Dárky pro muže k 35. narozeninám

Dárky pro muže k 35. narozeninám

Není to tak dávno co jsem sám slavil své 35. narozeniny a mnoho mých známých v okolí slavilo tyto půl kulaté narozeniny. Takže si dobře pamatuji jaké dárky jsem dostal, jaké jsem chtěl a jaké dárky dostali muži v mém okolí.


Myslím si že tento věk již nejde označit mládím i když mnoho lidí v tomto věku si to myslí. Což je dobře, protože jsou aktivní, užívají si života plnými doušky a i dárky pro dnešní 35 leté může vypadají úplně jinak, než ty které dostávali před například sto lety. Pojďme se na ně podívat.

Tipy na dárky pro muže k 35. narozeninám

Tipy na skvělé dárky pro muže kteří budou slavit své 35. narozeniny.

Źážitek jako dárek pro muže k 35. narozeninám

Silný zážitek je věc na kterou se nezapomíná. Proto když muži darujete silný zážitek, tak mu darujete jeden z nejlepších dárků, který mu můžete dát. Zážitků které můžete muži darovat je obrovské množství a je jen na Vás vybrat ten správný. Ale to už nechám na Vás vy muže dobře znáte, takže víte co muže nadchne a potěší. Namátkou můžete mu splnit jeho sen a můžete mu nechat na nějakou chvíli řídit nějaký super výkonný automobil. Nebo mu můžete darovat pořádou porci adrenalinu, jako například tandemový seskok s padákem atd… . Velký výběr zážitků naleznete ZDE.

Módní doplněk skvělý dárek pro muže k 35. narozeninám

Modních doplňků není nikdy dost. Za touto větou by se nejspíš podepsaly hlavně ženy, ale i muži mají rádi modní doplňky. Co takhle darovat muži k 35. narozeninám nějakou pěknou praktickou koženou kapsu přes rameno. V ní si bude moci nosit mobil, peněženku, klíče od auta, tablet. Jde o praktický módní doplněk.

taška přes rameno dárek pro muže k 35. narozeninám
taška přes rameno dárek pro muže k 35. narozeninám

Tuto kapsu doporučuji koupit ZDE.

Dalším dobrým módním doplňkem pro muže je například náramek na ruku. Například muži který má rád cyklistiku by se mohl líbit tento náramek, který připomíná řetěz od kola.

náramek jako dárek pro muže k 35. narozeninám
náramek jako dárek pro muže k 35. narozeninám

Koupit tento náramek můžete ZDE.

Daruj muži k 35. narozeninám kvalitní vůni

I muži se rádi voní, tedy najdou se i někteří, kteří jsou proti tomu. Ale většina mužů pochopila, že lepší vonět, než smrdět, když to vezmu tak odvážně. Ženy na dobré vůně vždy reagují kladně a co by muž pro ženy ve svém okolí neudělal. Kvalitní vůni doporučuji koupit na internetu. Kamenné obchody jsou předražené a argument, že nevíte jakou vůni koupit, že si ji potřebujete očuchat Vám pomůžu vyvrátit. Na internetu existují weby s podrobnými recenzemi jako například www.domluva.cz . Osobně doporučuji parfémy nakupovat například na www.Notino.cz , nebo na www.parfemy.cz u těchto eshopů máš jistotu v tom, že nakoupiš originální vůni a ne žádný padělek.

Hodinky jsou vynikající dárek pro muže k 35. narozeninám

Muž již nejspíš má kvalitní mobil, kvalitní notebook. Nejspíš se již i kvalitně obléká, protože práci si už vydělal nějakou tu korunu. Ale má nějaké pěkné módní hodinky? Jestli ne. Pak možná právě hodinky by mohly být tím nejlepším dárkem k 35. narozeninám. Hodně oblíbené u mužů v tomto věku jsou například tyto hodinky.

hodinky dárek pro muže k 35. narozeninám
hodinky dárek pro muže k 35. narozeninám

Tyto hodinky doporučuji kopit ZDE.

Daruj muži k 35. narozeninám vtipný dárek

Vtipné dárky jsou většinou zaškatulkované do kategorie levnějších dárků. Ale i přes to že moc nestojí tak jsou hodně oblíbené. Kromě toho že pobaví při samotné oslavě, tak jsou dobrým doplňkem například v případě, že se skládá víc lidí na nějaký hodnotnější dražší dárek a Vy nechcete přát oslavenci s prázdnou rukou. U ženy by jste to vyřešili květinou, ale u muže kromě alkoholu moc možnosti nemáte. Takže vtipný dárek může být pravě onou drobností. Vtipné dárky jsou různé a je jen na Vás který vyberete od eroticky laděných, po nějaké vtipně potisknuté trika atd… . Já vtipné dárky nakupuji ZDE. Mají tam skvělý výběr za super ceny.

 

Kde čerpat další inspiraci?

Dárky pro muže – úvodní stránka na tomto webu odsud se dostanete na další skvělé články na toto téma

Dárky pro muže k 30. narozeninám – článek podobný tomuto, v tomto článku se věnujeme tipům na dárky pro trošku mladší muže, ale zase ne tak mladé, aby se nedaly použit tyto dárky i pro muže kteří slaví 35. narozeniny

Dárky pro muže k 40. narozeninám – opět podobný článek, tentokrát s tipy na dárky pro starší muže, ale stejně jak u předchozího případu tipy se mohou hodit i na dárky pro 35. letého muže