dárek pro manžela

Dárek pro manžela

Kupovat dárek manželovi je na jednu stranu lehkou záležitostí. Na druhou se snadno dá při výběru vhodného dárku udělat zásadní chybu. Proč je výběr dárku pro manžela jednoduchý? Protože Vy znáte svého manžela nejspíš nejdůkladněji. Víte po čem touží. Co mu dosluhuje. Co mu chybí. Takže vybrat vhodný dárek nebude pro Vás problém.Ale dejte si pozor na to, aby byl dárek dárkem a ne jen doplnění šatníku atp… ve chvíli kdy máte společný rozpočet, si myslím. Že dárek by měl toho druhého trošku rozmazlovat. Nové ponožky, spodní prádlo, to si muž může koupit sám, nebo s Vámi při běžném nákupu. Ale možná že již nějakou dobu touží po něčem, co nemá odvahu ze společného rodinného rozpočtu koupit. Protože se bojí, že mu to buď vytknete, kvůli šetření, nebo zbytečnosti. Popřípadě kvůli tomu, že danou věc odsuzujete.

 

Nad všemi třemi body by jste se měla přenést a udělat svému manželi dárkem radost. Nejlepší cesta k dárku, je mu pořádně naslouchat. A pokud vaše manželství vskvétá, pak stejně bude pro muže největším dárkem vaše přítomnost vedle něho.

 

Pojďme se podívat na jednotlivé dárky, kterými muže určitě překvapíte.

 

Zážitkový dárek pro manžela

Zážitky jsou přesně ty věci, které si člověk sám od sebe nekupuje. Vyjímkou mohou být bohatší lidé, kteří nehledí na peníze. Ale jinak lidé neradi utrácejí za pár minut netradičního zážitku. Na druhou stranu tento fakt dělá ze zážitku nejoblíbenější dárky. Protože jde o něco netradičního, neopakovatelného a při nákupu máte velkou pravděpodobnost, že muž ještě onen zážitek nezažil. Protože pokud muž něco zajímavého prožije, tak o tom určitě rád svému okolí bude vyprávět. Takže by jste o tom, že již letěl v balóně určitě věděla.

 

Zážitků je obrovské množství. A vy budete muset vybrat ten nejlepší pro vašeho manžela. Určitě vít co má rád, co nemusí a čeho se bojí. Nesnažte se zážitkem vašeho manžela předělat. Pokud se bojí výšek,  tak mu nekupujte nic ve vzduchu. Nemá li rád adrenalin. Tak po něm nechtějte aby Vám dokazoval svou odvahu. Vy jste si jej brala určitě pro jiné přednosti. Některé zážitky dokonce jsou skvělé pro dva. Takže možná že si jeho dárku užijete nejen jako doprovod, ale i aktivně. Takové pivní lázně mohou být silný zážitek pro Vás oba.

 

Velký výběr zážitků naleznete ZDE.
 

Daruj manželovi kvalitní náramkové hodinky

Pokud Váš manžel nemá módní hodinky. Pak možná hodinky by mohly být skvělým dárkem pro vašeho manžela. Hodinky jsou v dnešní době nedílným módním doplňkem každého muže. Muž se sice může dívat na čas do mobilu. Ale doba, kdy se lidé chlubili že mají mobil už je ta tam. A často si je ani na akce neberou, aby nebyli rušeni. Proto svého muže překvapte a darujte mu krásné módní hodinky.

 

Velký výběr hodinek za skvělou cenu naleznete ZDE.
 

hodinky dárek pro manžela
hodinky dárek pro manžela

Daruj manželovi vstupenku na něco co má rád

Kulturní i sportovní akce dnes nejsou vůbec levnou záležitostí. Ale zážitek stojí za to. Pokud Váš manžel holduje nějaké kapale, chodí na nějaký sport. Pak máte jedinečnou šanci darovat mu ještě větší porci radosti z toho co má rád. Taková vstupenka na festival který žánrově manželovi sedí je skvělým dárkem. Nebo vstupenka na nějaký přestižní zápas jeho oblíbeného sportu. To jsou věci, které muž ocení. U tohoto dárku je fajn, nakupovat jej ve dvou kusech. Nebo se domluvit s lidmi u kterých čekáte, že by na akci taky šli (z manželova okolí) a koupit víc lístku. Protože tyto akce se prožívají mnohem víc v skupině přátel. Ať už s vámi coby manželkou, tak kamarády či kamarádkami.

 

Podobné články:

Několik konkrétních tipů na dárek pro manžela. Možná že právě v těchto článcích naleznete potřebnou inspiraci.

 

Dárky pro muže – moc toho o vašem manželi nevím, ale co vím určitě že je to muž. Takže možná že právě v úvodním článku na tomto webu naleznete Vámi hledanou inspiraci.

 

Zážitkové dárky pro muže – v jeden z kapitol jsem zde zmiňoval, že oblíbeným a dobrým dárkem pro manžela bude zážitkový dárek. Problematice zážitkových dárků se věnuji podrobně v článku zážitkové dárky pro muže.