10 tipů na dárek pro muže

V tomto článku naleznete 10 tipů na originální dárek pro muže.

  • 1. Má muž kterému plánujet koupit dárek rychlá sportovní auta a zatím žádné takové auto nevlastní. Tak takovému muži můžete splnit jeho sen, přitom nemusíte hned kupovat drahé auto. Můžete mu koupit možnost se v takovém autě projet a řídit jej. Stačí si jen vybrat s jakým luxusním autem se muž projede. Nejlepší výběr je zde.
  • 2. Darujte muži hodinky. S příchodem mobilů se zdálo, že hodinkám odzvonilo. Jenže výrobci a prodejci hodinek našli novou funkci, kterou hodinky mohou zastat. Hodinky jsou totiž v dnešní době žádaným módním doplňkem. Přesvědčte se sami.
  • 3. Muži mají rádi adrenalin. V dnešní době není těžké muži darovat adrenalinový zážitek. Satší si jen vybrat ten správný. Velký výběr za dobrou cenu naleznete zde.


  • 4. Darovat v době internetu, mobilů elektronických čteček knížku vypadá jako ne moc originální nápad, jenže knihy mají něco do sebe. Dobrou knihou předávate vědomost a know how jejich autorů, která pomůže darovanému muži v jeho rozvoji. Cestovateli můžete koupit nějakého průvodce, třeba do destinace kde plánje svou cestu. Pokud víte že se muž snaží vařit, tak mu můžete koupit nějakou dobrou kuchařku. Pokud chcete muže motivovat, tak mu můžete dát dárek ve formě motivační knihy jako je Bohatý táta, chudý táta, nebo Čtyřhodinový pracovní týden.
  • 5. V předchozím tipu na dárek pro muže jsem zmińoval knihy. Tímto tipem tento dárek trochu posunu, darujte muži Tablet. Pokud jej ještě nemá, tak jej určitě ocení. Výhoda tabletů je mobilita, výdrž baterie a hlavně to že tablet má větší display než mobilní telefon. Tablety jsou na trhu za různé ceny, takže stačí jen vybrat v cenové relaci, za kterou jste se rozhodli dárek koupit.
  • 6. Kupte muži luxusní oblečení. Určitě jste si všimli, jaké značky oblečení muž nosí. Zjistěte si, jak jsou tyto značky ceněny a kupte mu něco v luxusnějším obchodě. Dobrou košili, kalhoty ocení každý muž.
  • 7. Darujte muži let balónem. Je skvělé se na rodný kraj pěkně z výšky. V balónu si muž často zavzpomíná na události, které se udály v jeho životě v místech na které bude koukat. Určitě mu z výšky budou tyto události připadat malicherné.
  • 8. Pokud je muž kutil, tak máte jedinečnou šanci koupit muži dárek, který využije ve své dílně. Vždy se dá totiž koupit profi nářadí, které vám usnadní práci. Dobrý kvalitní šroubovak je neocenitelný nástroj. S dobrou sekačkou se seká zahrada mnohem snáz.
  • 9. Pokud muž něco sbírá, tak mu můžete koupit další kousek do jeho sbírky. Většinou je při výběru takového dárku vybrat vhodný dárek, protože sbírku zná nejlépe jen její majitel. V tomto případě se nebojte sběratele zeptat, co by si přál. Určitě mu uděláte mnohem větší radost s kouskem která ještě nemá, než když mu přinesete kousek který již vlastní.
  • 10. Kupte muži dárek podporující jeho zdraví. Při výběru takového dárku si dejte pozor, aby jste dárkem neřešili problém, který by si muž nejraději nechal pro sebe. Nebo když budete tímto dárkem dávat najevo že muž stárne. Jinak si myslím, že dárek podporující zdraví je dobrou volbou, protože bez zdraví většinou není štěstí a o tom nám jde.

Určite jste si všimli, že jsem do předešlých 10 tipů  na dárky pro muže nenapsal ani jeden tip ve stylu: kupte muži dobrou láhev. Něco k jídlu. Osobně si totiž myslím, že tyto dárky jsou nejhorší. Muž si je užije, možná i hosté kteří s muže v době konzumace budou, ale za měsíc si již nevzpomene od koho dárek dostal a jaký byl. To by jste museli darovat opravdovou gurmánskou lahůdku. Všeobecně si myslím, že nejlepším dárkem nejen pro muže jsou zážitky.

Ćlánky které Vás mohou zajímat:

5 Tipů na dárek pro muže – článek podobný tomuto článku, v tomto článku naleznete pět tipů na skvělé dárky, které můžete muži darovat

Tipy na dárek pro muže – starší článek plný konkrétních tipů na dárky, které můžete muži darovat. Možná že právě zde naleznete potřebnou inspiraci

 

Přeji dobrou volbu pří výběru vašeho dárku pro muže.