Vtipné dárky pro muže

Když se někdo rozhodne koupit vtipný dárek, tak jej nenapadne nic lepšího než navštívit obchod s ptákovinami a tam koupit nějakou ptákovinu. Problém takových dárků je v tom, že na oslavě například narozenin si s ním zažijete hodně srandy, jenže potom je to většinou takový dar nedar.


Častý problém vtipných dárků  je že balancují na hraně mezi naprostou zbytečností, která bude muži po zasmáti jen překážet, až po něčím užitečnou věc. Proto si dejte při výběru vtipného dárku pro muže obvzlášť pozor, aby právě ten Váš dárek nebyl oním darem nedarem.

Kupte vtipný dárek k jídlu

 

Jednou možností jak se tomu vyhnout, je koupit muži vtipný dárek ve formě něčeho co se sní. Potravinové vtipné dárky se často i vyrábějí a slaví velký úspěch, protože všechny na oslavě pobaví. Takové dárky jsou chutné a finálně na ne zůstanou vzpomínky, fotky. Idealní to dárek. Mnoho mužů proto dostává dorty vy tvarů prsa, nebo například různě tvarované salámy. Oblíbené jsou i čokoládové dárky například čokoládová kamasutra, již zmiňovaná prsa. V obchodech jsem  viděl čokoládové nářadí.

Kupte muži vtipné triko

 

Další možností vtipného dárku jsou různé trika s potiskem. U takového dárku pořádně zvažte, zdali vaše vtipné triko muž bude nosit a zdali je vhodné aby jej nosil. Někteří muži mají vtipné trika a Ty nosí například v okruhu své rodiny. Ale určitě nemůžete počítat že by si manažer vzal do práce triko s textem Pivo dělá krásné tělo atp…

Velký výběr vtipných trik naleznete zde

Další vtipné dárky pro muže

Hodně vtipných dárků jsou lehce erotické, nebo jde o různé texty a hrníčkách, trikách, tužkách atp…. já osobně si myslím, že tyto dárky jsou dosti nevhodné. A to si myslím že nejsem žádný bručoun, který by měl ostych něco použivát. Ale myslím si, že se najde hodně mužů, kteří takový dárek ocení a budou za něj rádi.

Vtipné dárky pro muže k narozeninám

Nejčastěji se vtipné dárky dávají k narozeninám. S vtipným dárkem si totiž užije srandy víc lidí, než jen obdarovaný. Než začnete vtipný dárek vybírat, tak si jen pohlídejte, aby byl vhodným dárkem. Pokud bude na oslavě babička a vy koupíte nějaký erotický vtipný dárek, tak to nemusí dobře dopadnout. Sice to nejspíš babička rozchodí, ale Vy budete mít o babičky pošramocenou pověst. Ví se o vtipných dárcích k narozeninám dovíte v článku vtipné dárky pro muže k narozeninám.

Tipy na vtipné dárky pro muže podle věku

50 let

Vtipné dárky pro muže kteří slaví své padesáté narozeniny jsou obvzlášť oblíbené. Tyto kulaté narozeniny totiž někteří muži špatně nesou. A vtipný dárek je skvělým receptem na tyto myšlenky. Víc se vtipným dárkům k padesátinám věnuje tento článek.

 

O dobrých žertovných dárcích si můžete přečíst v článku na které odkazuji. O legračních pro změnu podrobně píšem zde.

Pokud hledáte vtipné dárky pro muže k padesátinám pak se koukněte zde, nebo zde.