Oslava 30. narozenin

Včera jsem byl na oslavách “30.” narozenin mého bratrance Aleše. Proč píši 30. narozeniny v uvozvokách. Protože v realu slavil své 31. narozeniny. Jenže loni Aleš rekonstruoval svůj nový byt a na oslavy nezbyl čas,Proto jsme se sešli k oslavě jeho narozenin až včera.


Již před několika dny jsme dostali pozvánku na oslavu narozenin. Při návštěvě mých rodičů jsme se bavili, jaký dárek Alešovi koupit. Aleš má hodně slibně rozjetou kariéru, takže kupovat mu tradiční dárky pro muže moc dobře nejde. Já jsem přišel s návrhem na dárek, který rád doporučuji a to zážitek. Tandemový seskok jsme zavrhli, ale let horkovzdušným balonem se všem líbil. Při hledáni firmy která provozuje let horkovzdušným balónem jsem zjístil, že se léta většinou 4-6 osob. Let pro dva byl poměrně dosti drahý, tak nakonec jsme zvolili firmu ,která létá na ostravsku a v koši poletí 4-6 osob. Certifikát jsme koupili. Mamka připravila pěkné zabalení. Já s přítelkyni jsme ještě koupili regionalní potraviny, protože víme že Aleš si na dobrém jídle potrpí a jelo se slavit.

Oslava probíhala v hospodě u Šodka. Z venku tato hospoda vypadá hrozně, ale sál tam byl krásný. V soukromí se tedy sešla Alešova nejbližší rodina a mohlo se slavit. Nebudu zde rozepisovat průběh oslavy jen zmínim dárky, které Aleš dostal. Přeci jen jsme web věnující se dárkům pro muže a Vy zde určitě hledáte inspiraci. Takže kromě již zmiňovaného letu balónem, dostal dva velké dárky. Po rozbalení prvního dárku jsme viděli, že Aleš dostal odšťavnovač. A hádejte co bylo v druhém podobně zabaleném dárku. Možná jste tipli správně, byly tam pomeranče. To mi přišlo jako pěkný originální dárek pro mladého muže, který se snaží žít zdravě. Další dárky byly především dobré láhve. Oslava se vyvedla.

Další inspirativní čtení Dárek pro muže k třicetinám.