5 tipů na dárek pro muže

5 tipů na dárek pro muže

  1. Daruj muži zážitek. Určitě ve svém okolí znáte lidi, kteří mají plno skvělých zážitků. O těchto zážitcích vyprávějí při různých příležitostech. Někdy se určitě pozorujete, že mu jeho zážitky závidíte. Nebo naopak si v duchu říkáte, ještě že se mi toto nestalo, to by jsem nejspíš nepřežil. Nevšední zážitky nemusí být jen nahodilé, ale můžeme jim jít i naproti, ať už svou  aktivitou. Nebo tím, že si možnost něco zažít koupíme a někdo nám tento zážitek zprostředkuje. Když jde něco koupit, tak to jde i darovat. Zážitkové dárky jsou v posledních letech víc a víc oblíbené. Přeci jen oblečení, věci na koníček, to si většinou každý muž koupí sám. Ale za zážitek nejspíš nebude chtít utrácet. Ať už kvůli penězům, tak kvůli tomu, že jej vůbec nenapadne něco takového kupovat. Nicméně pokud vhodně zvolený zážitek dostane, tak vězte že jej rád využije a pokud půjde o něco netradičního, tak nejspíš na Váš dárek hned tak nezapomene. Což o košili, dobré láhvi se říct nedá. Při výběru tohoto tipu dárku je důležité zvolit ten vhodný. Například ne všichni muži milují adrenalin.

Velký výběr zážitků pro muže mají ZDE.

  1. Daruj muži kvalitní vůni. Kvalitní parfémy již dlouho nejsou doménou jen žen. I muži chtějí voně a ne jen ti, kteří se chtějí líbit mužům. Vždyť když někdy posloucháte ženy, jak hodnotí jednotlivé muže. Tak velmi často slyšíte, že řeší jak onen muž smrděl, voněl atd… proto si myslím, že darovat kvalitní vůni je skvělým dárkem pro jakéhokoliv muže. Možná že z počátku může být tento dárek nepochopený, ale v čase Vám muž dá určitě za pravdu, že to byl z vaší strany moc dobrý nápad. Vybírat vůni naslepo je hodně náročné. Tento výběr Vám mohou usnadnit buď odborné stránky jako je www.domluva.cz kde se objevují recenze na mužské vůně. Nebo můžete sáhnout po bestsellerech u kterých máte jistotu, že se mužům líbí, jinak by to bestsellery nebyly. Jen zde může být problém, že muž bude vonět kvalitně, ale v jeho okolí takto bude vonět mnoho dalších mužů. Bestseller ověřený časem je určitě Hugo Boss No.6 O této vůni si víc můžete přečíst ZDE. Koupit jej doporučuji ZDE. To doporučení jsem zde dal shválně, protože si myslím, že zrovna u parfému se může stát že na internetu koupíte kopii. Proto doporučuji tento druh dárku nakupovat u renomovaných eshopů, jako například Parfemy.cz nebo Parfums.cz… . Jen zde máte jistotu že dostanete originální vůni. Pokud se rozhodnete koupit tento dárek v kamenné parfumérii, tak pak se připravte na to že bude platit o desítky procent víc než v eshopu.


  1. Zkontroluj mužovy módní doplňky, zdali by nepotřebovaly obnovit, nebo rozšířit. Mám teď na mysli hlavně peněženku, opasky. Pokud víte jaké má muž kravaty, tak kravaty, čepice, rukavice, nebo kapsy přes rameno. To vše mohou být vhodné dárky, které v případě že je muž dostane tak je ocení. Jen je nesmíte kupovat ve chvíli, kdy si nedávno onu věc koupil. Muž většinou není jako žena, která ocení x kabelek. Většina mužů nosí věci do roztrháni a pak si kupují novou. Pokud ji mají v horším stavu, tak mu možná svým dárkem právě pomůžete rozloučit se v pravou chvíli se starou peněženkou, obalem na mobil atd…. Velký výběr mužských doplňků naleznete ZDE.
opasek skvělý dárek pro muže
opasek skvělý dárek pro muže

TIP: pokud se rozhodnete muži koupit kapsu přes rameno, tak si nejprve zjístěte jak má velký tablet, pokud má vleký, tak to neřešte, ale pokud má menší tablet, tak zkuste vybrat kapsu do které by se velikostně vešla. Dnešní doba velkých mobilů a peněženky plné věrnostních karet dělá z kapes atraktivní dárky.

 

  1. Pojďme se podívat na klasický dárek pro muže, který muži dostávali po staletí a v poslední době zažívá renesanci. Tím je kvalitní kniha. Sice tu máme internet, televizi, radio. Ale krásně udělaná kniha to jsou ucelené informace, příběh, který pokud nejde o technickou záležitost nikdy nezestárne. Muž nemusí být ani zarytý čtenář, aby knihu ocenil. Stačí když mu koupíte nějakou pěknou knihu, která se bude věnovat jeho koníčku. Cestuje rád a má rád Alpy? Pak mu kupte knihu o nejkrásnějších tůrách po Alpách. Na internetu sice najde plno skvělých informací jako například na stránkách www.dolomityitalie.cz Ale kniha je kniha. Tak by jsme mohli pokračovat. Opravuje váš muž nějaké auto, například to své? Pak by mohl ocenit knihu Jak na to atp… Shválně se koukněte na to, jaké knihy se dají v dnešní době koupit například ZDE. Možná budete mile překvapeni.

 

  1. Daruj muži vtipný dárek. Kdysi tyto dárky frčely, hlavně po revoluci se prodávaly na každém rohu. V posledních letech už obchodů s ptákovinami ubylo a lidé si kupují praktičtější a hodnotnější dárky. Ale někdy je třeba muže a jeho okolí rozesmát. A právě za tím účelem se skvěle hodí vtipné dárky.V době internetu již nemusíte chodit do obchodu a v klidu si můžete vybírat v přehledném eshopu, jako je například www.hubatacernoska.cz Já zde vždy nakupuji žertovný dárek coby doplněk k hlavnímu dárku. Nedávno jsem daroval strejdovi toaletní papír se sudoku, protože vím že jej rád vyplňuje atp… žertovných dárků je obrovské množství a nedávno jsem o nich psal, tak Vás raději odkáži na článek plná tipů na žertovné dárky pro muže.

 

Mohlo by Vás také zajímat:

Dárky pro muže inspirace – velké množství inspirativních tipů

Tento web je plný tipů na dárky pro muže, nejlíp budete když začnete na úvodní stránce tohoto webu. Popřípadě se můžete podívat na článek Tipy na dárky pro muže . 

Nejnovější článek s tipy na dárky naleznete ZDE.