Hugo Boss Bottled Night

Dárek pro muže Hugo Boss Bottled Night

Toaletní voda pro muže, kteří mají rádi výzvu.

Teplá květinová vůně levandulí a afrických fialek na pozadí dřevité vůně, evokující rozkvetlou louku.

V poslední době jsem se začal zajímat o pánské parfémy a toaletní vody. Jeden z důvodu je ten, že si myslím, že pánské vůně jsou vhodnými dárky pro muže . V poslední době si to myslím ještě víc, protože z důvodu psaní těchto tipů jsem si chtěl nafotit toaletní vody a prfému u svých kamarádů a příbuzných. Otipoval jsem si pár mužů o kterých vím, že o sebe pečují a zeptal jsem se jich zdali nemají nějaký parfém doma. Zajímal mě jak jejich názor, tak ony fotky. K mému údivu jsem zjístil, že všichni použivají maximálně deodorant a nikdo z nich nemá pánský parfém, či toaletní vodu. To si myslím, že je skvělá příležitost pro Vás a váš dárek, který shánite pro vašeho muže.


Pro dnešní tip na vůni pro muže jsem vybral toaletní vodu Hugo Boss Bottled Night. Tato vůně byla uvedena na trh  v červenci 2010. Prodává ji světoznámá firma Hugo Boss. Která kromě luxusní módy pro pány v posledních letech nabízí i parfémy, doplňky atd… Její nejznámnější vůní je Hugo Boss Boss No.6 Bottled. které se na světě k dnešnímu dnu prodalo více než 60 000 000. Ale zpět k naší vůni Bottled Night.

Jak voní Hugo Boss – Bottled Night?

Pokud se kouknete na popisky, které jsou v parfumériích, nebo v eshopech tak se dovíte, že z počátku Hugo Boss – Bottled Night voní v počátcích po bříze, tato vůně má přecházet do vůně kardamonu a dozvuky této toaletní vody by měly být pižmově dřevité. Ti kdo si tuto toaletní vodu koupili tak tvrdí, že v počátku jde kromě již zmíněných dřevin cítit levandule a v střední části africké fialky a na pozadí jsou již zmíněné dřevité vůně.

Teplá květinová vůně, zahalena dřevitými vůněmi.

Jak dlouho Hugo Boss – Bottled Night vydrží?

Většina lidí uvádí, že tato vůně vydrží 3-4 hodiny, což proti některým vůním je poměrně málo. Já si kladu otázku, není to záměr autora této vůně? Vůně má v názvu noční. Dokáži si představit, že vyrážite večer do ulic a chcete vonět, ale určitě si toto nepřejete za x hodin v posteli. Nechtěl by jsem být ženou, která usíná vedle převoněného chlapa. Tím netvrdím, že by měl smrdět, ale před spaním, nebo něčím jiným se jdeme většinou osprchovat. Takže můj názor je, že výdrž Hugo Boss – Bottled Night je vyhovující k účelům, pro který je určen. Mnoho lidí o této vůni tvrdí, že jej použivá celodeně.

Pro koho je Hugo Boss – Bottle Night určen?

Jako u každé pánské vůně se dovíte, že vůně je určena pro sebevědomé muže, kteří vědí co chtějí. U této vůně mnoho lidí tvrdí, že není vhodná pro hodně mladé muže. Idealní je pro muže ve věkovém rozmezi 25-45 let. Ženy tuto vůni na mužích milují.

Kde Hugo Boss – Bottle Night koupit?

Hugo Boss Bottled Night koupíte v každé lepší parfůmerie, ale podle mých zkušeností, ale i zkušeností dalších, jsou mnohem dražší než na internetu. Někdy klidně i o 1000,- Kč. Proto doporučuji koupit tuto pánskou toaletní vodu na internetu. Já mám dobrou zkušenost s eshopem Parfemy.cz , u této firmy máte jistotu, že koupíte originální vůni, což u méně známých eshopů nemáte a jejich ceny jsou srovnatelné s konkurencí.

Kup Hugo Boss – Bottled Night

Pokud máte obavu kupovat tuto toaletní vodu po internetu z důvodu toho, že si nejste jisti, že bude tato voda muži vonět (nebo Vám jste li partnerkou) pak vězte, že pokud půjdete do parfumérie, tak budete stejně hledat vůni, která voní Vám. Malým vodítkem při správné volbě může být odpichnutí od toho, jakou vůni muž použival. Hugo Boss Bottled Night totiž není sladká vůně, je květinově dřevitá. Takže pokud podobnou vůni muž dlouhodobě použivá, tak se nebojte. Pokud nemá vyhraněný vkus, tak to s Hugo Boss Bottled Night zkuste. Napoprvé můžete koupit menší balení.

Inspiraci k tomuto článku jsem čerpal ze stránek Hugo Boss – Bottled Night