žertovné dárky pro muže

Žertovné dárky pro muže

Je mnoho důvodů proč je dobré darovat někomu žertovný dárek. Hlavní podstata žertovného dárku je někoho rozesmát, zlepšit mu náladu. Někdy to není primárně jen obdarovaný muž, ale celá parta, která se účastní oslav při niž muž dárky dostává. Zkrátka z dobře zvoleným žertovným dárkem je vždy hodně srandy. Trocha nevýhody může být ta, že na dárek se po oslavách začne prášit, protože pro něj není na nějakou dobu opětovné využití. Proto si myslím, že žertovné dárky by měly být spíš dolňky k hlavním dárkům.


Pojďme se podívat na nejoblíbenější žertovné dárky pro muže. U jednotlivých tipů budu uvádět i odkaz, kde tento dárek můžete koupit. Dnes už není doba po revoluci, kdy byly ulice plné obchodů s ptákovinami. Výhoda internetových obchodů je i klid s jakým si dárek můžete vybrat.

Tipy na žertovné dárky pro muže

tipy na žertovné dárky pro muže

foto: tipy na žertovné dárky pro muže

  • Jedny z nejoblíbenějších žertovných dárků, jsou různé alkoholové dárky. Ty většinou pobaví a ještě jej obdarovaný s partou hned využije. Proto jeden z hitů poslední doby jsou “knihy” jde o maketu knihy v níž se ukrývá slivovice. Muž z počátku nemusí být z knihy nadšen, ale určitě se mu rozzáří oči, když místo stránek nalezne láhev dobrého alkoholu. Knihy jsou různé jako Diář správného záhradníka, Kniha servisního technika, nebo Kniha první pomoci. Dle mého bude tento dárek ozdobou každé knihovny. A taky tajnou záchranou. Tento žertovný dárek můžete koupit Diář správného zahradníka , Kniha poslední záchrany servisního technika , Kniha první pomoci .
  • Hodně oblíbené jsou hlavně u mužů kuchařů, kteří nezkazí žádnou srandu kuchařské zástěry s potiskem. Zástěry můžou být různé, od vypracovaného mužského těla po tlouštíka. Sami asi víte, která muži udělá radost. Velký výběr žertovných zástěr mají ZDE.
  • Praktický žertovný dárek, který muži nebude doma dlouho překážet, ale určitě muže pobaví jsou toaletní papíry s potisky. Motivy jsou různé, od peněz, po potisky se sudoku, kamsasutrou atp… Doporučuji podívat se na nabídku ZDE.
  • Mnoho lidí rádo dává různé žertovné trika. Mnoho mužů sice nemá odvahu takové trika nosit na veřejnosti. Ale v rodinném kruhu s ním určitě bude rád přinášet úsměv na rtu. Žertovné trika jsou dnes k dostáni dokonce i v hypermarketech jako je Kaufland. Já osobně ale nejraději nakupuji ZDE.

 

Mohlo by Vás také zajímat:

Vtipné dárky pro muže – článek s několika dalšími tipy na vtipné dárky pro muže

Vtipný dárek k padesátinám – je článek, který pomůže lidem, kteří hledají vtipný dárek pro budoucího padesátnika