dárek k promoci pro kluka

Dárky pro kluka k promoci

Promoce jsou významným dnem v životě každého vysokoškoláka a mladého muže. Kromě samotného aktu promoce většinou dostane od rodičů a přítelkyně nějaký dárek. Tímto dárkem odmění snahu a úspěšné dovršení studií svého dítěte či přítele.


 

Jak drahý dárek k promoci ?

Tak na tuto otázku není snadné odpověď. Záleží jak dárek pojmete. Někdo může darovat spíš symbolický dárek, to se čeká hlavně od přítelkyně, která nejspíš ještě nevydělává, ale klidně symbolický dárek mohou darovat i rodiče, záleží, jak to má která rodina nastaveno a jak na tom rodina finančně je. Ale většinou se dávají dárky za nějaký ten tisíc. A jaké dárky se dávají nejčastěji tak na to se podívame v další kategorii.

promoce
promoce

Tipy na dárky pro kluka k promoci

 

Já by jsem vhodné dárky k promoci rozdělil do dvou kategorií a to do hmotných a zážitkových. Obě mají něco v případě promocí do sebe. Tradičně se dávaly v minulosti spíš hmotné dárky v krajních případech i peněžité dárky, které měli studentovi pomoct do života. V dnešní době je moderní darovat spíš zážitk, na které se hned tak nezapomene. Na nová Iphone bude sice dostudovaný student chvíli pyšný, ale za pět let to bude zastaralá věc, ležící v šuplíku. Kdežto na tandemový seskok, nebo skvělou dovolenou s rodiči někde v karibiku na to hned tak nezapomene.

 

Hodinky nejlepší dárek k promoci

Aby mé tipy na dárek k promoci byl úplný, tak začnu hmotným. Já osobně by jsem volil nějaké kvalitní hodinky. Které jsou ozdobou každého muže. Hodinky mají tu výhodu, že morálně a technologicky nestárnou tak rychle jak moderní technologie. Když jsou krásné, tak jsou ozdobou každého muže. Jde o praktický dárek. Dnešní nabídka je obrovská, stačí jen vybírat.

 

Zde naleznete velkou nabídku hodinek za skvělou cenu.
 

hodinky skvělý dárek k promoci
hodinky skvělý dárek k promoci

Zážitek skvělý dárek k promocím na který se nezapomíná

 

Zážitkové dárky jsou fenoménem posledních let. Už je to dávno, kdy lidé kteří chtěli tento druh dárků darovat museli nějaký zážitek zorganizovat. Dnes jsou firmy, které tyto zážitky nabízejí a lidé jejich služeb využívají. Já jsem nedávno letěl v balóně a všichni, kterých jsem se ptal letělo tak, že let v balóně dostali jako dárek od někoho. Tím se dostávam k prvnímu zážitku, který se za promoce hodí darovat. Let v balóně. Variant možností je mnoho od letu ve velkém balónu s x lidmi (nijak nevadí mám to odzkoušeno) po soukromý let. Dalším oblíbeným dárkem hlavně pro dovážne muže, může být tandemový seskok. U tohoto dárku, ale i u dalších adrenalinových si jen musíte být jisti, že mladý muž má rád adrenalin a nebojí se výšek. Pokud je to váš syn, tak to nejspíš dobře víte. Ale jen pro jistotu, aby si zážitek muž užil, tak se jej nesmí obávat. Zážitků je obrovské množství, raději Vás odkáži na agenturu, která tyto zážitky nabízí.

 

Velký výběr zážitků za dobré ceny naleznete ZDE.
 

zážitek dárek k promoci pro kluka
zážitek dárek k promoci pro kluka

Daruj mladému muži k promoci dovolenou

Před samotnými promocemi muž prožívá studijní nápor. Co takhle mu k promocím darovat dovolenou na které si mladý muž odpočine. Záleží jak to u Vás v rodině máte. Možná to může být poslední  dovolená s vašim synem. Nebo už léta se synem nejezdíte a víte, že si na dovolenou veme svou přítelkyni tak jaký tip dovolené muži darujete musíte rozhodnout Vy. Já jen doporučuji místo kde je nejlepší výběr dovolených a tím je cestovní kancelář Invia.

 

Velký výběr dovolených za super ceny naleznete na Invia.cz
 

Podobné články:

Další tipy na dárky k promoci pro muže naleznete v jednom starším článku na tomto webu Dárky k promoci pro muže , nebo nový dárky pro muže k promoci.

 

TIP: drobným ale dobrým dárkem pro kluka k promoci může být i dort, který si užijou všichni na oslavách viz obrázek

dort k promoci
dort k promoci