V minulosti se lidé 60. narozenin nedožívali a když už se jej dožili, tak byli považováni za kmety a stařenky. Dnešní doba je ale jiná. Lidé se snadněji dostanou k lepší stravě, lepšímu zdravotnictví, mají víc volného času atd…. takže i věk dožití se posouvá. Tak je to i s délkou aktivního života. Můj taťka, vzpomíná jak každý obdivoval mého dědu že ještě v padesáti lyžuje. Dnes je to naprosto běžná záležitost a myslím si, že se ta hranice posouvá ještě mnohem výš. Tím nechci říci, že dnešní šedesátnici jsou čiperové jak muž v třiceti. Ale určitě je nemůžem házet do stejné škatulky, jako například muže kteří budou slavit 30. narozeniny.

Hlavní důvod je ten, že člověk v 60. už dosti zvolní. Je mnohem rozvážnější. Nehrne se do změn. Tím nechci tvrdit že by muž v 60. na něco rezignoval v duši má stále svou klučičí povahu jako každý muž. Muž v 60. už má velké zázemí ve své rodině a připravuje se na blížicí důchod. Já si myslím, že je to ideální doba dárky k 60. narozeninám muži pomoci s onou přípravou. Tím teď nemyslím, že by jste mu měli dárky říkat stárneš, potřebuješ to či ono. Ale máte jedinečnou šanci muži koupit něco na čem, nebo s čím se ještě naučí zacházet, nebo co využije. V 70. 80, letech už to bude horší. Proto i mé tipy na dárky pro muže k 60. narozeninám jsou v tomtostylu. Nebo na to nebude mít díky důchodu peníze.

Velký výběr zážitkových dárků k šedesátinám nalazenet ZDE.

Tipy na dárky pro muže k 60. narozeninám

• Oblíbeným dárkem hlavně k 50. narozeninám je let v balónu. Já si myslím, že s tímto dárkem budete slavit úspěchy i u šedesátníka. Let v balónu je vděčným dárkem, jde o určitou dávku adrenalinu, ale není to nic co by starší lidi mohlo odradit od letu. A hlavně jde o jedinečný zážitek. Z koše balónu daleko od problémů, které zůstanou na zemi si může muž v klidu podívat na místa kde již 60. let žije a zavzpomínat. Určitě jej pohled z výši potěší a v mnohem překvapí. Já si myslím že let v balónu je idealním dárkem pro muže k 60. narozeninám. Let v balónu můžete muži koupit zde.

• Můj další tip na dárek k 60. narozeninám je spíše všeobecným tipem, ale určitě pochopíte kudy se mé myšlenky ubírají. Darujte muži nějakou technologickou novinku. Pokud ještě nevlastní chytrý telefon, tak mu kupte chytrý telefon. Pokud již telefon má, tak mu kupte tablet, chytré hodinky, notebook. Zkrátka darujte muži nejnovější technologické hračky. Mnoho mužů nové technické věci miluje, ale mezi muži jsou konzervy a s přibývajicím věkem je těchto konzervativců víc a víc. Muži, ale nejen oni s oblibou odmítají novinky se slovy, já už se nic nového učit nebudu. Jestli je tomu tak i u vašeho muže, tak já by jsem mu provedl možná z jeho pohledu škodolibost, ale určitě ve větším časovém horizontu užitečnou věc. Koupil mu technologickou novinku v 60 se ji totiž naučí dobře ovládat a v pozdějším věku tuto dovednost určitě mnohokrát ocení. Když si s něčím nebude vědět rady, tak mu určitě rádi poradí kolegové v práci. Dobrými rádci je i mladší generace v rodině. Někdy bývá právě učení dědy a babičky s novým mobilem, tabletem idealním mostem mezi generacemi. Proto si myslím, že darovat technologickou novinku k 60. narozeninám je ta správná volba i když to nemusí být z počátku dárek přijatý s upřímnou radostí.

• Kupte muži dárek, který mu pomůže v aktivním životě. Chodí muž několik desetiletí s jedním batohem, jednou bundou na hory? Nemá ještě hůlky, nebo kvalitní obuv? Tak máte jedinečnou příležitost koupit mu něco kvalitního, aby Vám do budoucna nedělal ostudu. Protože jestli chodil s batohem dlouhou dobu, tak na stáří si určitě moderní batoh nekoupí a tak to bude i u jiném vybavení. Když tento dárek dostane, tak jej určitě nakopne k dalším aktivitám. Mě se tento dárek moc zamlouvá. Pokud muž lyžuje, tak mu kupte helmu. Chodí li rád na hory a nemá hole, tak mu kupte turistické hole. Jezdí na kole a má staré kolo, tak se složte a kupte mu dohromady kvalitní kolo. Atp…

Zdá se Vám, že některé dárky jsou cenově drahé, tak pak zvažte, zdali by nebylo od věci se na dárek složit. Já zastávam názoru, že lepší se je složit a koupit jeden hodnotný užitečný dárek. Než aby se sešlo 10 láhví alkoholu. Na toakové dary si muž za chvíli nevzpomene, ale o tom jak letěl v horkovzdušném baloně bude ještě dlouze vzpomínat.

Těch tipů na dobrý dárek pro muže k 60. narozeninám by jsem mohl napsat ještě mnoho, ale jste na webu který se věnuje tipům na dárky pro muže, takže stačí se jen porozhlédnout.

Podobné články:

Dárky pro muže k 60