Levný netradiční dárek pro muže

Manželka nedávno sháněla dárek kolegyni z práce, které od nich odchází. Nebudu popisovat úvahy nad jejím dárkem pro kolegyni. Spíš zde zmíním finální dárek, který kolegyni koupila. Protože tento levný netradiční dárek může být vhodný nejen pro ženy.


Nebudu Vás dlouze napínat. Jde o klíčenku, která po zatleskání začne mňoukat. Klíčenky jsou různé, takže kromě mňoukání je klíčenka ve tvaru psa, která po zatleskání štěká. Tento netradiční levný dárek je ideální pro muže, kteří často zapomínají kde položili klíče. Sám kdyby jsem klíče nedával na stejné místo by jsem nevěděl kde klíče lečí. A myslím si, že v zapomínaní místa kde leží klíče nejsem sám. Tento netradiční dárek se dá zařadit i do sekce vtipné dárky. Protože určitě tímto dárkem potěšíte nejen obdarovaného. Jestli například na oslavách narozenin budou i děti, tak vězte že si s dárkem budou po celou dobu oslav hrát. A nebudou je oslavenci vrátit.

hledacek na klice

Tento netradiční dárek pro muže koupila má žena v prodejně Albi. Prodejna Albi má dostatečně hustou síť prodejen po celé republice. Takže pokud hledáte nějaký netradiční dárek pro muže, tak ji určitě navštivte. Těch netradičních dárků tam totiž mají mnohem více. Klíčenka, která se na internetu jmenuje hledáček na klíče je jen jeden z mnoha netradičních dárků pro muže který tam naleznete.

netradicni darek pro muze zabalen

Pokud se vrátím k samotnému produktu. Hledal jsem na internetu a zjístil jsem že na trhu nejsou jen pejsci a kočičky, viděl jsem i ptáčky. Ptáčci po zatleskání pípají. Jedinou nevýhodu tohoto netradičního dárku vidím v jeho objemnosti. I když za to, že obdarovaný muž již nebude muset klíče hledat, výše zmiňovaná objemnost stojí.

PS: Horší ovšem bude, pokud si muž na hledáček klíčů zvykne a hledáčku na klíče dojdou baterky.
PSS: Klíčenka stála kolem 170,- Kč, což tento netradiční dárek oprávněně řadí do kategorie levné dárky pro muže