Dárky pro muže k 60. narozeninám

Dárky pro muže k 60. narozeninám

Možná to bude znít divně, ale vybrat a koupit dárek muži k jeho šedesátým narozeninám je jeden z nejjednodušších úkolů. Proč? Tak to si povíme v tomto článku.


Muži kteří slaví 60. narozeniny již na jednu stranu stárnou, na druhou stranu ještě mají jednu z posledních možností si některé věci ve svém životě vyzkoušet a tímto směrem by měly směřovat vaše dárky. Rozhodně by neměli muži naznačovat, že stárne, takže dárky, které vylepšují život to si nechte na další léta, teď je třeba muži ukázat, že ještě mnoho věcí smí, nebo dokonce musí vyzkoušet.

60 letý muž
60 letý muž

Do této koncepce nejlíp zapadají zážitkové dárky. Pojďme se na ně podívat.

Zážitkové dárky pro muže k 60. narozeninám

Splňte muži jeho sny. Právě teď je ten nejvyšší čas.

Euro víkend

Má muž nějaké vysněné město o kterém často mluví a buď už tam byl a chce se tam vrátit, nebo o něm jen četl? Jestli ano a jde o nějaké velké město v evropě, tak mu jeho sen můžete splnit a konečně jej k návštěvě tohoto města popostrčit. Euro víkendy mají tu výhodu, že nestojí tolik, co například týdenní, dovolená.

TIP: euro víkend doporučuji koupit pro dva. Vím, že kulaté narozeniny bude slavit jen muž, ale ve dvou se mnohem lépe cestuje a někdy to ani nejde, jet sám. Tak nechte na muži aby si sebou vzal někoho blízkého, klidně to můžete být Vy.

Moto zážitek

Pokud má muž v garáži super sportovní auto, pak pro něj tento druh dárku není, ale pokud má rád auta a víte o něm, že vždy chtěl vlastnit Ferrari, ale za svůj život si na něj nikdy nenašetřil. Pak máte možnost splnit muži alespoň na chvíli jeho sen. Darujte mu moto zážitek. Ten může být od řízení nějakého super sportovního auta, po projížďku veteránem, nebo tankem.

Velkou nabídku moto zážitků naleznete ZDE.

Zážitky ve vzduchu

Darovat zážitek ve vzduchu má jeden hlavní přínos. Z ptačí perspektivy vypadají lidské problémy na zemi mnohem menší a malichernější. Lidé kolem šedesátky často řeší to že stárnou, že musí udělat to, nebo ono. Možná že právě pohled z hora na zem po které již 60 let chodí jim pomůže. Zážitky ve vzduchu mohou být různé, od poklidných letů v balóně, po vyhlídkové lety, nebo taky může jít o pořádnou porci adrenalinu při tandemovém seskoku. Asi moc nemá cenu popisovat co jaký zážitek přináší, raději se na možnosti podívejte sami.

Velkou nabídku zážitků ve vzduchu naleznete ZDE.

Náramkové hodinky k 60. narozeninám

Šedesátnici jsou ta generace, která určitě v mládi nosila hodinky. A nejspíš ji potkalo to co nás všechny. Na hodinky jsme se začali dívat do mobilů a mnoho z nás hodinky přestala nosit. Nicméně móda hodinek se opět vrací. Kromě času dnes hodinky možná ještě víc vytvářejí image každého z nás. Krásné elegantní hodinky jsou ozdobou každého muže. Možná že právě 60. narozeniny jsou tou pravou příležitosti pořídit muži nějaké hodinky. Třeba nějaké nové Primky, které muž zná z mládí. Dnes jsou na trhu opravdu nádherné kousky.

Primky ideální dárek k 60. pro muže
Primky ideální dárek k 60. pro muže

Tyto,ale i jiné krásné hodinky můžete koupit ZDE.

luxusní dárek k 60. narozeninám
luxusní dárek k 60. narozeninám

Tyto luxusní Primky jsou samonatahovací, takže muž nebude muset řešit baterku, nebo natahování. Krásné hodinky ideální pro 60. letého muže.

Tyto luxusní hodinky,ale i jiné hodinky můžete koupit ZDE.

Kapsu přes rameno

I muži potřebují svou „kabelku“. Doba kdy jen ženy chodili s kabelkami a mužům se klíče a útlá peněženka vešla do kapes ja ta tam. Stále větší mobily, svazky klíčů, peněženky plné věrnostních kapes, papírové kapesníčky, tablety a tabletky 🙂 potřebují nějaký prostor a kapsy na to už opravdu nestačí. Proto možná nebude od věci darovat muži k jeho kulatým narozeninám krásnou koženou kapsu s kterou bude moci chodit.

kožená kapsa přes rameno
kožená kapsa přes rameno

Tuto kapsu a mnoho jiných můžete koupit ZDE.

Vtipný dárek k 60. narozeninám

Vtipné dárky jsou hodně oblíbenými dárky. Důvodů je několik, hlavní jak už název napovídá, vtipný dárek umí pobavit, rozesmát a to se v dnešní době obvzlášť hodí. Druhým důvodem je ten, že vtipný dárek nemusí stát tolik peněz. Tím Vás nenabádám k tomu, aby jste šetřili na dárku k šedesátinám, ale ne vždy je žádoucí kupovat drahý dárek. Například pokud jste se již na nějaký dražší dárek skládali ve více lidech a Vy sháníte drobnost, aby jste negratulovali s prázdnou rukou. Nebo když hledáte nějakou drobnost například pro kolegu z práce.

Vtipné dárky jsou různého druhu, od textilu a hrníčků s potisky. Po vtipné knížky, společenské hry, nebo vtipného alkoholu, obyčejných láhví s alkoholem oslavenec určitě dostane velkou hromadu. Než výpis jednotlivých dárků, tak to Vás raději odkáži na eshop v kterém mají obrovský výběr různých vtipných věcí.

Já nakupuji vtipné dárky ZDE.

Nevhodné dárky k 60. narozeninám

Už jsme si řekli, které dárky jsou super k 60. narozeninám. Teď si jen v krátkosti řekneme o těch nevhodných. Oblíbeným dárkem k 60. narozeninám je mobil, elektronika. Z takového dárků má radost i obdarovaný. Ti kdo tento dárek darují, zase od dárku čekají i to, že obdarovaný muž hravě pochopí současnou elektroniku a nebude mít problém ovládat chytrý telefon na stáří, tak jak s tím mají problém dnešní důchodci. Jenže já si myslím, že na mobil, notebook, tablet se rychle zapomíná, protože za pět let bude mít muž zase mnohem lepší model, za deset let si na ten před deseti vůbec nevzpomene. Schválně vy víte jaký byl Váš mobil před minulým mobilem? Asi chápete co Vám chci říct. Takže takový dárek nebrat.

Peníze taky nedávejte. Má to podobný efekt jak u předchozího dárku. Brzo se na takový dárek zapomene.

Dobrým dárkem, ba dokonce nežádoucí jsou i dárky, které muži budou připomínat že stárne. Papuče, vitamíny na zdraví, takové dárky si nechte pro starší muže.

Podobné články:

Dárek k 60. narozeninám pro muže – podobný článek tomuto. V tomto článku naleznete mnoho inspirace

Dárky pro muže k 60 – další porce inspirace

Dárky k 60. narozeninám – inspirativní článek plný tipů na dárky k 60. narozeninám tentokrát na jiném servru a to www.k-narozeninam.cz

Tipy na dárky pro muže k 60. narozeninám – článek plný skvělých tipů