Dárek k 18 narozeninám pro kluka

Dárek k 18 narozeninám pro kluka

Hledáte inspiraci na dárek pro kluka, který bude slavit 18. narozeniny? Pak právě pro Vás je tento článek. V kterém naleznete mnoho skvělých tipů na dárek pro takového kluka.


18. narozeniny jsou velkým milníkem pro každého. Z kluka se nějak oficiálně stává muž a dospělý a proto se často osmnáctiny bujaře oslavují. Ať už v rodině, tak mezi kamarády a kamarádkami, kteří si najednou užívají volnosti, ať už v možnosti pití alkoholu, možnosti řídit atd…. Komu je mnohem víc, tak určitě rád na tuto dobu vzpomíná. Všichni kamarádi kamarádky měli čas něco podnikat a nebyli pro žádnou srandu, člověk řešil své “velké” problémy, ale v realu se měl skvěle. Proto si myslím, že i dárek by se měl nést v tomto duchu. Ať už jej budete dávat z pozice rodinného příslušníka. Tak i v případě že jej budete dávat kamarádovi nebo příteli. Dárek by měl určitě vytvářet pohodovou atmosféru.

 

Zážitkový dárek pro mladého muže

 

Jeden z nejoblíbenějších dárků k osumnáctinám jsou bezesporu zážitkové dárky. Může jít například i o praktickou autoškolu, i když tu si myslím, že by lidé neměli dostávat k narozeninam, ale měli by se k ní dostat jinak, ale co takhle darovat mladému muži adrenalinový tandemový seskok, při kterém bude muset ukázat svou odvahu. Nebo školu smyku, pokud již bude mít za chvíli hotový řidičák, tak by takovou školu mohl ocenit. Trocha adrenalinu a hlavně praktická zkušenost na celý život. Skvělým zážitkovým dárkem pro mladé muže je i například flyboarding, při kterém se bude snažit mladý muž stát super hrdinou, který se vznáší nad hladinou vody. To samozřejmě hned tak nejde, tak nejen obdarovaný, ale i doprovod si užije hodně legrace, tak to může být i s dalšími dárky. Zkrátka se na zážitek vydá celá parta a budou mladého muže podporovat. Proto tento dárek doporučuji.

 

Velký výběr zážitků pro muže naleznete ZDE.
 

Hodinky dárek na “celý” život

Lidé mají tendenci darovat k narozeninám elektroniku jako je například mobil, notebook atd… . V očích mladého muže jsou to věci pro život nezbytné a je třeba mít co nejnovější model a co nejdražší, jen ty umí nejnovější hry, apky, dá se s nimi chlubit. Jenže elektronika stárne rychle a za tři roky bude mít z takového dárku zastaralou věc a za deset let už ani nebude vědět, jaký byl jeho mobil tři generace nazpět. Schválně pokud jste starší, jak jste byli uneseni z nějaké nové Nokie a kde ji je dnes konec? Proto si myslím, že pokud mladému muži něco darovat, tak nejlíp nějaké pěkné a kvalitní hodinky. Sice asi z počátku nebude tak nadšen, jak z nového mobilu, ale v čase ten dárek ocení. Nemluvě že krásné hodinky dělají muže. Jsou ozdobou jeho zápěstí, může svému okolí pohotově sdělovat čas atd… .

hodinky k 18 narozeninám

Tuto hodinky můžete koupit ZDE.

oblíbené hodinky u mladých

Tuto hodinky můžete koupit ZDE.
Schválně se na pěkné hodinky podívejte..

 

Daruj mladému muži kvalitní vůni

Mladí muži se taky rádi voní, aby se líbili děvčatům. Jen často to je deodorantem a nějakou “levnou” vůni z drogerie, kterou v minulosti dostali. Možná že právě osumnácté narozeniny jsou příležitostí k tomu, dát mladému muži vůni s kterou bude mezi slečnami bodovat.

 

Zde je několik tipů na vůni, které bude u mladého muže bodovat.

 

1 Million – nejprodávanější vůně mezi mladými, skvělá výdrž, krásná vůně, ZDE naleznete recenzi .

1 million
1 million

Tuto vůni doporučuji koupit ZDE.
 

Reveal – sladká vůně, která voní a voní, mladí ji milují, minule jsem byl na plese sportovců a touto vuní vonělo několik mladých mužů. Zde nalaznete podrobnou recenzi .

Reveal
Reveal

Tuto vůni doporučuji koupit ZDE.
CK2 – po dvou vůní, které jsou spíš do podzimního, zimního a jarního období přidávám ještě jednu svěženku, které u mladých boduje. Svěží vůně, která nebije do svého okolí, ale i přes to nějakou tu hodinu voní. Zde naleznete recenzi .

ck2
ck2

Tuto vůni doporučuji koupit ZDE.

Daruj mladému muži vtipný dárek

Tak toto je kategorie dárků, která se k 18. letým hodí a vždy boduje. Jen není tolik vhodná při rodinných oslavách, přeci jen babička by asi na nějakou eroticky laděný dárek koukala s nepochopením. I někteří rodiče. Úplně jinak ale bude tento skvělý dárek vypadat při oslavách osmnáctin  mezi vrstevníky. Vtipných dárků jsou mraky, raději než jejich vypisování zde zmíním eshop, kde jich mají obrovské množství a je jen na Vás vybrat ten správný. Já kupuji vtipné dárky ZDE.

 

Dobře zvolený vtipný dárek vždy pobaví a vypadá skvěle na fotkách z akce.

 

Další inspiraci naleznete:

Dárky pro muže k 18. narozeninám – další článek na toto téma, další porce inspirace pro Vás

Vtipné dárky pro muže k 18. narozeninám – v tomto článku naleznete tipy hlavně na vtipné dárky, které můžete koupit mladému muži