si přál sportovní hodinky, které bude nosit do fitness centra. Já jsem chtěl věci na běhání. Další kamarád chtěl deskovou hru. Nikdo z těch mladých mužů si nepřál papuče, nebo dárek, který by naznačoval stárnutí. Myslím si, že třicáté narozeniny jsou skvělou příležitostí pro zážitkový dárek. Mladý muž totiž ještě stále zkouší nové věci a rád se tím chlubí. Muži jsou svou pováhou věční kluci a nezmění to ani jejich partnerky a manželky. Proto mé první tipy na dárky pro muže k 30. narozeninám jsou tipy na adrenalinové zážitky.

 

Adrenalinové zážitky jsou vhodným dárkem pro muže k 30. narozeninám

 

V předchozí kapitole jsem zmínil klukovskou duši každého muže. Tím by jsem nechtěl generálně doporučovat adrenalinový zážitek, jako jediný možný dárek. Protože sám z vlastní zkušenosti vím, že ne všichni vyhledávají maximální adrenalin. Proto než začnete nad adrenalinovým dárkem přemýšlet, pořádně se zamyslete, zdali to bude ten pravý dárek.

 

Tipy na adrenalinové dárky pro muže k 30. narozeninám

 

  • Nejprodávanějším adrenalinovým dárkem je bezesporu tandemový seskok s padákem. Mnoho lidí si řekne, proč musí být tandemový, proč každý neskáče sám. Jenže pro to aby člověk mohl skákat sám musí projít delším kurzem. Proto lidé k 30. narozeninám dostávají tandemové seskoky. I tak jde o parádní zážitek. Pokud Vás tento adrenalinový dárek víc zajíma, tak o tom, jak jeden takový seskok vypadal si můžete přečíst v článku Tandemový seskok Kunovice . Tento zážitek můžete koupit například zde.

 

 

  • Pokud si chcete užít hodně srandy a chcete budoucímu třicátnikovi darovat něc co je v posledních létech opravdu trendy, tak pro Vás mám tip na další adrenalinový sport. Doporučuji muži darovat flyboarding. Pokud nevíte co je to flyboarding, tak pak si o něm můžete víc přečíst na stránkách které se flyboardingu věnují : Flyboarding. Nebo se můžete kouknout na video.  Flyboarding je hit posledních let, koupit jej můžete zde.

 

 

  • Mým třetím tipem na adrenalinový dárek je drifting. Muži milují auta, milují rychlou jízdu. S tímto dárkem určitě zabodujete. Drifting = jízda v pernamentním smyku . Já mám tento dárek rád ze dvou důvodů. Ten první je ten, že jde o pořádný adrenalin a druhý je ten, že člověk díky toho, že si driftování osahá, se poučí jak by se měl chovat během smyku se svým autem. Takže tento dárek má v sobě jak adrenalin, tak poučení. Více se o driftování dočtete na stránkách které se driftingu věnují , najdete je zde. Zážitek můžete koupit zde.

 

Zážitek jako dárek pro muže k 30. narozeninám

 

Předchozí tip na dárek byl ze světa aut a u toho by jsem zatím zůstal. Velkým snem mnoha mužů je řídit luxusní sportovní auto. Samozřejmě že mnoho lidí sní takové auto vlastnit, ale jen málo mužům se tento sen splní. Splňte mu alspoň tu možnost takové auto řídit. Tento dárek koupíte zde.

 

Mohl by jsem zde napsat ještě nekolik dalších tipů na dárky k třicátým narozeninám, ale nebudu Vám zbytečně motat hlavu. Pokud máte potřebu dál se inspirovat. Tak pro Vás mám jeden odkaz na stránky které se dárkům k třicetinám věnují. Nebo na další skvělé články na tomto webu Dárky pro muže k 30. narozeninám, Dárek k třiceti . Nově taky dárky k 30. narozeninám .

Úvodní obrázek Designed by Freepik