Originální dárek pro muže

Adrenalinové dárky pro muže

Než začnu psát tipy na jednotlivé adrenalinové dárky chtěl by jsem napsat jednu úvahu. Dárky pro muže mohou být různé. Napíši zde jeden příklad dárku, který zrovna nemusí být levný.


Mamka se rozhodne udělat svému synovi radost a rozhodne se koupit mu novou velkou plazmovou televizi . Syn bude tímto dárkem určitě nadšený. Na televizi za 20 000,- bude moci hrát hry na Xboxu, koukat na seriály. Dárek to byl určitě wow. Jenže tímto dárkem mamka docílila to, že syn bude sedět u televize, nebo na ní hrát hry a za pět let se televize pokazí. Za deset let si na tento drahý dárek syn již nevzpomene, protože bude koukat na další lepší televizi. A proto čtete dál.

Málo věcí vydrží na věky. Možná snad nějaké umělecké díla, nebo beletrie která nestárne. Jedna z věcí kterou nám nikdo nevezme jsou vzpomínky. (až na pana alzhaimra) Vzpomíname na krásne chvíle, nebo něčím zajímavé a vyjímače a adrenalinový zážitek mezi ně určitě patří. Dnešní doba adrenalinovým dárkům přeje. Aby je někdo prožil, tak již nemusíte organizovat a připravovat onen zážitek svépomocně. Stačí si jen vybrat v nabídce firem. Velkou nabídku má například firma Essence u které rád nakupuji mé adrenalinové dárky pro muže.

Doufám že jste pochopili co jsem chtěl v předchozích odstavcích vysvětlit na obhajobu adrenalinových dárků pro muže. Proč obhajoba? Protože adrenalinové dárky většinou nejsou levnou záležitostí a samotný zážitek může trvat jen pár sekund a stát může v řádech tisíců. Ale právě tyto zážitky jsou většinou to, co je dobré muži darovat, protože sám si nejspíš nekoupí tak drahou věc. Ale když adrenalinový dárek dostane, tak jej rád využije a věřte že o takovém dárku bude muž ještě dlouho vyprávět a dlouze na něj bude vzpomínat. A teď již konečně k slibovaným tipům na adrenalinové dárky pro muže.

Tipy na adrenalinové dárky pro muže

  • Asi nejznamnější a nejkupovanější adrenalinového dárku pro muže je tandemový seskok s padákem. Teto zážitek je opravdu vynikající, není určen jen pro muže, skvěle se o něm rozepisuji v článku Tandemový seskok Kunovice. Na tomto dárku je super, že kromě odvahy muž nepotřebuje žádný um. Lidé kteří tandemové seskoky organizují muže instruují na místě seskoku. Tento dárek je proto vhodný i pro muže, kteří nejsou například fyzicky zdatní.
  • Pokud hledáte něco originálnějšího než tandemový seskok, tak pro Vás mám tip na adrenalinovou novinku posledních let. Jde o flyboarding. Během flyboardingu se muž bude vznášet nad hladninou vody jako superhrdina. Vznášet se bude díky proudu vody, která bude tryskat z jeho bot a rukou. Těžko se tento adrenalinový dárek popisuje ve dvou větách. Proto se raději koukněte na stránky které se flyboardingu věnují.
  • Adrenalinových zážitků je mnoho například Bungee Jumping, Tandem paragliding, Zorbing, Let na vznášedlu, Akční střelba, Rychlý člun a mnoho dalších.

Než koupíte adrenalinový dárek pro muže tak si ještě přečtěte mou poslední dobrou radu.

Je to takové zaryté klišé, že muži milují adrenalin. Ale z vlastní zkušenosti vím že toto není pravda. Proto adrenalivý dárek nekupujte mužům, kteří adrenalin nevyhledávají, protože tímto dárkem určitě radost muži neuděláte.