Dárky pro muže tipy

V tomto článku naleznete mnoho skvělých tipů na dárky pro muže. Tipy budou co se týče ceny seřazeny vzetupně. Od nejlevnějších dárků pro muže, až po ty nejluxusnější.


  • Snad již každý kupoval někdy nějaký levný dárek. Vybírat levný dárek není lehké. Snad Vám pomohou mé tipy. Muži můžete koupit nějakou regionální specialitu, nebo něco gurmánského. Má li muž rád pivo, tak mu můžete koupit například pivo z nově vzniklého pivovarku ve vašem okolí. Oblíbeným levným dárkem bývají například kvalitní salámy, sýry atd… Pokud hledáte praktický levný dárek, tak pak by jsem doporučil například vodu po holení, kvalitní deodorant atp…
  • V mém dalším tipu naleznete trošku hodnotnější dárky. Pokud chcete do muže investovat částku kolem 500,- Kč tak se zkuste podívat po módních doplňcích. Těch totiž není nikdy dost. Mám teď na myslí opasky, kravaty, šály, čepice, peněženky, rukavice. Mnoho mužů totiž nosí jednu věc do roztrhání a ani je nenapadně, že by si mohli koupit ještě další kousek, aby nechodil stále v stejném.
  • Pokud hledáte ještě trošku dražší dárek, tak kolem tisíce, pak pouvažujte, zdali by muž neuvítal nějakou pěknou vůni. Parfémy a toaletní vody nejsou doménou jen žen a pokud chce muž u žen bodovat, tak by měl vonět. Oblíbeným dárkem v této cenové relaci jsou i zážitky. Nejprodávanějším dárkem pro muže je možnost projet se v sportovním autě. Tento dárek je nevhodný pro muže, kteří luxusní auto vlastní, nebé je dosti pravděpodobné, že v něm již jel, ale pokud tomu tak není, tak pouvažujte zdali by jste s takovým dárkem u muže nezabodovali. Skvělý výběr za dobré ceny naleznete zde.

 

  • Muži milují dobrodružství a adrenalin, samozřejmě že ne všichni, ale většina. Proto si myslím že darovat muži zážitek je jedním z nejlepších dárků, které muži můžete darovat. Hodně oblíbený je tandemový seskok s padákem. Hodně lidí kupuje mužům i školu smyku, nebo například driftování. Velký výběr zážitků které můžete muži koupit naleznete zde.

 

  • Pokud hledáte tip na netradiční dárek, který není tak drahý, tak pak pro Vás mám tip na jeden netradiční dárek. Hodně netradičním dárkem je fotokniha. Fotokniha to jsou zhmotněné vzpomínky. Je to záloha fotografií, možnost snadné prezentace a možnost na vzpomínaní v budoucnu. Více se o tomto netradičním dárku pro muže dočtete zde.
  • Dobrým dárkem může být i klasická kniha. Na trhu je nepřeberné množství titulů. Koukněte se jaké knihy se zabývaji mužovými koníčky. Třeba právě zde naleznete svůj dárek pro muže. Výhoda tohoto dárku je v tom, že můžete udělat muži radost v tom, že mu koupíte něco co obohatí jeho koníček. Přitom nemusíte stresovat s dárkem, který by se přímo dotýkal mužova koníčku. Protože málokdo se vyzná v koníčku někoho jiného. Dobře znám ty situace, kdy jsem něco koupil a obdarovaný sice za dárek poděkoval, ale hned dodal toto již mám. Používám něco mnohem lepšího atd… Proto si myslím že dárek, který má nějakou spojitost s mužovým koníčkem.

 

Pokud má muž rád nějakou muziku, nebo má rád nějaký sport, tak dobrým dárkem může být například vstupenka na jeho oblíbenou kapelu. Nebo vstupenka na hokej, fotbal atd…

Članky které by Vás mohlo zajímat:

Tip na dárek pro muže