Tipy na dárky pro muže k 18. narozeninám

Tipy na dárky pro muže k 18. narozeninám

Sháníte dárek pro mladého muže a nevíte co by jste mu k jeho 18. narozeninám darovali? Pak právě pro Vás jsme připravili tento článek plný tipů na skvělé dárky k 18. narozeninám. Pojďme se podívat na jednotlivé tipy.

Daruj muži k 18. narozeninám zážitek

Zážitky jsou čím dál tím víc oblíbenějším dárkem. A to z několika důvodů. Pojďme se podívat na to proč jsou zážitky oblíbené dárky.

Plusy zážitkových dárků:

  • na tyto dárky se nezapomíná, protože na silné zážitky se nezapomíná, kdežto například na nový mobil před pěti lety, který mladý muž dostal k narozeninám již určitě zapomněl, protože teď má jiný a mnohem lepší
  • lidé dnes prahnou po zážitcích a mladí muži obvzlášť
  • zážitek si mohou užít i mužova parta, ne přímo ale často jako doprovod, takže zábava při některých zážitcích je i pro diváky například takový flyboarding
  • některými zážitky můžete splnit sen mladého muže

Mínusy zážitkových dárků:

  • některé zážitky stojí poměrně dost, ještě když si to člověk přepočítá na délku trvání samotného zážitku, ale věřte mi že nejen těšení na zážitek, ale i vzpomínání a vyprávění o samotném zážitků bude trvat nějakou dobu, takže délka zážitku je mnohem delší. Na zážitek se můžete složit ve vícero lidech
  • musíte vybrat ten správný zážitek, protože špatně zvolený zážitek může být hodně hloupým dárkem k 18. narozeninám. Jak s oblibou říkám při tandemovém seskoku se člověk zdravě bojí, je to ten vyhledávaný adrenalin a zdravý strach. Ale jestli se mladý muž bojí výšek, nebo nemá rád adrenalin, pak tandemový seskok může být hodně špatným dárkem a v krajním případě nemusí být vůbec prožit atp… .

Nejoblíbenější zážitkové dárky pro muže jako dárek k 18. narozeninám:

  • Už jsem to tu zmínil v plusech a mínusech. Jeden z nejoblíbenějších zážitkových dárků je tandemový seskok s padákem. Tímto dárkem darujete velkou porci adrenalinu a to celkem bezpracně. Kromě krátkého proškolení totiž není kladen žádný um na mladého muže. Koupit jej doporučuji ZDE.
  • Další již zmíněný zážitek je flyboarding, taky jde o adrenalinový zážitek. V tomto případě spíš na „zemi“. V uvozovkách píši schválně, protože nejde tak o zážitek na zemi, ale na vodní hladině či ve vodě a v reálu taky ve vzduchu. Protože při flyboardingu se flyboardista vznáší nad vodní hladinou pomoci trysek, z kterých tlačí vodní sloup flyboardistu až do 9m výšky a on se nad vodní hladinou díky tomu vznáší jak nějaký akční hrdina. Z počátku je třeba se to naučit právě ty první snahy zvládnou flyboard se mohou líbit i přihlížejícím. Takže si tento zážitek užije i doprovod. Flyboarding můžet koupit ZDE.
  • Opusťme adrenalinové zážitky a pojďme se podívat na zážitky které já osobně řadím do škatulky plnění snů. Pokud víte že mladý muž bude mít brzo po svých 18. narozeninách řidičský průkaz a víte o něm že má rád výkonné auta, pak mu darujte možnost na chvíli takové auto řídit. Možná při řízení takového auta zjistí, že není o co stát a raději si bude chtít pořídit něco praktičtějšího pro ježdění. Nebo naopak se ujistí v tom, že takové auto někdy musí vlastnit a začne na sobě ještě víc pracovat, aby si takové auto mohl jednou koupit. Automoto zážitků je velké množství, vybírat z nich můžete ZDE.
  • Můj poslední tip na zážitkový dárek pro muže k 18. narozeninám je tip na něco na co se mnoho dospívajících hochů těší velmi a to to, že budou moci konečně legálně pít alkohol. Nechci aby jste mladého muže naváděli k alkoholismu, ale takovou degustaci luxusní whisky, nebo pivní lázně s degustací piva . By mohl mladý muž uvítat. A už vidím ty hlášky při předávaní. Konečně můžeš pít, tak ať piješ jen kvalitu, proto tě posílám na degustaci whisky, ať si pak na stáří nenadáváš že jsi neobjevil kvalitu.

Daruj muži k 18. narozeninám kvalitní hodinky

Každý mladý muž touží po novém mobilu, notebooku, či jiné technické hračičce. Problém těchto dárku je ten že rychle technologicky zestárnou. Takže za pár let si na mobil který dostali  k 18. narozeninám nevzpomenou, protože budou mít mnohem lepší nový. Něco jiného je to například u náramkových hodinek. Ty pokud jsou kvalitní mladému muži vydrží mnoho let a morálně určitě nezestárnou. Proto si myslím, že je mnohem lepší darovat mladému muži k 18. narozeninám kvalitní hodinky, než mobil.

A jaké hodinky aktuálně u mladých letí? Například tyto.

hodinky jako dárek k 18. narozeninám
hodinky jako dárek k 18. narozeninám

Tyto hodinky můžete koupit ZDE.

Daruj muži k 18. narozeninám něco do budoucí domácnosti

Ne nebojte se pokud jste rodič, že by jsem tímto tipem nabádal Vás k vyhánění mladého muže z domova, vždyť dnes to v 18. snad ani nejde, většina mladíku v těchto letech ještě studuje střední školu a pak pokračují na vysokou školu. Ale asi sami víte, že když jste se odstěhovali od rodičů, tak jste najednou potřebovali plno věcí a ne na vše na jednou byli peníze. Takže když mu koupíte něco kvalitního co mu udělá radost, tak někdy v budoucnu, jak se bude od Vás stěhovat, tak si danou věc vezme do své domácnosti sebou a bude rád, že to nebude muset řešit. Ať už dobrou sadu nožů, nebo kvalitní sadu na víno, které bude moci od svých 18. narozenin pít. Nebo třeba kávovar, pokud rád pije kávu. Opravdu kvalitní desigové výrobky tohoto druhu naleznete v eshopu www.Kulina.cz

Daruj muži k 18. narozeninám nějaký módní doplněk

Pokud nejsi sám mladý a nesleduješ aktuální módu, tak vybrat ten správný doplněk pro mladého muže může být celkem složitý oříšek. Aby jsem se přiznal, tak nemám vůbec odvahu zde psát co přesně by jste měli mladému muži darovat, protože i kdyby jsem to aktuálně věděl, tak za čtvrt roku to může být něco úplně jiného. Proto Vás raději odkáži na místo, kde chodím pro inspiraci pro mé dárky. Je to jeden eshop, který dělá inspirační fotky s produkty které má a které jsou aktuálně trendy. Je to super, protože si dokáži díky fotkám udělat obrázek, jak daná věc vypadá na lidech. Člověk tam vidí proporce k tělu, jak to barevně ladí.

Zde chodím pro inspiraci co se týče módních doplňků.

Další tipy na dárky pro muže k 18. narozeninám:

Dárky pro muže k 18. narozeninám – článek podobný tomuto článku. V článku naleznete mnoho skvělých tipů na dárky pro mladé muže

Vtipné dárky pro muže k 18. narozeninám – vtipné dárky jsou hodně oblíbené dárky, hlavně mezi mladými, možná že právě vtipným dárkem můžete u mladého muže zabodovat