Netradiční dárek pro muže – Tandemový seskok

O tandemovém seskoku sní hodně lidí. Někteří muži, ale i ženy sní o tom, že si alespoň jednou za život skočí z letadla a zažijou volný pád z 4000 metrů. Jenže když zjísti cenu, kterou by museli za takový adrenalinový zážitek zaplatit, tak většinou tandemový seskok oželí a zůstanou jen u snění. A zde je právě možnost tento netradiční zážitek pln adrenalinu darovat. Většina mužů miluje adrenalin a při seskoku jim bude plně naložen.


Tandemové seskoky se dají koupit za cenu v jednotkách tisíc korun. Dobré ceny i velkou nabídku letišť odkud může obdarovaný muž skákat naleznete zde. Když někomu poukaz na tandemový seskok koupíte, tak bude na obdarovaném, aby si domluvil termín kdy mu to bude vyhovovat. Na větších letištích se skáče většinou každý víkend. Někdy se pro nepřízeň počasí neskáče, takže domluvený termín ještě nemusí být definitivní. Během dne většinou probíhá několik seskoků, takže na ten váš můžete chvíli čekat, ale většinou již předem víte kolikátý seskok bude ten Váš. Takže víte i hodinu kdy by jste měli na letiště přijet. Před samotným seskokem bude skákajicí seznámen s tím jak se má chovat během vyskakování i samotného seskoku. Doprovod se na letištit taky nenudí. Každou chvíli je nebe poseté parašutisty. Myslím si, že teno adrenalinový dárek uvítá mnoho mužů. O plánovaném skákani, ale i po něm bude obdarovaný muž určitě mnohokrát vyprávět. Skákat z letadla se nemusí jen tandemově, ale aby jste mohli skákat sami, tak si musíte projít dlouhým a drahým kurzem.

Tandemovy seskok (2)

Tandemový seskok je idealním netradičním dárkem pro muže, který miluje adrenalin a výzvy.

Tandemovy seskok (3)

TIP: Než se začnete o tandemový seskok zajímat, zjítěte si zdali vámi obdarovaný muž vůbec o něco podobného stojí. Nemusíte se hned ptát na tandemový seskok, zeptejte se třeba na to zdali by uvítal zorbing. O svém taťkovi třeba vím, že by takový dárek určitě nechtěl. Raději mu koupím jiný dárek z kterého bude mít radost. Když budete vybírat z jakého letiště budete skákat, koukněte jak daleko jsou od Vás Kunovice. Sám jsem zažil tandemové seskoky v Kunovicích a moc se mi tam líbilo, mají tam dobré zázemí jak pro skákajicí, tak pro diváky. Je to velké letiště takže se skáče pravidelně. Více se o tandemovém seskoku v Kunovicích dočtete zde.