Dárek pro muže který má vše

Žádný dárek by neměl být přepočítáván na cenu. Ale jestli to tak děláte nic na tom není a podvědomě to děláme všichni. U muže který má vše, ale v tomto případě nastává celkem problém, oproti lidem, kteří nemají vše a něco potřebují, se v tomto případě nemůžete muži ničím snadno odvděčit, nebo zalíbit. Proto se od ceny odprostěte a nemyslete na hodnotu dárku. Jinak nedopadnete dobře. Na dárek pro muže který má vše musíte jít ještě víc rafinovaněji, než pro někoho jiného.


Nejlepší je své úvahy nad vhodným dárkem začít u mužova koníčků. Je mi jasné, že úspěšnému muži nejspíš nepřispějete lepší výbavou, nebo věcí, kterou by si obohatil svůj koníček. Protože vše co potřebuje si již koupil a nejspíš to nebylo nejlevnější. Ale Vy nemusíte hned kupovat něco co přímo cílí na mužův koníček. Můžete mu koupit něco co se jeho koníčku dotýká a určitě muže tímto dárkem obohatíte. Náš úspěšný muž sbírá veterány, vy kromě toho že víte, že má krásné staré vozy o jeho zálibě víc nevíte. To není nic neobvyklého. Asi těžko budete znát další sběratele, asi nebudete znát ani prodejce náhradních dílů a “nové” auto mu nejspíš taky nebudete kupovat. Ale co kdyby jste sehnali mužovy fotky z akcí na kterých byl, nebo fotky jeho aut, popřípadě tajně nechali jeho auta nafotit profesionálním fotografem a nechali mu z fotek ať už sehnaných, nebo nově vyfocených udělat fotoknihu. Fotokniha sama o sobě není tak drahým dárkem, ale příprava tohoto dárku zabere hodně vašeho času, ale výsledek bude stát za to. Nebo co kdyby jste nechali jedno auto namalovat na obraz nějakým malířem?

Další druh dárků, který může být dobrým dárkem pro muže, který má vše jsou knihy, když zůstaneme u předchozího schámatu muže, který má doma veterána a Vy mu chcete darovat něco  k jeho koníčku, tak co kdyby jste mu darovali nějakou kvalitní knihu.

Kniha jako dárek je dobrou volbou skoro v každém případě a přitom muž ani nemusí mít rád knihy jako čtenář, některé jsou totiž víc obrázkové. Oproti internetu jsou knihy uceleným balíčkem vědění v nějakém oboru a je to hmotný dárek. Dobré jsou například průvodce do míst, kde víte že muž v budoucnu pojede a nemusí jít jen o průvodce, ale například o knihy věnující se kuchyni atp… . Třeba naprosto krásným dárkem pro muže, který má rád Francii a dobré francouzské jídlo bude tato kniha.

Pojďme se podívat na další tip na dárek pro muže který má vše. Berte to jako ukázku přemýšlení a mé úvahy napasujte na koníček vašeho muže. Dejme tomu že má muž rád historii. Doma má obrovské množství knih, sám navštívil mnoho památek, jezdí na historické slavnosti. Co kdyby jste mu zaplatili nějaký jednodenní výjezd s průvodcem do nějakého historického města. Sám by s cestovkou na jednodenní výjezd nejel, protože má přeci luxusní auto a jet autobusem někde… . Ale zájezd někde není jen cesta, ale i povídaní od průvodce a to je to co by se mu mohlo líbit a nakonec i ta cesta autobusem s jinými lidmi může být pro něj zážitek. Samozřejmě zájezd by nemohl dostat jen pro jednoho, ale nejlíp pro dva, ať si sebou někoho vezme. Ale asi chápete co tímto tipem chci říct. Kdyby jsem se měl řídit tou historií, tak třeba zajímavým zájezdem do historického města je zájezd do Krakowa. Bývalé polské hlavní město nadchne každého. A zájezdy nejsou tak drahé, například dvojdenní s přespáním, snídaní vyjde na cca 2000,- Kč koupit jej můžete například na Invii ZDE.

muž který má vše
muž který má vše

Oblíbeným dárkem pro muže jsou zážitky. Umožněte muži prožít něco neobvyklého. Určitě bude rád, když bude moci na chvíli vypnout a něčím netradiční prožít. Pokud si myslíte, že zážitek by mohl být vhodným dárkem pro vašeho muže, tak potom koukněte na skvělou nabídku zážitku zde. Určitě zde naleznete vhodný dárek. Jen si při výběru dejte pozor, aby jste se trefili do mužova vkusu. I muži nemusí mít rádi za každou cenu adrenalin atp. Když už by jsme zůstali u toho že muže baví historie, tak skvělým dárkem pro takového muže určitě bude středověká hostina. Zážitek spojený jak s chuťovými buňkami, tak vizuálním programem, který bude probíhat kolem něho. Středověkou hostinu nabízejí ZDE. Těch zážitků které můžete muži darovat je opravdu obrovské množství. Různé vyhlídkové lety, adrenalinové zážitky, gurmánské zážitky, moto zážitky.

Velký výběr zážitků naleznete ZDE.
 

Oblíbenými dárky pro muže kteří mají vše je vlastnoručně vyrobený dárek. Úspěšní muži totiž většinou mají peníze, ale často nemají čas. Když už jsme u toho času. Myslím, že mnoho mužů by uvítalo například to, že by jim někdo pohlídal děti a oni by mohli s manželkou vyrazit někde sami. Co takhle muži darovat poukaz na hlídaní dětí.

Další inspirace:

Tipy na dárek pro muže který má vše – další skvělý článek na toto téma, takže pokud ještě hledáte další inspiraci, pak v tom případě si přečtěte tento článek

Obrázek Designed by Freepik