5 skvělých dárků pro muže

5 skvělých dárků pro muže

Inspirace není niky málo.Sám i když vlastním tyto stránky občas potřebuji nějakou inspiraci. Protože nelze pořád dokola kupovat podobné dárky. Doufá, tedy že i vy zde naleznete potřebnou inspiraci, tak jak já hledám někde jinde.


 

1 Tip : náramkové hodinky – módní doplněk

V posledních letech se náramkové hodinky vrácejí na ruky jak mužů tak žen. Není to tím, že by jsme přestali použivát mobily, nebo že by mobily už neuměli ukazovat čas. Ale zkrátka hodinky jsou víc po ruce a hlavně vypadájí krásně.Je to znovuobjevení tohoto módního doplňku. Pokud Váš muž ještě nemá krásné módní hodinky, pak máte jedinečnou šanci mu jedny takové darovat. Já osobně by jsem se při výběru hodinek vyvaroval chytrým hodinkám, ty se totiž v posledních letech živelně vyvíjejí a ne všem mužům se mohou líbit. Pokud raději místo toho zvolíte nějaké módní hodinky od renomované firmy, tak neuděláte chybu.

 

Skvělý výběr módních hodinek za super ceny naleznete ZDE.
 

2. Tip : módní doplněk – stále oblíbený dárek

Módní doplňky jsou vděčným místem, kde se vybírají skvělé dárky pro muže. Pokud jste žena tak dobře víte, že čím víc módních doplňků máte v skříni, tím lépe, alspoň je co kombinovat. Jenže toto si většina mužů nemyslí a ti kteří si to myslí, ti módním doplňkem taky potěšíte. Zkrátka muž si většinou nekoupí pět opasků, dvě kapsy přes rameno. Ale když je má, tak je nejspíš bude použivat. Hlavně v případě, že jednu kapsu bude mít sportovní a druhou krásnou koženou. Zrovna zmíněné kapsy jsou skvělým dárek v dnešní době. Kdy jsou velké mobily a peněženky plné zbytečných věrnostních karet. Pak právě kapsy jsou skvělým místem pro nošení, oproti kapsám, kde se často nevlezou.

 

Schválně se koukněte na tuto kapsu.

modní doplněk kapsa
modní doplněk kapsa

Tuto kapsu můžete koupit ZDE.

Dobrým doplňkem může být i již zmíněný kvalitní opasek. Různé opasky k různým příležitostem se taky hodí.

Nebo například kravaty. Muž může kravaty kombinovat podle šatů od ženy. Mnoho mužů to tak nedělá, ale určitě každou ženu potěší, když bude s mužem ve společnosti sladěna a myslím že každý muž chce ženu potěšit. Hlavně mu blízkou a na které ji záleží.

 

Velký výběr módních doplňků naleznete ZDE.
 

3. Tip : zážitkový dárek – nejlepší dárek pro muže

 

Jestli čtete na tomto webu první článek, tak čtěte klidně dál. Pokud ne, tak už jste nejspíš narazili na mou myšlenku a tou je, že nejlepší dárek pro muže je zážitkový dárek. Sice jde většinou o dražší dárky, ale výsledek stojí za to. Dražší cenu můžete obejít tím, že se na dárek složíte. A proč je tento dárek nejlepším dárkem? Jak už z názvu tipu dárku vyplývá, tak jde o nějaký zážitek. A pokud bude zážitek pro muže nvšední, tak se dá předpokládat že na tento dárek nezapomene. Proč píši nevšední. Důvod je ten, že pokud koupite muži co každý rok skáče tandemově s padákem další seskok v řadě, tak na tento zážitek nejspíš brzo zapomene. Pokud toto koupíte muži co nikdy neskákal, tak věřte že na tento dárek určitě do smrti nezapomene. Jen si dejte při výběru těchto tipů dárků pozor, aby si jej muž užil. Někteří nemají rádi adrenalin, jiní se bojí výšek, ty určitými zážitky nepotěšíte. Na druhou stranu muže co mají rádi výzvu a milují adrenalin, asi nepotěší tolik let v balóně, jak onen již mnohokrát zmiňovaný tandemový seskok.

Velký výběr zážitků pro muže naleznete ZDE.
 

4. Tip : vtipné dárky – stále bodují

Hlavně po revoluci byl na každém rohu obchod s ptákovinami. V posledních letech tyto bochody vymizely. Skoro to vypadá, jak by tento druh dárků upadal do zapomění. Ale co jsem si zjíšťoval jsou tyto dárky stále stejně oblíbené, jen se již běžně nakupují po internetu. Vtipné dárky mají tu výhodu, že jsou levné a často jsou jen takové doplňky ke gratulaci. Jak už typ dárku prozrazuje, jejich hlavní úkol je rozesmát obdarovaného muže. Většinou si s tímto dárkem užijou srandu i všichni lidé v mužově okolí. Já osobně jsme pro praktičtější vtipné dárky, které se spotřebují, nebo užijí než nějaké pracholapače, ale jak vím, tak lidé kupují mužům vše.

 

Velký výběr vtipných dárků naleznete ZDE.
 

5. Tip : voňavý dárek – překvapivě dobrý dárek pro muže

Hodně mužů nedbá na to jak voní. Přitom pro mnoho žen je to zásadní otázka, zdali s mužem dokážou být či vycházet. Čast ženy slyšíte vyprávě mezi sebou o tom jak je ten Pepík pěkný muž, ale že strašně smrdí potem atd… Přitom je tak snadné vonět a trochu o sebe dbát. Jenže mnoho mužů to nenapadne, nebo se bojí toho, že budou označeni za jednu menšinu. Ale myslím, že se nemají čeho bát. Dobré je muže k užíváni vůně popostrčit například právě dárkem ve formě kvalitní vůně. Kdy mu při předávání ještě sdělíte, že tato vůně vám krásně voní.

voňavý dárek pro mladší muže
voňavý dárek pro mladší muže, 1 Million je skvělým dárkem pro mladé muže. Tuto vůni doporučuji koupit ZDE...

Popřípadě mu ji pochvalte, když ji ucítíte na něm. Při nákupu vůně doporučuji vzít na ohled mužův věk, roční období a univerzálnost. Mysím že dobrý rádcem při výběru tohoto druhu dárků Vám může být recenzní web www.domluva.cz kde naleznete recenze na mužské kvalitní vůně.

 

Velký výběr kvalitních vůní naleznete ZDE.
 

voňavý dárek pro starší muže
Klasika ověřená časem, tuto vůni ocení hlavně starší muži. Hugo Boss No.6 doporučuji koupit ZDE..

Nákupní rádce při nákupu tohoto druhu dárku:

Mnoho lidí jde a koupí vůni v parfumérii, jenže tam ji přeplatí o desítky procent. Já osobně doporučuji nakupovat vůně v renomovaných eshopech. Jako je například ten na který odkazuji. Máte jistotu že nakoupíte mnohem levněji než v kamenném obchodě a taky že koupite originál a ne nějaký plagiát od pokoutného prodejce.

 

Velký výběr kvalitních vůní naleznete ZDE.
 

Podobné články, které by Vás mohly zajímat

Dárky pro muže inspirace

5 tipů na dárek pro muže

10 tipů na dárky pro muže

10 tipů na dárek pro muže