Dárky pro muže 2.

Za svůj život jsem již koupil mnoho dárků pro muže. Budu realný a musím přiznat, že některé dárky byly skvělé, ale jiné byly propadák. Není to tak dávno kdy mí rodiče slavili padesát let a já si lámal hlavu jaký dárek jim k padesátce mám koupit. Přeci jen padesátiny se v lidském životě slaví nejvíce a i dárky jsou mnohem více originálnější a většinou dražší než obvykle. Tehdy jsem hledal inspiraci na dárek k padesátinám na internetu a nic kloudného jsem nenašel. Proto jsem se rozhodnul vytvořit stránky s tipy na dárky. A na jednom takovém zrovna jste.


Lidí s mužským pohlavím je v naší populaci přibližně polovina. Takže snad každý z nás kupoval dárek muži. Jednou to bylo pro přítele, jednou pro manžela, syna, dědu. Pro každého se musí vybírat trošku jiný dárek, proto ani zde nenaleznete přesný tip na jeden dárek o který by jsem řekl, tohle je ten pravý dárek pro každého muže. Protože pro každého muže je ten nejlepší dárek úplně jiný. Já se pokusím Vás nasměřovat určitým směrem, kterým by jste se měli při výběru dárku pro muže ubírat.

Než začnete uvažovat nad konkrétním dárkem a věcí, tak si doporučuji přečíst úvodní stránku tohoto webu, kde se podrobně rozepisuji o tom jak vybrat nejlépe dárek pro muže. Nebudu se tedy opakovat v již napsaném textu. Jen přidám pár dalších postřehů k výběru vhodného dárku.

Muži jsou svou povahou stále mladí kluci, kteří si rádi hrají. I když by v nich hlavně přítelkyně a manželka ráda viděla dospělého zodpovědného muže, které nám servírují romantické filmy. Tak přeci jen v každém muži hravost zůstává až do důchodu. Proto jsou dárky, které podpoří mužovy klučičí léta vždy lépe vnímany, než dárky ve stylu nové trenýrky. Dárky ve stylu oblečení běžného užití, hygieny muž většinou nerad vidí. Tyto věci totiž bere coby běžné věci běžného užití. Takže když potřebuje novou holicí pěnu tak si ji koupí. Potřebuje-li nové ponožky tak si je koupí. Takovým dárkem jej nenadchnete. I když vyjímky by se určitě našly, buď u mužů, kteří mají finanční problémy. Nebo pokud by šlo o nezvyklé nebo kvalitní ponožky, nebo kosmetiku. Ale to musíte vědět sami, zdali s takovým dárkem uděláte muži radost nebo ne. Mnohem větší radost bude mít muž z autička na dálkové ovládaní. Tím nedoporučuji kupovat dospělému muži autičko na dálkové ovládaní. Spíš chci ukázat toho malého kluka v každém muži.

doplnky pro muze

Tipy na jednotlivé dárky naleznete v dalších článcích, tak je zde nebudu zmiňovat. Co by jsem chtěl ještě zmínit něco co se většinou na internetu nedočtete. Je rozdílné jak přijimají dárky ženy a jak muži. Ženy jsou většinou nadšeny z jakéhokoliv dárku i když zrovna není vhodný. Svým nadšením totiž dávají svému okolí najevo, že mají rádi dárky a obdarovávani. Zato muži často dokážou dát najevo že se jim dárek nelíbí. A po zdvořilostním vyzkoušení jej již nikdy nepoužít. Tato vlastnost pro někoho kdo muži daruje dárek může být nepříjemná. Ale dá se z ní dobře vyčíst jaký dárek v budoucnu muži koupit. Proto buďte pozorní k muži, kterému jste dárek darovali. Jeho chování Vám hodně napoví v tom jaký dárek máte koupit příště.