Nápad na dárek pro muže

Nápady na dárek pro muže

Dnešní doba je doba blahobytu a neomezených možnosti. Na jednu stranu je to skvělé, ale někdy ony možnosti tříští náši pozornost a soustředění se na cíl. A Váš cíl v součastné chvíli je nákup dárku pro muže. Já to znám, rok co rok má každý muž, ale nejen on narozeniny, vánoce, svátek, výročí …. a pokaždé je třeba vybrat nějaký dárek.


Obchody, eshopy jsou plné zboží, ale po chvíli zjístite, že hledáte stále ten samý tip dárku. Proto hledáte inspiraci na nápady na internetu  a zde jste správně. Pojďme se podivat na mé tipy.

Toaletní voda, parfém pro každého muže

Mnoho mužů na sebe dbá a pečuje o sebe i své tělo. Ale mnoho mužů tak nečiní. V minulosti na to nebyly peníze a ani čas. Nicméně v minulosti muži byli mnohem víc fyzicky zdatnější, byli to pořádní chlapáci. Mužnost a síla ženám imponovala, protože dávala ženě jistotu, že se o ní postará, síla = jistá práce, ochrana rodiny. Jenže dne je tomu jinak, většina mužů pracuje v kanceláří a fyzická práce je špatně placená. Já tu nechci rozepisovat úlohu a místo mužů v novém tisíceletí, chtěl jsem zde zmínit spíš fakt, že mužům v minulosti firmy neměli co prodávat, protože muži neměli potřeby, čas, ani peníze, po práci šli ke svým rodinám.Jenže doba se mění, muži mají čas, energii i po práci. Proto firmy začaly uměle vytvářet potřeby mužů, aby jim měli co nabízet. Příkladem budiž povedená reklama od Old Spice

U toaletních vod, mužských parfémů si firmy musely dát obvzlášť záležete, protože muži vůně považují neprávem za nepotřebné. Přitom pro mnoho žen, je vůně či pach u mužů to zásadní čeho si všímají. Mnohokrát jsem slyšel dívky  a ženy mezi sebou povídat o tom, že ten Honza je krásný chlap, ale smrdí potem. Nebo naopak Jakub tak krásně voní. Tak pořád nechápu, prož muži neberou parfumérie útokem. Vždyť vonět je mnohem snadnější, než mít břicho jak vánočku, nebo pořádné svaly. K čemu směřuji? K tomu, že parfémy a toaletní vody jsou skvělým dárkem pro každého muže. Určitě si říkate, jakou vůni mám muži koupit. Každému muži  voní něco jiného a tak je to u žen, které jsou po boku muže. Jakou vůni vybrat je těžkou otázkou. Pokud muž používá nějakou vůni, tak se jí můžete inspirovat. Zjistěte si co o vůni tvrdí prodejci a hledejte podobnou. Mám teď na mysli, zdali jde o vůni sladkou, kořenitou atp… zdali toaletní voda voní agresivně nebo ne… atp…

Já osobně kdyby jsem měl koupit vůni muži o jehož preferencích co se týčé vůni nic nevím by jsem sáhl po nejprodávanějších vůních. Protože tyto vůně jsou z nějakého důvodu mezi muži úspěšné. Jedna z těchto vůní je Hugo Boss Boss No.6 Bottled Na světě se této vůně prodalo již přes 60 000 000 kusů a to už o něčem svědčí. Jak Hugo Boss Boss No.6 Bottled voní se dočtete zde.

Kup toaletní vodu Hugo Boss Boss No.6 Bottled

Netradiční nápad na dárek pro muže

může být nějaký kurz. Teď si říkate o čem to tu mluvím. Koukněte sami na pestrou nabídku na stránkách, které kurzy nabízí naucmese.cz . Určitě tam najdete zajímavý kurz, který by se muži líbil. Já si myslím, že darovat kurz je dost netradiční dárek pro muže, který může být pro muže nejen zajímavým spestřením, ale může mít pro něj i přínos a zkušenost do života. Pokud si nejste jisti jaký kurz muži darovat, pak mu můžete koupit poukaz a nechat výběr na něm.

Další skvělé nápady na dárky pro muže naleznete v článku Nápady na dárky pro muže.