Dárky pro muže k 70. narozeninám

Dárky pro muže k 70. narozeninám

Vybírat a kupovat dárek 70. muži už není takovou snadnou záležitostí, jak by se mohlo zdát. Někteří muži v těchto letech ještě hýří aktivitou, ale mnoho z nich již má problémy a jsou spíš rádi za svůj klid. A někteří již nejsou ani mezi námi.

Ale to jsem neměl v plánu v tomto článku rozebírat. V tomto článku naleznete tipy na skvělé dárky pro muže k 70. narozeninám. Pojďme se na ně podívat.

Tipy na dárky pro muže k 70. narozeninám

tipy na dárky k 70. narozeninám
tipy na dárky k 70. narozeninám

Pivní lázně

Muži kolem sedmdesátky již mají rádi klid. Ale pokud by dostali nějaký poklidný pobyt a nejlíp s doprovodem či dopravou, tak za něj budou určitě moc rádi. Pokud má muž rád pivo, pak dle mého ideální dárek k 70. narozeninám jsou pivní lázně. Ty jsou různé od procedury a masáží, po víkendový pobyt. Je jen na Vás jakou variantu zvolíte. Já osobně jen doporučuji, kupte pivní lázně pro dva. Vím narozeniny slaví děda, ale samotného jej tento dárek bavit nebude.

Velký výběr pivních lázní za skvělou cenu naleznete ZDE.

Let balónem

Nedávno jsem letěl balónem a musím říct, že to by opravdu nevšední zážitek. V balónu letěli skoro všichni tak, že let balónem dostali jako dárek. A letělo s námi i několik starších lidí. A i oni si let užívali. Pokud muž dokáže cca hodinu stát, tak by jste měli zvážit, zdali muži nedopřejete malé vykročení ze stereotypu. Není od věci se kouknout na místa po kterých již 70 let chodíte pěkně z ptačí perspektivy. Kromě výhledu si nahoře člověk uvědomí, že problémy na zemi jsou malé.

Velký výběr letů balónem naleznete ZDE.
 

TIP: doprovoďte otce, dědu k jeho letu a sledujte jej ze země. Můžete jej po přistání odvést. I když firma dopraví lidi z letu zpět na místo startu, tak jej můžete odvést Vy. Celý jeho let můžete nafotit. On pak dodá fotky z ptačí perspektivy s Vámi, jak mu máváte. Na zemi budete mít taky pěkné dobrodružství, protože budete muset odhadnout podle směru větru kde balón poletí a kde přistane. Takže se zabavíte i Vy dole.

Čistič vzduchu

Po dvou tipech na aktivní dárky tu mám tip na dárek, který bude zlepšovat mužovo zdraví. Hodně oblíbeným dárkem v poslední době je čistič vzduchu. Čističe vzduchu pomáhají zlepšit vzduch v mužově okolí. Provoz není nijak drahý a přínos nemalý.

prozdravi.cz

Hodinky

Dnešní sedmdesátnici zažili dobu, kdy byly náramkové hodinky IN a dnes je opět doba, kdy jsou zase IN. Krásné hodinky zdobí každého muže. Darujte muži nové Primky. Určitě mu tímto dárkem uděláte velkou radost.

Primky jsou super dárek k 70. narozeninám
Primky jsou super dárek k 70. narozeninám

Tyto, ale i jiné hodinky doporučuji koupit ZDE.
 

Dárek pro zdraví

Jedny z nejoblíbenějších dárků pro muže k 70.narozeninám jsou dárky, které utužují a vylepšují mužovo zdraví a život. Různé přípravky na klouby, na bolesti a jiné problémy. Každý muž potřebuje něco jiného, proto v tomto případě nenapíši konkrétní tip. Jen Vám doporučím eshop, kde doporučuji tyto věci nakupovat. Mají super ceny a dobré akce.

prozdravi.cz

70. letý muž

70. letý muž může mít různé potřeby. A jen vy víte, jaký dárek pro něj bude ten nejlepší.

70. letý muž
70. letý muž

Podobné články:

Dárky pro muže k 70 – podobný článek tomuto, v tomto článku najdete další tipy pro Váš dárek

Dárky k sedmdesátinám pro muže – další porce inspirace pro ty, kterým to ještě nestačilo