Srandovní dárky pro muže

Pominu-li vyznávače emo stylu tak neznám člověka, který by neměl rád srandu. Někdo má rád pasivní zábavu, kdy se baví na úkor někoho jiného. Někdo má zase raději srandu, které se sám účastní a dobrou atmosférou pomáha k lepší náladě i svému okolí a právě pro tyto typy mužů jsou určené srandovní dárky.


Než začnete vybírat srandovní dárek pro muže, tak si nejdřív dobře promyslete, zdali bude tento typ dárku vhodný. Pokud se dárky budou předávat na rodinné oslavě, tak by u babiček mohly odvážnější srandovní dárky sklidit pohoršení. Ano vím dárky jsou pro muže a ne pro babičky, ale jedna z hlavních zásad při výběru dárků je ta, že dárkem nesmíte přivést do rozpaku jak obdarovaného muže, tak další účastniky oslav. Pokud půjde například o narozeninové oslavy v okruhu přátel, tak srandovní dárek může být tím idealním dárkem. Srandovní dárek dokáže často ještě více rozproudit rozjíždějící se narozeninovou oslavu. Lidé se s dárkem rái fotí a tyto fotky často končí na socialních sítch. Takže při nákupu s touto možností počítejte.

Velký výběr vtipných dárků naleznete ZDE.
Tipy na srandovní dárky pro muže

  • Jeden z nejprodávanějších srandovních dárků pro muže jsou různé zástěry na vaření. Kde je siuleta například vypracovaného muže a tím pádem tato zástěra upravuje jeho tělo.
  • Mnoho srandovních dárků naleznete na téma erotika. Může jít například o čokoládové prsa, čokoládovou kamasutru. Dort ve tvaru prs. Oblíbeným dárkem hlavně u mladých mužů bývá nafukovací pana. U erotických dárků si jen dejte pozor, zdali bude to nejvhodnější. Svobodný muž bez přítelkyně tento dárek určitě uvítá, ale ženatý, nebo zadaný muž může mít s tímto dárkem problém. Nebo nemusí jej mít obdarovaný, ale jeho manželka. Pokud má muž přítelkyni, manželku a i přesto mu chcete koupit eroticky laděný srandovní dárek, tak zkuste spíš pouvažovat zdali muži nekoupit srandovní erotické prádlo, nebo například kostku, která poradí milencům jakou polohu mají zrovna provádět atp…
  • Zajímavým netradičním srandovním dárkem může být nějaké elektronické udělátko. Viděl jsem například megafon, který měnil hlas člověk hovořícího do něj. Myslím si že s tímto dárkem by si užil pořádnou srandu nejen oslavenec, ale i všichni na oslavě.
  • Hodně srandovních dárků naleznete i na téma alkohol. Jde o  různé provedení štamprlí, po rozličné tvary lahví.
  • Dosavadní tipy na srandovní dárky pro muže byly spíše ptákoviny. Pokud hledáte nějaký serioznější srandovní dárek pro muže, tak koukněte třeba do prodejen Albi, mají tam rozteklé hodiny a plno dalších srandovních dárků.

myslenka

Srandovní dárek nemusí být drahý a přitom může slavit velký úspěch, jak u oddarovaného muže, tak u zbylých účastniků oslav. Někdy se ovšem může stát, že tento dárek uvidíte jen na oslavě a později již jej nikdy neuvidíte. Ale snad toto nebude osud vašeho srandovního dárku.

Velký výběr vtipných dárků naleznete ZDE.
 

Konkrétní tipy naleznete v článku:

Hůmorné dárky pro muže – několik skvělých konkrétních tipů, inspirujte se.

Sranda dárky pro muže – článek plný skvělých konkrétních tipů na sranda dárky pro muže