Dárek pro muže který má vše

Dárek pro muže který má vše

Žádný dárek by neměl být přepočítávan na cenu. Ale jestli to tak děláte a podvědomě to děláme všichni, tak u muže který má vše v tomto případě nastává ještě větší problém, než v jiných případech. Proto se od ceny odprostěte a nemyslete na hodnotu dárku. Jinak nedopadnete dobře. Na dárek pro muže který má vše musíte jít ještě víc rafinovaněji, než pro někoho jiného.


Nejlepší je své úvahy nad vhodným dárkem začít u mužova koníčků. Je mi jasné, že úspěšnému muži nejspíš nepřispějete lepší výbavou, nebo věcí, kterou by si obohatil svůj koníček. Protože vše co potřebuje si již koupil a nejspíš to nebylo nejlevnější. Ale Vy nemusíte hned kupovat něco co přímo cílí na mužův koníček. Můžete mu koupit něco co se jeho koníčku dotýká a určitě muže tímto dárkem obohatíte. Náš úspěšný muž sbírá veterány, vy kromě toho že víte, že má krásné staré vozy o jeho zálibě víc nevíte. To není nic neobvyklého. Asi těžko budete znát další sběratele, asi nebudete znát ani prodejce náhradních dílů a “nové” auto mu nejspíš taky nebudete kupovat. Ale co kdyby jste sehnali mužovy fotky z akcí na kterých byl, nebo fotky jeho aut, popřípadě tajně nechali jeho auta nafotit profesionálním fotografem a nechali mu z fotek ať už sehnaných, nebo nově vyfocených udělat fotoknihu. Fotokniha sama o sobě není tak drahým dárkem, ale příprava tohoto dárku zabere hodně vašeho času, ale výsledek bude stát za to. Nebo co kdyby jste nechali jedno auto namalovat na obraz nějakým malířem?

Uvedu zde ještě jeden tip na dárek pro muže, který má vše. Berte to jako ukázku přemýšlení a mé úvahy napasujte na koníček vašeho muže. Dejme tomu že muž rybaří. Nejspíš víte jaké ryby muž loví. Někdo loví sumce, někdo kapry atp… ale pokud je muž úspěšný, tak již nejspíš dávno má nejlepší pruty, nejlepší oblečení. V tom případě máte možnost mu například předplatit časopis o rybaření. Nebo mu můžete koupit a darovat rybařskou dovolenou. Myslím si, že každý koníček jde obohatit dárkem, který necílí primárně na potřebu muže, ale obohacuje jej.

Oblíbenými dárky pro muže kteří mají vše je vlastnoručně vyrobený dárek. Úspěšní muži totiž většinou mají peníze, ale často nemají čas. Když už jsme u toho času. Myslím, že mnoho mužů by uvítalo například to, že by jim někdo pohlídal děti a oni by mohli s manželkou vyrazit někde sami. Co takhle muži darovat poukaz na hlídaní dětí.

Oblíbeným dárkem pro muže jsou zážitky. Umožněte muži prožít něco neobvyklého. Určitě bude rád, když bude moci na chvíli vypnout a něčím netradiční prožít. Pokud si myslíte, že zážitek by mohl být vhodným dárkem pro vašeho muže, tak potom koukněte na skvělou nabídku zážitku zde. Určitě zde naleznete vhodný dárek. Jen si při výběru dejte pozor, aby jste se trefili do mužova vkusu. I muži nemusí mít rádi za každou cenu adrenalin atp….

Obrázek Designed by Freepik