Dnes má svátek Valentýn

V anglosaském světě  je Valentýn hodně slavený svátek. Češi tento svátek slaví posledních cca 20 let. Zlé jazyky tvrdí, že jej zde dotáhli obchodníci, aby se jim zvedly tržby. Něco málo jejich tržby povyrostou. Protože v tomto roce tento svátek slaví odhadem 40% čechů. Je zajímavé že 80% mužů by nejraději tento svátek zrušilo. Protože vnímají tento svátek spíše coby povinost. České ženy jsou prozměnu v očekávaní. V průměrně češi za tento svátek utratí 500,- Kč (průzkum z roku 2014). Muži nejraději darují květiny. Hodně dárků k valentýnu se točí kolem dobrého jídla, příjemné večeři. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem.


Pokud hledáte tipy na valentýnské dárky, tak pak Vás rád odkáži na mé předchozí články.

Dárky na Valentýna pro muže

Dárky pro muže k Valentýnu

Jestli Vás zajímá důvod proč je svátek zamilovaných právě na svatého Valentýna, proč je mnoho valentýnských dárků v tvaru srdce, tak pak se koukněte na skvělý článek. Valentýnské dárky pro muže. V tomto článku vše do podrobna popisuji.

Pokud sháníte dárek na poslední chvíli. Tak já osobně by jsem doporučil něco dobrého uvařit. Volnou restauraci dnes již neseženete. A svatý Valentýn je svátek o lásce, takže si lásku užijte plnými doušky a nelamte si hlavu s dárkem. Užijte si lásky.

Obrázek Designed by Freepik