Dárek ke 30tinám pro muže

30-té narozeniny se většinou neslaví tak pompézně, jako 50-té narozeniny, ale i tak jde o významné jubileum. Myslím si, že mladému třicetiletému muži se vybírají vhodné dárky skoro samy. Protože většina mužů v té době sportuje, nebo mají nějaký celoživotní koníček. Obě zábavy jsou nekonečnou možností při výběru vhodného dárku.


Při výběru dárku ke 30tinám pro muže zohledněto to v jaké společnosti bude dárek předávan. Pokud to budou rodinné kruhu, kde na oslavy třicetin přijdou i babičky atp… tak raději zvolte nějaký serioznější dárek. Tím nemyslím že by nemohl být dárek netradiční či originální. Ale dárek pro třicátnika, který budete darovat v kruhu jeho kamarádů a kamarádek může mít úplně jiný náboj. Můžete si dovolit mladému muži koupit srandovní dárek s nádechem erotiky. Určitě si s takovým dárkem užije velké legrace a nejen on. Všeobecné řečí jsou k ničemu, pojďme se kouknout na praktické tipy na dárky.

Tipy na dárek k 30tinám pro muže

  • Koukněte se v jakém stavu má mladý muž svůj batoh, nebo kapsu. Většina mužů si pořídí lepší batoh ve chvíli kdy začne vydělávat a od té doby chodí s tím co si pořídil. Muži mají tu vlastnost že většinou neřeší to, že je něco onošené a nemoderní. Zkrátka chtějí po praktických věcech funkčnost a proto jim někdy unikne, že jejich batoh, oblečení již dávno není pěkné ani módní. Možná že právě novým batohem by jste muži udělali radost. O to větší, je li turistou.
  • Pokud je váš budoucí třicátník pro který sháníte dárek sportovec, tak zvažte zdali by neocenil například sportovní hodinky. Na trhu je nepřeberné množství sportovních hodinek, stačí vybrat jen ty pravé. Pokud Vám příjde, že jsou moc drahé, tak se zkuste na dárek složit ve více lidech. Určitě na oslavu třicatin nepůjdete sám.
  • Má li třicátník rád srandu a adrenalin, tak já by jsem doporučil hurkou novinku minulého léta. Myslím flyboarding. Že jste o flyboardingu ještě neslyšeli? Ano se Vám nedivím jde opravdu o novinku, která je ve světě, ale i u nás stále více oblíbenější. A o co se jedná? Flyboarding je vznášení se nad vodní hladinou a to díky tryskám, z kterých proudí voda a díky sloupci vody a tlaku umožňuje flyboardistovi vznášet se až do 9 metrů nad hladinou vody. Ono se to těžko popisuje nejlepší je kouknout nějaké videa. Videa o flyboardingu naleznete na stránkách o flyboardingu. A proč flyboarding doporučuji coby vhodný dárek. S flyboardingem si totiž mladý muž zažije srandu a nejen on. Užijí si jej i diváci, kteří se mohou na snahy mladého muže létat jak superman podívat. Takové dárky jsou vděčné i v tom, že se na ně nezapomíná, což u nějakého praktického dárku za pár let může klidně nastat.

Mnoho dalších tipů na dárky k třicetinám pro muže naleznete na  stránkách, které se dárkům k třicetinám věnují.