Dárky pro muže k 33. narozeninám

Někteří lidé slaví své 33. narozeniny víc než například 34. narozeniny. Kristova léta jsou něčím magická a magické jsou často i oslavy.Ať už to budoucí oslavenec bere nějak významně, nebo na dárku k 33. narozeninám by jste si mohli dáte záležet a dát muži něco originálního. Pojďme se podívat, jaké jsou nejoblíbenější dárky k 33. narozeninám.


Dárky pro muže k 33. narozeninám
Dárky pro muže k 33. narozeninám

Tipy na dárky k 33. narozeninám

Několik skvělých tipů na dárky k 33. narozeninám.

 

Zážitek jako dárek k 33. narozeninám

Daruj muži k 33. narozeninám zážitek na který do smrti nezapomene. Dobrý adrenalinový zážitek, nebo nevšední zážitek může být bezpečný a nezapomenutelný.

Daruj muži adrenalinový zážitek

Pokud o muži víte, že se nebojí výzev a nemá nějakou fobii, která by adrenalin vyměnila za nepřekonatelný strach, pak právě pro něj by mohl být ten správný dárek nějaký adrenalinový zážitek od nezapomenutelného tandemového seskoku s padákem, který něco stojí. Po levnější zážitky jako Bungee Jumping, nebo flyboarding (pokud nevíte co je flyboarding, pak bližší info získáte ZDE)

Velký výběr různých adrenalinových zážitků naleznete ZDE.
 

Splň muži alespoň na chvíli zážitkem jeho sen

Každý z nás o něčem sní. Často si náš sen nemůžeme splnit, protože je finančně hodně drahý. Ale i to se dá někdy překonat, například tím, že si sen splníme jen na chvíli a třeba zjistíme, že je čas snít o něčem jiném, protože to zase není takové jak jsme si mysleli. Nebo nás to nakopne ještě k větší aktivitě, aby jsme svého snu dosáhli. Muži mají často takový sen, že chtějí vlastnit výkonné sportovní auto. Nebo například si užívat piva plnými doušky.

První sen je finančně poměrně náročný, ale jen v případě, že by jste se rozhodli muži ono auto darovat, což k úctě k Vám pochybuji že máte v plánu. Ale můžete mu místo auta darovat možnost alespoň na chvíli sportovní super auto řídit.

Velký výběr různých variant tohoto dárku naleznete ZDE.
 

Další sen mnoha mužů je užít si pořádně kvalitního piva a při tom relaxovat. I to mu můžete splnit a nemusí jít jen o darování basy s pivy z hypermarketu. Darujte mu pivní lázně. Kdy bude mít spojen kvalitní wellness s pivní kulturou. Určitě půjde o skvělý dárek obvzlášť pro muže který má rád pivo.

Velký výběr různých variant tohoto dárku naleznete ZDE.
 

Velký výběr různých variant tohoto dárku s ubytování naleznete ZDE.

 Daruj muži k 33. narozeninám hodinky

Hodinky jdou v posledních letech opět do módy. Ne že by jsme je úplně potřebovali. Čas nám v dnešní době ukazují mobily. Ale hodinky kromě času, který máme pořád po ruce plní ještě jednu důležitou věc a tou je to, že jsou módním doplňkem.

Zde jsou jedny z nejoblíbenějších hodinek na trhu.

 Daruj muži k 33. narozeninám hodinky
Daruj muži k 33. narozeninám hodinky

Tyto hodinky a mnoho dalších doporučuji koupit ZDE.

 Kožená kapsa je skvělý dárek pro muže k 33. narozeninám

V dnešní době i muži potřebují mít svou „kabelku“. Potřebují sebou nosit pořád větší mobily, peněženky plné různých věrnostních karet, kapesníky, klíče, tablety. A proto potřebují různé kapsy přes rameno. Píši schválně různé, protože na procházku do lesa bude potřebovat nějakou sportovnější kapsu přes rameno a do obchodního střediska spíš elegantní koženou kapsu přes rameno, jako je například tato kapsa.

Kožená kapsa je skvělý dárek pro muže k 33. narozeninám
Kožená kapsa je skvělý dárek pro muže k 33. narozeninám

Koupit tuto kapsu doporučuji ZDE.

Daruj muži k 33. narozeninám vtipný dárek

Tento tip na dárek k třicátýmtřetím narozeninám není konkrétní tip na konkrétní dárek, ale všeobecný tip. Vtipné dárky jsou totiž mnoha druhů od vtipného hrníčku,nebo knížku která knížkou není a uvnitř ukrývá překvapení z alkoholu, po vtipné erotické hry atd… . Asi moc nemá cenu všechny dárky z této kategorie vypisovat raději Vás odkáži na eshop s vtipnými dárky, který má obrovský výběr. Ten naleznete ZDE.

 

Kde dál hledat inspiraci?

Tento web je plný skvělých tipů. Já by jsem hledání začal na úvodní stránce ZDE. Nebo na stránce dárky pro muže k narozeninám.