Dárek pro muže k 70

Tuto neděli oslavil 70. narozeniny náš prezident Miloš Zeman. Se zájmem jsem sledoval jaký dárek tento čerstvý sedumdesátník k narozeninám dostane. V mediích se objevila zmínka, že od Andreje Babiše dostal 70 letou whisky. Což musel být pro našeho prezidenta určitě zajímavý dárek. Mě napadlo, že jsem na tomto webu ještě nenapsal článek s tipy na dárky k 70. narozeninám pro muže. Trošku jsem přemýšlel jaký tip na dárek by jsem Vám doporučil a zjistil jsem, že pokud se těžko doporučují dárky pro muže kteří jsou mladší, tak pro tyto starší pány se kupují dárky ještě hůř. Tedy nemusí se kupovat těžce, jen těžko se generálně doporučují. Protože některý muž je v 70. letech čipera, někdo už fyzicky i psychicky chřadně a mnoho mužů se toho věku ani nedožijí.


Jak jsem zjístil. Tak oblíbeným dárkem pro muže slavící 70. narozeniny jsou dárkové koše, nebo něco co podporuje jeho koníčky. Jesli má muž rád práci na zahrádce, tak máte jedinečnou příležitost koupit mu něco na zahrádku. Má li rád počítače a novou technologii tak pouvažujte zdali dědu nenadchne například tablet, nebo chytrý mobil. Někteří lidé kupují mužům k sedumdesátinám pobyt v lázních, nebo nějaký relaxační pobyt. Dobrým dárkem může být i Vám uspořádana oslava 70. narozenin. Protože manželka muže již určitě nemá tolik sil chystat oslavu pro víc lidí. Oblíbeným dárkem a hodně dávaným jsou fotoknihy. U tohoto skvělého dárku jen musíte počítat, že sehnáni potřebných fotek a samotná výroba fotoknihy zabere nějaký čas, takže s přípravy a realizaci tohoto dárku musíte začít mnohem dřív, než když jdete koupit dárek týden před narozeninami.

Jedna věc kterou při výběru dárku pro muže k 70 berte na zřetel je ta, že muž již je nějakou dobu v důchodu a pokud muž nebyl v produktivním věku bohatý, tak nejspíš dostává malý důchod. Takže praktické dárky, které přinesou muži nadstandart na který je zvyklý v posledních letech může nejednoho muže hodně potěšit.

Muži v tomto věku již určitě ví, že se dají koupit i nevhodné dárky a pokud si s výběrem dárku nejste jisti, tak se nebojte muže zeptat. Možná uslyšíte tolik nenáviděnou větu, já mám vše já nic nepotřebuji. Ale možná taky ne a Vy muži koupíte dárek, který si bude přát.

Další článek s tipy na dárky pro muže k 70 , nebo dárek k sedmdesátinám pro muže