Zážitkové dárky pro muže Praha

Koupit muži v Praze  zážitek je mnohem snadnější, než jej nakupovat v Brně, nebo například Ostravě. Jenže někdy má člověk problém vybrat v tak velké nabídce  ten správný zážitek. Než začnete se samotným výběrem zážitku, tak zvažte, zdali se zážitkový dárek pro muže hodí. Někteří muži totiž jsou pracovně hodně zaneprázdnění a mají problém udělat si čas pro svou rodinu. Pokud usoudíte, že hledáte dárek pro muže z Prahy, tak pak se koukněte na článek Dárek Praha. Pokud jste si jisti, že zážitkový dárek bude pro vašeho muže tím pravým dárek, pak čtěte směle dál.


Jak vybrat zážitkový dárek pro muže z Prahy?

Vybrat nevhodný dárek není nic neobvyklého. Myslím, že u zážitkového dárku je to ještě mnohem snažší, protože musít znát opravdovou povahu muže. Aby jste při výběru toho správné dárku neudělali chybu, tak pro Vás mám skvělý článek Netradiční dárky pro muže. Najdete v něm mnoho úvah a tipů na to, jak se řídit při výběru netradičního dárku, což zážitkové dárky beze sporu jsou.

Adrenalinové zážitkové dárky pro muže Praha

Adrenalinové chvíle, jsou chvíle, které si pamatujeme hodně dlouho. Když už adrenalin tak pořádný a ten se dá prožít i v Praze a jeho okolí. Přitom nemusí jít o riskantní jízdu za běžného provozu, nebo jiné bezhlavé riskování. Myslím že Vás mé tipy určitě zaujmou.

Tipy na adrenalinové zážitkové dárky v Praze
Tipy na adrenalinové zážitkové dárky v Praze
  • Flyboarding je adrenalinovým hitem posledních dvou let. Pokud nevíte o co jde, tak pak koukněte na video a hned Vám vše bude jasné. Více se o flyboardingu dočtete zde. Koupit jej můžete zde. U tohoto adrenalinového zážitku musíte znát mužův vztah k vodě. Pokud je neplavec, tak mu tento zážitek určitě nekupujte. Určitě chcete muži darovat krásný zážitek a ne strach, ale ten správný adrenalinový.

  • Dalším adrenalinovým zážitkem, který je spjat s vodou, ale u kterého muž nemusí umět plavat je let vznášedlem. Myslím si, že toto je hodně netradiční dárek, který nejeden muž ocení. Více se o tomto zážitku dovíte zde.
  • Z tipů na adrenalinové zážitky na vodě se přesuňme do vzduchu. Lidé chtěli od nepaměti létat. V posledních letech jim to jde stále líp a líp. Kromě klasického létani si uživají různých adrenalinových zážitků a jeden z nejoblíbenějších zážitkových dárků pro muže nejen v Praze jsou tandemové seskoky. Lidé z Prahy chodí nejčastěji skákat do nedaleké Příbrami. Tento zážitek můžete muži koupit zde.
  • Hodně netradičním dárkem pro muže je střílení ze zbraně. Někteří starší muži byli na vojně a tam stříleli. Někteří vlastní zbrojní pas. Ale mnoho mužů v životě nestřílelo. I Vy můžete tomu svému umožnit tento nevšední zážitek. Darujte mu možnost zastřílet si s legendarním samopalem Kalašnikem AK47. Více se o tomto netradičním adrenalinovém zážitku dočtete zde.

Gurmánské zážitkové dárky pro muže Praha

Vždy máte možnost pozvat muže do nějaké dobré restaurace aby s Vámi zažil gurmánský zážitek. V Praze to není žádný problém, najít kvalitní kuchyni, zarezervovat si stůl a vyrazit. Pokud hledáte tip na dobrou restauraci tak koukněte na skvělý portál Scuk.cz Pokud ovšem hledáte něco víc netradičního tak pak čtěte dál.

Tipy na gurmánské zážitkové dárky pro muže Praha

  • Čaje a čajovny v posledních letech táhnou. Česká republika je se svým počtem čajoven na počet obyvatel čajovnickou velmocí. Proto je mezi lidmi stále více oblíbenější zážitek ve formě Čajového obřadu. Tento zážitek můžete muži, ale nejen jemu dopřát u něj doma. Stačí si jej objednat zde.
  • Kvalitní gastronomie je u nás na vzetupu. Desítky pořadů v kterých nás učí vařit. Stovky kuchařek v knihkupectví. Ale já si osobně myslím, že není nad realnou ukázku i s degustací. Proto pokud muž kterému hledáte dárek rád vaří a myslíte že by ocenil se v tomto oboru dál rozvíjet, tak zvažte zdali by neocenil kurz vaření. Nejlíp s dobrým šéfkuchařem. Můj tip je na Kurz vaření Ola Kala.
  • Měli jsme tu tip na gurmánský zážitek ve formě Čajového obřadu, ale dobře vím že ne všem mužům čaj chutná. Pokud má rád kávu, tak pak pro Vás mám tip na skvělý jednodenní kurz kávy. O kurzu si dočtete více zde.

Další tipy na zážitkové dárky pro muže z Prahy

V tipech na zážitky by jsem mohl pokračovat, pokud hledáte opravdu velký seznam zážitků, které může muž v Praze a jeho okolí zažít tak potom koukněte zde. Namátkou myslím si že by nebyl špatným dárkem let v balónu , pivní lázně , masáže atd …

Pokud hledáte další inspiraci ohledně zážitků, pak právě pro Vás by mohl být článek Zážitky jako dárek pro muže . V tomto článku je mnoho konkrétních tipů na dárky, kterými muži uděláte radost.