Netradiční dárek pro muže cestovatele

Shánite dárek pro muže cestovatele? Určitě Vás napadlo již hodně věcí které mu můžete koupit. Jenže když se podívate na něco kvalitnějšího, tak jdou cenu u takového dárku pro muže do tisíců. Já mám pro Vás tip na jeden netradiční dárek o kterém možná ani samotný muž neuvažoval že by jej mohl potřebovat. Jenže když jej dostane, tak bude určitě mile překvapen. Kupte mu externí baterii.


Externí baterie

Sám jsem před dvěma lety řešil problém malé výdrže chytrého telefonu. Díky telefonu a GPS si zaznamnávam své běhy a výlety. Jenže telefon se svou baterii a spuštěným potřebným programem vydrží jen cca 3 hodiny a já potřeboval něco co prodlouží výdrž na 10-20 hodin. V té době jsem běhal extremní závody a chodil na mnohahodinové výlety. Proto jsem hledal záložní zdroj, kterým by jsem prodloužil výdrž mého mobilu a já ho mohl v přírodě dobíjet.Tehdy jsem si koupil Energizer® XP8000. K baterce bylo přibaleno nespočet různých koncovek, nemluvě o tom že vstup je přes USB, takže v součastné době používám USB kablík, kterým nabíjím mobil. Externí baterka napájet notebook přibližně 4 hodiny, nebo u mého mobilu se zvýšila výdrž z 3 hodin na 16 hodin se sporttrackem. Určitě umí pěkně prodloužit i výdrž tabletu. Tato externá baterie stála před dvěma lety 2000.- Kč, dnes stojí obdobný peníze. Když by jste vybírali dárek pro muže cestovatele a chtěli mu darovat další energii na cesty, tak stačí jen vybrat mezi externími bateriemi. Ceny se pohybují od 400.- Kč do několika tisíců.  Záleží na kapacitě baterie. Při výběru dárku vemte v podtaz i to zdali cestovatel šetří každým gramem, jak je to třeba u ultratrailového běžce. Nebo na gramy nehledí. Některé kapacitně větší baterie totiž mají větší váhu.

externi baterie

Osobně si myslím že tento netradiční dárek potěší každého muže a nemusí to být jen cestovatel. Stačí aby měl tablet, notebook, nebo chytrý mobil a určitě využití pro tento dárek najde.