Dárky pro muže k promoci 2017

Dárky pro muže k promoci 2017

Tento článek Vám přinese několik zajímavých tipů na dárky, které můžete koupit mladému muži k promoci.


Pojďme na to.

Tipy na dárky pro muže k promoci

Hodinky

Hodinky jsou ozdobou každého muže. Krásné kvalitní hodinky vydrží muži několik let, takže je pravděpodobné, že si na Váš dárek k promoci vzpomene i za léta. Zní to možná jako klišé, ale mnoho lidí napadne, že by mohli k promoci darovat nějaký kvalitní mobil, notebook, nebo jinou elektronickou trendy záležitost. Já si ale nemyslím, že je to dobrý nápad. Všechny tyto věci nejen morálně, ale i technologicky zastarávají moc rychle, než aby si na tento dárek muž za pár let vzpomněl. Jak s oblibou uvádím schválně pamatujete si na mobil, který jste měli před vašim minulým mobilem? Nejspíš ne. A když ano tak i když to byl drahý model, tak nejspíš dnes vypadá směšně. Což se o kvalitních hodinkách říct nedá. Výhoda hodinek jako dárku je i ta, že můžete vybírat z obrovského množství hodinek za různou cenu. Tzn. pokud sháníte levnější dárek k promoci, tak můžete koupit nějaké levnější stylovky, které nestojí tolik, pokud chcete darovat mladému muži opravdu hodnotný dárek, pak můžete koupit opravdu luxusní hodinky, které bude mít na hodně dlouho a kdo ví, zdali ty hodinky nezdědí jeho děti. Pojďme se podívat na ty nejprodávanější v letošním roku.

Timex Weekender

Nejprodávanější hodinky letošního jara. Oblíbené jsou hlavně z důvodu vyměnitelnosti pásku, mohou být elegantní s koženým páskem, ale taky sportovně laděny pro sportovnější příležitosti. Krabička v které se dodávají je ideálním dárkovým balením. Posuďte sami.

Nejprodávanější mužské hodinky jaro 2017
Nejprodávanější mužské hodinky jaro 2017

Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.
 

Všechny hodinky z této edice se dobře prodávají, vypadají skvěle a jsou za solidní peníze.

Další hodinky z této edice, naleznete ZDE.
 

Luxusní hodinky jako dárek pro muže k promoci

Pokud se rozhodnete za dárek pro muže k promoci utratit větší částku, pak zde přináším několik tipů na nejoblíbenější luxusní hodinky, které můžete mladému muži darovat. Mé tipy jsou na hodinky v rozmezí 10000,- – 15000,- samozřejmě jsou i mnohonásobně dražší hodinky od renomovaných značek, ale je mi jasné, že ty nebudete kupovat na internetu, ale půjdete někde pro odborné doporučení. U hodinek, které zde zmiňuji doporučuji nákup spíš na internetu, důvod je ten, že na internetu jsou levnější než v kamenných obchodech. A i výběr je větší. Já mám nejlepší zkušenosti s Vivantis obchodem, který zde doporučuji. Proto jej zmiňuji. Ale zpět na mé tipy.

luxusní hodinky pro muže k promoci
luxusní hodinky pro muže k promoci

Jeden z nejprodávanější modelů „dražších“ hodinek. Renomovaná značka, krásný design, který se bude mladému muži líbit.

Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.

Luxusní chytré hodinky pro muže jako dárek k promoci

Myslel jsem si že mé tipy na luxusní hodinky, které můžete darovat mladému muži ukončím tímto tipem, ale při zkoumaní co ne je na trhu jsem narazil na opravdu povedené hodinky do kterých jsem se sám zamilovat a chtěl by jsem je. Jde o hodinky od švédské firmy Kronaby. Na první pohled vypadají jako klasické hodinky, ale jsou to chytré hodinky. Takže osobně si myslím, že tyto hodinky nadchnou každého mladého muže. Bude si je moci propojit se svým mobilem. Přesně to co mladí lidé milují a tyto hodinky vypadají i přes ten hight tech skvěle elegantně.

Luxusní chytré hodinky pro muže jako dárek k promoci
Luxusní chytré hodinky pro muže jako dárek k promoci

Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.
 

Zážitek je skvělým dárkem k promoci

Zážitky jsou skvělým dárkem. Pokud totiž vyberete ten správný zážitek, tak vězte že na váš dárek muž hned tak nezapomene. Protože na silné zážitky se nezapomíná. Pojďme se podívat na ty nejoblíbenější.

Tandemový seskok

Asi nemá cenu moc popisovat o co jde, snad jen jde o obrovskou porci adrenalinu, který můžete mladému muži darovat.

Tandemový seskok,ale i mnoho jiných adrenalinových zážitků doporučuji koupit ZDE.
 

Zážitky ve vzduchu

Ne všechny zážitky ve vzduchu musí být adrenalinové. Takový vyhlídkový let je netradičním zážitkem, na který se nezapomíná. Nebo například let balónem. Já na tom kromě toho výhledu oceňuji i to, že z vrchu všechny lidské problémy vypadají tak nějak male. A mladý muž s titulem sice může na venek vypadat, jako nejvíc spokojeným mužem na světě. Ale určitě už řeší to co s kariérou. Jak se osamostatnit atd… . Možná že si nahoře uvědomí něco na co by dole na zemi nepřišel. Proto si myslím, že takový vyhlídkový let není špatným dárkem.

Tandemový seskok,ale i mnoho jiných adrenalinových zážitků doporučuji koupit ZDE.

Zájezd je oblíbeným dárkem k promoci

Dnes jsem se ptal mé manželky na to co dostala k promoci ona. Odpověděla mi, že hodinky a dovolenou. Jela tehdy s mamkou na nějakou skvělou dovolenou. Říkala že je to bylo super, na dovolené si krásně odpočinula a zapřemýšlela co a jak dál. Myslím si, že to byl dobrý nápad. Nejspíš poslední dovolená s rodiči, kterou si určitě užijí obě strany.

Popřípadě dovolena s přítelkyní, nebo manželkou.


Další tipy na dárky k promoci

Další skvělé tipy na dárky k promoci naleznete v tomto článku.

Další inspirace

O dárcích k promoci zde nepíšeme poprvé, takže pokud Vám předchozí tipy nepřinesly tu správnou inspiraci. Pak by Vám mohly pomoci naše předchozí články jako Dárek k promoci pro muže , nebo Dárky k promoci pro kluka , popřípadě Dárky pro ženu k promoci . Tento článek se věnuje dárkům pro ženy, ale pro inspiraci je super.

Promoce 2017

promoce 2017
promoce 2017