vtipné dárky pro myslivce

Vtipné dárky pro myslivce

Můj strejda je myslivec.Hodně krát se u nás v rodině stalo, že jsme nevěděli jaký dárek strejdovi koupit. O jeho koníčku jsme slyšeli mnoho skvělého vyprávění jak od něho tak od dalších myslivců. Dokonce jsme nezčetněkrát vyzkoušeli i chuťově, když něco ulovil, nebo připravil na Mysliveckých hodech. Ale zase toho tolik o jeho koníčku nevíme, takže se netroufnem koupit mu nějaký dárek, který by jeho koníček rozvíjel. Tak to většinou bývá u většiny koníčků, pokud je sami neprovozujeme, nebo nemáme možnost se zeptat mužova okolí, co by se mu hodilo. Ale zpět k strejdovi a jeho chození po lese.


Protože jsme nevěděli jakou věc strejdovi koupit, tak jsme se v posledních letech rozhodli dávat mu vtipné dárky na téma myslivost. Naštěstí myslivost je oblíbeným koníčkem a vtipné dárky jsou taky mezi myslivci oblíbené, takže stačí jen pohledat. My již několik let nakupujeme dárky ZDE.

 

Jaké vtipné dárky můžete myslivci darovat?

Asi nemá cenu chodit kolem horké kaše, ale myslivce nejvíc baví něco kolem alkoholu. Jde to poznat i na nabízených dárcích. Hodně velkou radost každému myslivci udělá například láhev ve tvaru myslivecké flinty v které je trnkovice a na skleněné láhvi je namalovaný tetřev. Jde o vtipný dárek, který se vypije, ale i po vypití z něj něco zůstane. Tento dárek můžete koupit ZDE.

tipy na vtipné dárky pro myslivce
tipy na vtipné dárky pro myslivce

Když už jsme u toho alkoholu, tak hodně oblíbeným dárkem je i tričko na flašku. S vtipným potiskem. Výhoda tohoto dárku je ta, že flašku můžete koupit takovou jakou má váš muž myslivec rád a na flašku pak tento drobný vtipný dárek nasadíte. Tento dárek můžete koupit ZDE.

 

A třetím vtipným dárkem pro myslivce na téma alkohol je překvapení v knize pro myslivce. Jde o maketu knihy která z venku vypadá jako seriozní kniha (jde o maketu) s mysliveckou poezíí a přitom uvnitř skrývá kvalitní slivovici od Jelínka. Tento dárek doporučuji koupit ZDE.

 

Dobrým vtipným dárkem pro myslivce, který i nějakou chvíli vydrží jsou různá trika s vtipným potiskem. Nebo hrníčky. Schválně se podívejte na nabídku trik a hrníčků ZDE.

 

Pokud hledáte nějaké jiné vtipné dárky, pak by se vám mohl hodit článek Vtipné dárky pro muže, nebo žertovné dárky pro muže.