Dárky pro muže 1.

Tipů na dobré dárky pro muže není nikdy dost. Proto zde  přináším další článek, který se dárkům pro muže věnuje. Ten první s mnoha tipy na dárky pro muže si můžete přečíst zde. Pokud Vám nepomůžou  tyto dva články, tak se koukněte na další články na tomto webu, tipů na dárky  pro  muže je zde nespočet . At už hledáte tipy na  dárky k narozeninám, nebo dárky pro muže k vánocům, valentýnu, z lásky.


Ale zpět  k tomuto článku.  Nechcete-li do dárku investovat horentní sumu a chodí-li muž občas v obleku, tak mu můžete koupit kravatu. Kravat není nikdy dost . Mužům se často stává že si oblíbí nějaký kus oblečení a ten jsou schopni nosit i v době kdy by si  daný kus oblečení zasloužil vyhodit do koše. Zkrátka neradi se loučí s oblíbeným oblečením. Takže je často ani nenapadne, koupit si něco nového. Sám to znám z vlastní zkušenosti, jsem totiž muž. Proto si myslím, že dobrá kravata, opasek, peněženka, kapsa přes rameno jsou dobrými dárky pro muže.

Další druh dárků, který osobně nejraději daruji jsou zážitky. Zážitky jsou totiž věci na které se nezapomíná. Schválně pamatujete si jaký dárek v podobě dobrého alkoholu, nebo bonboniéry jste dostali třeba loni na narozeniny a od koho?  Pokud to nebylo gurmánsky něco vyjímečného, tak si dovolím tvrdit aniž bych Vás urážel, že si již nevzpomenete co jste od koho dostali. A teď si vzpomeňte na vaši dovolenou. Tu si nejspíše dobře vybavíte a určitě si na ni vzpomenete i za deset let. Tedy pokud nejste cestovatelé na plný úvazek a každý měsíc jste někde jinde. A tak to je i  s zážitky, které nemusí být hned ve formě drahé dovolené. Můžete mít zážitek třeba z toho že jste řídili luxusní auto, nebo že jste skákali s padákem. Zážitek pro muže můžou být i pivní lázně. V dnešní době stačí jen vybrat ten nejvhodnější zážitek. Na internetu jsou firmy, které onen zážitek zprostředkují. Já osobně mám nejlepší zkušenosti s firmou Essence. Mají velký výběr různých zážitků za dobrou cenu a nikdy jsem s Essencí neměl problém.

Jen při výběru zážitku berte ohled na temperament a touhy muže, kterému hlavně onen dárek kupujete. Nemá-li rád adrenalin, tak se raději vyhněte  adrenalinovým zážitkům. Pokud vlastní luxusní auto, tak mu nejspíš možností projet se v luxusním sportovním autě radost taky neuděláte. Zkrátka při výběru toho správného dárku  musíte vždy na prvním místě uvažovat, zdali Vámi koupený dárek muž ocení.

PS: ještě jeden druh dárku pro muže v poslední době hodně doporučuji, jde o dárky podporující zdraví. Když se zamyslíte, tak zjistíte, že hlavní věc co si lidé přejí, je zdraví, protože bez zdraví není nic dalšího. Málokdy přijde štěstí, peníze, pokud nás zlobí zdraví. Při výběru dárku si dejte pozor, aby jste dárkem muži neříkali stárneš, nebo neřešili jeho problémy stylu tady máš přípravek na tvé bradavice atp….