10 tipů na dárek k 20. narozeninám

10 tipů na dárek k 20. narozeninám

Pojďme se podívat na deset skvělých dárků, které můžete darovat mladému muži k jeho kulatým narozeninám.


1.Hodinky

Daruj mladému muži elegantní hodinky. Muže muži dělají i elegantní hodinky. Mladí muži většinou žádné nevlastní. Čas jim ukazuje mobil a určitě touží po novém mobilu víc, než po nových hodinkách. Jenže mobil je spotřební záležitost na dva tři roky, kdežto kvalitní hodinky může mladý muž nosit roky.A proto si myslím, že dvacáté narozeniny jsou skvělým dárkem k dvacetinám. A když už budete třeba chtít darovat muži i nějakou tu technologickou hračku, tak zvažte, zdali tím pravým dárkem nemůžou být hodinky Timex iQ+ , kromě hodin mají v sobě i krokoměr, budík, hodniky budou monitorovat jeho spánek a to vše bude mladému muži posílat na mobil, kde vše přehledně uvidí.

Timex iQ+
Timex iQ+

Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.

 

výhody:

 • jsou krásné
 • elegantní
 • kromě času měří krok, monitoruje spánek, komunikuje s mobilem přes bluetoth. Zkrátka jde o chytré hodinky a to se mladým líbí.
 • mají budík
 • kožený náramek
 • Timex je značka mezi hodinkami

nevýhody:

 • pro někoho možná příliš velká cene, to se dá vyřešit tím, že se na tento dárek složíte

Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.

 

2. tandemový seskok

Asi moc nemá cenu popisovat o co jde, jen snad zmíním tandemový seskok je nejprodávanějším zážitkovým dárkem pro mladé lidi. Důvod je ten, že na tento zážitek se hned tak nezapomene, je tak jedinečný, že je dost nepravděpodobné, že by jej mohl muž brzo absolvovat znovu. Ale to už zde popisuji výhody tohoto skvělého dárku k dvacetinám. Pojďme se na ně podívat

Tandemový seskok, ale i jiné adrenalinové zážitky doporučuji koupit ZDE.

 

výhody:

 • nezapomenutelný dárek o kterém bude mladý muž ještě dlouho vyprávět
 • velká porce adrenalinu, bez potřeby vanaložit nějaký umu či úsilí
 • bezpečný zážitek, muž bude skákat se zkušeným doprovodem
 • na samotný zážitek se můžou jít podívat i kamarádi, kamarádky, rodina, na letišti kde se skáče je na co se dívat.

zážitek dárek k dvacetinám

obr: tandemový seskok na ten se nezapomíná

nevýhody:

 • tento dárek neocení muži kteří se bojí výšek
 • muži kteří nemají rádi adrenalin
 • pro někoho může být tento dárek drahý, na to mám doporučení klidně se na něj složte, raději jeden takový, než několik věcí na které si za rok nevzpomene

Tandemový seskok, ale i jiné adrenalinové zážitky doporučuji koupit ZDE.

3. moto zážitek

Muži milují, kromě krásných žen i auta. Většina sní o tom, že někdy bude vlastnit nějaké super sportovní auto atp… . Vy samozřejmě máte možnost muži k narozeninám auto darovat, ale myslím, si že tento typ dárků je mimo možnosti většiny lidí. Ale pokud chcete muži alespoň na chvíli splnit sen, pak mu můžete darovat možnost na chvíli super auto řídit. Nebo něco jiného. Moto zážitky jsou různé, od super sporťáků, po terenní auta, či praktickou školu smyku.

moto zážitek k dvacetinám
moto zážitek k dvacetinám

Velkou nabídku motozážitků naleznete ZDE.

 

výhody:

 • zážitek na který mladý muž nezapomene
 • možná jej tento zážitek z drahého auta přiměje k větší pracovní píli, aby si mohl něco takového koupit
 • oproti tandemového seskoku, jsou motozážitky často levnější

nevýhody:

 • tento nevyužijí muži bez řidičáků
 • ne všichni muži touží po drahých autech

Velkou nabídku motozážitků naleznete ZDE.

 

4. dobrou knihu

Mladí muži jsou často ještě studenti a většina z nich má odpor ke knihám, protože to jsou většinou učebnice. Ale pokud sháníte k dvacetinám spíš levnější dárek, pak zvažte tuto variantu. Takové čtivé motivační knihy, mohou mladého muže pěkně nakopnout do dalšího života. Já by jsem byl třeba moc rád, kdyby jsem se k této knize dostal dřív, například ve dvaceti a ne až v pozdějším věku.

 

Dobré jsou i knihy, které se věnují mužově koníčku. Skvěle tím podpoříte mužův koníček a nemusíte řešit, zdali již něco má, či nemá, zdali ke koníčku potřebuje to, nebo ono. Zkrátka zdali má knížku zjistíte snadněji, než to co mu chybí ve sbírce, nebo zdali tento dres bude lepší, než ten co má atd… .

5. vtipný dárek

Vím sliboval jsem konkrétní tipy na dárky k dvacetinám, ale u vtipných dárků je to takové složitější. Pro každého je vtipné něco jiného. Někdy zase vtipný dárek není vhodným dárkem. Jen si to představte na rodinné oslavě rozbalí mladý muž eroticky laděná dárek od kamaráda. Jak se na to bude dívat babička? Asi divně. Když tento dárek ale rozbalí ve své partě, při oslavách s kamarádkami a kamarády, tak to může být skvělým dárkem. Vtipné dárky často zaručí jak srandu, tak skvělé fotky. Vtipné dárky nejsou drahé.

Já nakupuji vtipné dárky ZDE.
 

Vtipné dárky mohou být například trika s potisky, nějaké masky, vtipné hry, hrníčky atp… . Více se vtipným dárkům k 20. narozeninám věnujeme v článku Vtipné dárky pro muže k 20. narozeninám .

6. eurovíkend

Mladí lidé rádi objevují nové místa, jenže mladí lidé ještě nemají tolik peněz. Proto si myslím, že darovat mladému muži eurovíkend pro dva je vynikající nápad. Eurovíkend zase tolik nestojí, ani mladého muže nebude tolik stát, kratší doba v cizině. Vyzkouší si jak je to u něho s jazyky, pozná velkou evropskou metropoli atd … . Zkrátka ideální volba.

7. kvalitní koženou kapsu

Kvalitní elegantní doplňky dělají muže muži. Mladí muži mají určitě část svého šatníku ještě z dospívajících let. Takže možná že za nějaký módní doplněk budou vděční. Kožené kapsy přes rameno jsou mezi muži stále víc oblíbenější. Moc jim toho totiž nezbývá, peněženky jsou pořád hrubší a plnější věrnostních karet, mobily, tablety, klíče, brýle není kde dat. Takže kapsa je často pro muže nezbytná. A krásná kapsa je ozdobou.

Schválně posuďte sami.

kožená kapsa k dvacetinám
kožená kapsa k dvacetinám

Tuto kapsu, ale i mnoho jiných můžete koupit ZDE.
 

8. peněženku

S peněženkou je to podobné jak s kapsou, jen u kapsy je možné, že ji mladý muž ještě nemá. Peněženku již ve dvaceti má, ale často je to nějaká plátěná peněženka, kterou si koupil, nebo dostal jako dospívajicí. Tzn. vůbec se nehodí k dospělému mladému muži. Proto se koukněte například ve chvíli kdy bude muž něco platit, v jakém stavu je jeho peněženka a pokud je nic moc, tak máte skvělý dárek, kterým určitě muži uděláte radost.

kvalitní peněženka k 20. narozeninám
kvalitní peněženka k 20. narozeninám

Pánské peněženky doporučuji koupit ZDE.

9. luxusní kožený opasek

Další módní doplněk, který je skvělým dárkem pro mladé muže je kvalitní opasek. A když myslím kvalitu, tak kvalitu. Kožený opasek s moderní sponou je ozdobou každého mladého gentlemana.

luxusní kožený opasek k 20.
luxusní kožený opasek k 20.

Tento nádherný opasek mají  ZDE.
 

10. kvalitní pánskou vůni

Mladý muž má vonět a to kvalitně. Kvalitní mužské vůně ovšem něco stojí, takže většina mužů skončí u levné vůně z drogerie a to jsou ty lepší případy. Mnoho mužů se nevoní, přitom zbytečně takto ztrácejí body u žen. A každý mladý muž chce u dívek bodovat. Proto si myslím, že vůně je skvělým dárkem. Nebudu zde rozepisovat která je nejlepší, protože co člověk to názor. Jen Vás odkáži na web, kde jsou podrobné recenze na mužské vůně. Ten web se jmenuje Domluva.cz .

Další články s tipy na dárky pro muže k dvacetinám:

Dárky k 20. narozeninám – na portálu www.k-narozeninám.cz naleznete článek, který se věnuje dárkům k dvacetinám, tentokrát to nejsou jen dárky pro muže, ale i pro ženy. V článku naleznete i tipy na nevhodné dárky k tomuto výročí

Dárky pro muže k 20. narozeninám – další článek podobného ražení na tomto webu

Tipy na dárky pro muže k 20. narozeninám – další tipy podobné těmto.