Dárky pro muže k 18. narozeninám

Snad každý jsme se v dětství těšili, až budem mít 18. narozeniny a budem “dospělí.” Rodiče to v té době neměli s námi moc jednoduché. Snad každé dítě se od svých rodičů vymezuje a snaží se svému okolí dát najevo, že pomoc a názor rodičů nepotřebuje. Většina mladých mužů žije pro svou partu, nebo pro svou přítelkyní s kterou plánují prožít svůj život. Proto si myslím že dárky pro muže k 18. narozeninám by měly podporovat jeho aktivity tímto směrem. Nejlépe ještě aby dárek dával najevo, že již je dospělý a může i věci, které v minulosti nemohl. Tím nemyslím že by jste mu měli přinést alkohol, aby se konečně mohl opít do němoty. Doufám že Vám mé tipy na dárky k 18. narozeninám pomohou.


Tipy na dárky k 18. narozeninám

  • Nikdy v historii nebylo snažší pořídit mladému muži auto. O autě a svobodě, která z toho plyne sní snad každý dospívající muž. Pro začátek nemusí kupovat nové drahé auto, ale může si pořídit nějaké starší v bazaru. Pro jeho nabývaní zkušeností z řízení je to idealní možnost. Ale o výběru auta jsem zde psát nechtěl. Chtěl jsem naťuknout první serii možných dárku, možná již nějaké dostal, možná si na některé  sám šetřil. Ale základem všeho je řidičský průkaz. Jestli jej nemá, pouvažujte zdali by nestálo za to mu koupit autoškolu. Nebo mu na tuto autoškolu přispět. Další možností je přispět mu na jeho auto, nebo na výbavu kterou do auta bude potřebovat. Nebo nebude, ale určitě ji ocení. Myslím tím nové pneumatiky, nové elektrony, autorádio atd… Další možnosti kterou by si mladý muž určitě užil a měl z něj užitek je například Škola smyků. Zkušenosti z takového kurzu v budoucnu určitě zůročí.
  • Pokud mladému muži nechcete kupovat žádný dárek na téma automobil, tak pouvažujte, zdali by neocenil nějaký zájezd pro dva. Toto je dobrý dárek pokud má mladý muž přítelkyni. Určitě rád vyrazí na dovolenou bez svých rodičů.
  • Pokud má rád adrenalin a rád zkouší nové věci a jeho parta je pro každou srandu, tak se koukněte na flyboarding. Tento nový adrenalinový zážitek je o tom, že se vznášite nad hladinou vody jak superhrdina. Vznášite se díky proudu vody, který Vám tryská z trysek které máte umístěny na rukou a nohou. Jde o celosvětovou novinku a myslím si, že tento zážitek a aktivita bude stále více in. A mladí lidé chtějí být in. Více se o flyboardingu dočtete zde. Myslím si, že tento dárek ocení i jeho parta, která si při snaze mladého muže vznášet se nad hladinou jezera jako superhrdina bude náramně bavit. Protože počátky ve flyboardingu nejsou lehké. Ale zvládne to každý.
  • Pokud nechcete do dárku k 18. narozeninám investovat horentní sumy a mladý muž neustále uvažuje co bude v budoucnu dělat, tak mu kupte nějakou dobrou knihu. Můžete mu koupit nějaké motivační knihy. Doporučuji od vydavatelství Jan Melvin. Nebo jednu z nejlepších knih pro mladé co se týče finanční gramotnosti Bohatý táta, chudý táta, kterou vydalo nakladatelství Pragma.
  • Dalším dobrým tipem na dárek pro muže k 18. narozeninám je oblek. Ten si musí jít vybrat sám, ale díky tomu že v těchto letech již člověk neroste, pominu-li svalovou a tukovou možnost růstu. Tak je idealní chvíle koupit mladému muži oblek, který určitě využije. Od školy, po příjmací pohovory, plesy, společenské události. Možná samotný mladý muž tento dárek z počátku neocení, ale časem přizná, že to byl dobrý dárek.

motivační knihy

  • Vtipné dárky pro muže k 18. narozeninám jsou jedním z nejoblíbenějších dárků pro mladé muže. Dostávají je hlavně od kamarádů a kamarádek, kteří si užívají plnoletosti a možností, které se jim díky tomu otevírají. Víc si o těchto dárcích můžete přečíst v článku vtipné dárky pro muže k 18. narozeninám

Další tipy na v dárky pro muže k 18. narozeninám naleznete ZDE.