Dárek pro chlapy

Někdy v mém okolí slýchávám větu. To je ale pořádný chlap. Hledal jsem na internetu definic chlapa a nic pořádného jsem nenašel. Proto jsem přemýšlel jak by jsem měl chlapa definovat. Někdy jde o urostlého muže. Jindy o zásadového muže. Někdy jde o drsnějšího muže. Muže, který se nebojí činu. Může, který imponuje ženám. Jenomže někdy je to přesně naopak a některé vlastnosti na vašeho chlapa nesedí. Zkrátka pravda bude jako vždy někde uprostřed. Nechám tedy vaši definici chlapa. Hlavní je že pořádný chlap miluje, ženy, dobré jídlo, dobrodružstí, adrenalin. Ženy jako dárek vašemu chlapovi nejspíš dávat nebudete, ale vše další je skvělá možnost pro váš dárek pro vaše chlapy.


Tipy na dárek pro chlapy

  • Jak už jsem výše zmínil. Pořádný chlap miluje dobrodružství a adrenalin. Proto jeden z oblíbených dárků pro chlapy je tandemový seskok s padákem. Tanedmový seskok není nejlevnější záležitosti a i u mužů budí seskok respekt. Proto si jej většinou chlapi sami od sebe nekoupí. Ale když jej dostanou, tak si to rádi zkusí. Tento dárek nemusíte kupovat sami, můžete se na tento dárek složit. Určitě si tento dárek užijete i Vy a vaše okolí, protože většinou muž pozve doprovod na samotný seskok a určitě o tomto dárku bude mnohokrát hovořit. A to je to skvělé na zážitkových dárcích. Na zážitky se totiž nezapomíná. A to přece po svém dárku chcete. Nebo snad ne? Tandemové seskoky můžete koupit zde.
  • Ženy jsme  z tipů na dárek pro chlapy vynechali. Zážitky a adrenalin jsem již zmínil v předchozích tipech a teď by jsem Vám rád poradil na gurmánský dárek pro chlapy. Většina lidí gurmánský dárek odbyde dobrou láhví ať už alkoholu, nebo vína. Ale buďme na sebe upřímní. Bude si tento dárek muž pamatovat i za rok. Nejspíš né. Zkuste být při výběru gurmánského dárku pro chlapa  více kreativní. Navštivte regionální trhy, nebo prodejnu s regionalními potravinami. Určitě na nich objevíte skvělé klobásy, nakládané sýry. Nebo navštivte minipivovary ve vašem okolí a darujte chlapovi pivní speciality z jeho kraje. Těch možností na skvělý gurmánský dárek je mnoho. Stále oblíbenější jsou například kvalitní sýry.
  • Mnoho chlapů rádo hovoří o tom, že začnou sportovat, nebo posilovat. Hovoří, ale nekonají. Možná by ocenili malé nakopnutí. Kupte jim pernamentku do posilovny, na bazén, na tělocvičnu … Pernamentka je sice dárek, na který časem nejspíš zapomene. Ale pokud u sportu či posilování zůstane, tak vy budete vědět, že jste chlapa k tomu popostrčili.

 

Podobné články na téma dárky pro chlapy:

Dárky pro chlapa, Dárek pro chlapa, Dárek k narozeninám pro chlapa

obrázek Designed by Freepik