Dárky k 60 pro muže

Muž který slaví 60. narozeniny již většinou zvolnil ve svém životním tempu a pokud není v důchodu, tak do něj již brzo půjde. (podle součastných tabulek odcházejí do řádného důchodu ročníky 1952 a to v 62 letech + 10 měsících (2014))To vše by jste měli brát při výběru dárku na zřetel. Mnoho mužů v tomhle věku má najednou víc času na sebe. Děti má dospělé a často i mimo domov. Dům už je postaven. zařízen.

Tipy na dárky k 60 pro muže

  • Nedávno jsem s manželkou letěli  horkovzdušným balónem. Manželka mi tento nevšední zážitek darovala k našemu prvnímu výročí svatby. Dobře ví, že jsem po letu v balónu toužil. Chtěl jsem se totiž kouknout na místa kde bydlím z ptačí perspektivy. Zážitek to byl náramný, jediné co ho zkazilo bylo třikrát odložený start na jiný termín kvůli počasí, ale počasí  nelze poroučet a čekáni se oplatilo. Proč můj dárek zmiňuji tady. Protože si myslím, že mnoho mužů k 60. narozeninám právě dostávají dárek ve formě letu v balóne. S námi letělo několik mužů kolem šedesátky a myslím si, že si tento nevšední zážitek náramně užili jako my všichni. My jsme si let koupili zde. Já osobně tento dárek doporučuji všemi deseti jde o nevšední zážitek na který se nezapomíná.
  • Mnoho mužů začne kolem šedesátky utužovat své zdraví cvičením a aktivním pohybem. Aby si mohli užít blížicí se důchod. Pokud i muž pro kterého hledáte dárek právě tento případ, tak máte vyhráno. Protože mu můžete koupit dárek, který při svých aktivitách využije a to například turistické hůlky, pořádnou nepromokavou bundu, kvylitní funkční oblečení, nový batoh atp…

  • Pokud už muži tolik zdraví neslouží, nebo na pohyb rezignoval, tak se nesnažte svým dárkem muže přesvědčit, že by měl se sebou něco dělat. Můj tip na další dárky k 60 pro muže jsou pobytové dárky. Určitě jste oslavence slyšeli vzpomínat na krásné chvíle, které prožil například na dovolené na horách. Kupte tedy muži dárek ve formě pobytu v místech na které rád vzpomína. Než takový dárek koupite, bylo by dobré se domluvit s manželkou oslavence na termínu a místě a hlavně i na tom, zdali s manželem na pobyt opět pojede. Při koupi pobytového dárku do míst na které muž rád vzpomína, trochu hrozí to, že už to nebude takové jak před x lety. Lidé stárnou, standarty se mění. Ale myslím si že tento dárek k 60 není špatnou volbou v 60 mají lidé ještě energii někde vycestovat s přibývajicím věkem to bude horší a horší. Ale to oslavenci neříkejte, to si nechte pro sebe.
  • Další tip na dárky k 60 pro muže jsou na téma technologické novinky. Mnoho lidí v určitém věku začnou rezignovat na novinky. Některé konzervy by nejraději měli doma jen pevnou linku a počítač by je nenapadl koupit. Jenže pokrok nikdo nezastaví a kulaté narozeniny jsou idealní příležitostí koupit muži dárek, který jde s dobou. Koupit můžete například chytrý telefon, nebo tablet či notebook. Tento dárek ale nesmí skončit tím, že muži dárek předáte. Musíte si najít čas a muži možnosti chytrého telefonu či tabletu ukázat. Pokud máte již trošku starší děti, tak zkuste zvážit, zdali nezkusit do seznámení s dárkem nezapojit vnoučata. Ty totiž nové technologie ovládají intuitivně a možnost ukázat dědovi jak se ovláda tablet může být dobrou příležitostí pro komunikaci mezi těmito generacemi.

Snad Vám mé tipy na dárky pro muže k 60. narozeninám pomohly a jestli ne, tak se koukněte na další články na tomto web. Web je plný tipů na dárky pro muže. Začít můžete třeba u článku Dárky pro muže. Nebo skvělý článek Dárek pro muže k jubileu. Popřípadě Dárky k šedesátinám pro muže. Nebo nejnovější článek věnující se dárkům k šedesátinám Tipy na dárky k 60. narozeninám pro muže