Vtipné dárky pro muže

Když se někdo rozhodne koupit vtipný dárek, tak jej nenapadne nic lepšího než navštívit obchod s ptákovinami a tam koupit nějakou ptákovinu. Problém takových dárků je v tom, že na oslavě například narozenin si s ním zažijete hodně srandy, jenže potom je to většinou takový dar nedar.


 Častý problém vtipných dárků pro muže je že balancují na hraně mezi naprostou zbytečností, která bude muži po zasmátí jen překážet, po něčím užitečnou věc. Proto si dejte při výběru vtipného dárku pro muže obvzlášť pozor, aby právě ten Váš dárek nebyl oním darem nedarem.

Jednou možností jak se tomu vyhnout, je koupit muži vtipný dárek ve formě něčeho že se sní. Potravinové vtipné dárky se často i vyrábějí a slaví velký úspěch, protože všechny na oslavě pobaví, jsou chutné a finálně na ne zůstanou vzpomínky a možná nějaké fotky. Idealní to dárek. Mnoho mužů proto dostává dorty vy tvarů prsa, nebo například různě tvarované salámy. Oblíbené jsou i čokoládové dárky například čokoládová kamasutra, již zmiňovaná prsa, nebo jsem viděl například čokoládové nářadí.

Další možností vtipného dárku jsou různé trika s potiskem. U takového dárku pořádně zvažte, zdali takové triko muž bude nosit a zdali je vhodné aby jej nosil. A zdali má kde jej nosit. Manažer si asi neveme do práce triko s textem Pivo dělá krásné tělo atp…

Skvělý výběr vtipných dárků naleznete ZDE.

Hodně vtipných dárků jsou lehce erotické, nebo jde o různé texty a hrníčkách, trikách, tužkách atp…. já osobně si myslím, že tyto dárky jsou dosti nevhodné. A to si myslím že nejsem žádný bručoun, který by měl ostych něco použivát. Ale myslím si, že se najde hodně mužů, kteří takový dárek ocení a budou za něj rádi.

Pokud hledáte nějaké jiné vtipné dárky, pak by se vám mohl hodit článek Vtipné dárky pro muže, nebo žertovné dárky pro muže.