Vtipné dárky pro muže k 20. narozeninám

Vtipné dárky pro muže k 20. narozeninám

Vtipné dárky jsou jedny z nejoblíbenějších dárků. Obvzlášť pro mladé lidi. I když ne vždy je vtipný dárek vhodným dárkem. Díky nim je na oslavách narozenin sranda a o tom oslavy narozenin jsou.

Velkou nabídku vtipných dárků k 20. narozeninám naleznete ZDE.
 

Plusy vtipných dárků

  • vtipný dárek dělá úsměv na tváři
  • vtipný dárek je levný
  • s vtipným dárkem se užije sranda
  • vtipné dárky dělají super fotky z narozeninových oslav
  • vtipný dárek je ideální drobností do ruky při gratulaci ve chvíli, kdy se lidé skládali na jeden velký dárek a Vy nechcete gratulovat s prázdnou rukou

Mínusy vtipných dárků

  • nevhodně zvolený vtipný dárek může být pouze lapačem prachu, ale toto se může stát i narozeninovému dárku
  • ne vždy je vhodné darovat vtipný dárek, nebo nějaký tip vtipného dárku. Nejspíš babička nebude při rodinné oslavě nadšena z toho, že jste dostal vtipný erotický dárek. Asi chápete co tím chci říct.

Tipy na vtipné dárky pro muže k 20. narozeninám

nápady na vtipné dárky k 20
nápady na vtipné dárky k 20

Kniha s překvapením

Většina mladých mužů má školy a učení plné zuby. Buď nedávno maturovali, nebo jsou na vysoké škole. Takže si můžete představit jejich první reakci na to, když uvidí, že jim budete dávat k dvacátým narozeninám knihu. Kniha totiž ve většině případů u mladých znamená učebnice. Nicméně, až bude knihu blíže zkoumat, tak zjistí, že jste mu nedarovali knihu, ale skrýš s alkoholem a určitě se na tento dárek bude dívat úplně jinak než na knihu. Jde o vtipný dárek, který potěší a do budoucna může být praktickou skrýši na alkohol, ale nejen pro něj. Zkrátka knihy se nekradou, do knih se tak často nekouká.

Knihy s překvapením jsou na různé témata zde vybírám ty nejzajímavější:

Léčivá kniha , bio kuchařka – už to vidím, jak je mladý muž nadšeny z kuchařky. Tedy pokud není bio nadšenec, pak by mohl být zklamaný z toho, že v knize nejsou recepty, ale malá láhev s alkoholem.

Kniha poslední záchrany servisního technika – tato knížka napovídá, že uvnitř jsou manuály na to jak co opravit. Mladí muži ale moc opravovat věci nechtějí, ani to většinou nejde, zboží se neoplatí opravovat. Ale o tom, zdali se oplatí, nebo neoplatí opravovat jsem psát nechtěl. Toto měl být další tip na knihu  s překvapením, která nejspíš z počátku mladého muže vyleká, ale následně jej její obsah potěší.

Knih s překvapením je mnoho druhů, možná že lepší je se podívat na nabídku těchto knih. Velký výběr mají ZDE.

Vtipný textil s potiskem

Při výběru tohoto vtipného dárku si musíte dát pozor na to, aby se z vašeho vtipného dárku nestal jen lapač prachu. Někteří lidé neradi nosí trika vtipnými hláškami. Nebo je nosit ani nemohou. A je to škoda, protože vtipným textilem lidé rozesmějí své okolí. Pokud se rozhodnete že chcete darovat nějaký textil s vtipným potiskem, tak já doporučuji noční košile. U nich kromě toho, že je dosti pravděpodobné, že budou nošeny ještě je fajn to, že nevadí, když bude o velikost větší, což u jiného textilu může být problém.

Noční košile s vtipným potiskem nalezne ZDE.

Další vtipné dárky k 20. narozeninám

Vtipných dárků je mnoho druhů a asi by Vás unavovalo číst všechny možnosti. Proto zde zmíním kromě výše zmíněných ještě několik oblíbených vtipných dárků a pak Vás odkáži na eshop, kde mají bezkonkurenční výběr vtipných dárků.

Oblíbené vtipné dárky jsou různé erotické, ale i deskové hry. Obvzlášť vtipné deskové hry dokáží pěkně rozjet narozeninové oslavy. Kromě zmíněných nočních košil, jsou oblíbené i zástěry do kuchyně s potiskem. Dobrým vtipným dárkem jsou i různé polštáře různých tvarů a potisků. Velký úspěch slaví i různé vtipné půllitry atd… .

Velkou nabídku vtipných dárků k 20. narozeninám naleznete ZDE.
 

Další dárky pro muže k 20. narozeninám

Pokud jste si to s pořizováním vtipných dárků k narozeninám rozmysleli a hledáte „normálnější“ dárek, který můžete mladému muži darovat, pak pro Vás mám další skvělý článek plný skvělých tipů na dárky a to Dárky pro muže k 20. narozeninám . V tomto článku naleznete tipy hlavně na zážitkové dárky, které mladí muži milují.