Vtipné dárky pro muže k 50. narozeninám

Vtipné dárky pro muže k 50. narozeninám

Padesáté narozeniny jsou dle mého nejvýznamnější narozeniny v našem životě. V minulosti znamenaly hodně významný milník v tom, že lidé po padesátce již byli staří. Věk dožití byl nízký. S postupem času se věk dožití zvýšil a i aktivní život lidí se prodloužil. Tedy je to dosti inviduální, ale kdo o sebe trošku pečuje, tak v padesáti sportuje, cestuje, hýří životem. Což je super, ale i přesto se padesátka slaví nejvíc, protože jde o magické číslo a lidé po padesátce chtě nechtě začínají stárnout. Takže často se stává, že na člověka, který slaví 50. narozeniny padají chmury. Na někoho velké, na někoho malé. Ale smutek z toho, že stárnou mají skoro všichni. Proto si myslím,že vtipný dárek, které rozveselí mužovy myšlenky není špatnou volbou. Vynikající volbou jsou i z toho důvodu že vtipné dárky jsou levné, takže se skvěle hodí pro příležitost, kdy se na hlavní dárek k 50. narozeninám skládáte a vy nechcete přijít na oslavu po prázdnu. Další výhoda vtipných dárků je ta,že se s vtipnými dárky dělají skvělé fotky. A další je ta, že rozesměje nejen obdarovaného muž, ale i lidi v okolí a hůmor to je koření života.

Pojďme se podívat na nejoblíbenější vtipné dárky k 50. narozeninám.

Největší a nejlepší nabídku vtipných dárků k 50. pro muže naleznete ZDE.

Tipy na vtipné dárky pro muže k 50. narozeninám

Tipy na vtipné dárky pro muže k 50. narozeninám
Tipy na vtipné dárky pro muže k 50. narozeninám

Plechová dopravní značka zákaz jízdy nad 50 km/h

Tuto značku asi všichni dobře znáte, většinou ji naleznete na začátku obce, nebo někde na křižovatce, kde je třeba jet pomaleji. Další místo kde tuto značku často naleznete jsou domácnosti čerstvých padesátníků. Tyto značky se totiž velmi často k padesátinám dávají. Kromě toho že obdarovanému říkají to že má padesát, tak ještě dávají najevo, že je možno trošku zvolnit a užívat si život kolem sebe. My v práci taky jednu takovou značku máme a je putovní. Tzn. ten kdo slaví padesátiny ji dostane, ale má ji doma jen do doby, než bude slavit padesátku někdo další. Vždy na ni napíšeme ty, kdo se skládají na hlavní dárek. Myslím že toto řešení je ideální, že si značku obdarovaní muži užijí, ale zase jim doma nebude překážet na věky. Možná že by jste tuto tradici taky mohli zavést.

Dopravní značku i s přáním doporučuji koupit ZDE.

Knížka s překvapením

Tento vtipný dárek je hodně oblíbeným dárkem, protože v reálu nejde o knihu, ale o skrýš v které je alkohol. Takže pokud muž není vášnivým čtenářem, tak si nejspíš dokážete představit to, jak se bude tvářit při rozbalení takového dárku. Ještě když bude kniha hlásat že jde o manuál jak přežít padesátku, nebo o knihu Božena Němcová Dědeček atp… . Myslím, že po otevření knihy bude mile překvapená a potěšený, že nedostal knihu, ale malou láhev alkoholu, kterou bude moci v knize v budoucnu schovávat. Jde o krásný praktický vtipný dárek. Při rozbalování tohoto dárku doporučuji obdarovaného muže fotit. Knih je mnoho druhů, proto zde zmíním ty nejvhodnější pro muže k 50. narozeninám.

Nejlepší knížky s překvapením pro muže k 50. narozeninám:

  • Božena Němcová : Dědeček – s dovětkem dosud nepublikovaný 2. díl Babičky
  • Jak přežít padesátku – manuál, v kterém obdarovaný muž nalezne ten „správný tip“
  • Jak na revma – od moravské revmatologické společnosti. Toto je přesně ta kniha, která při rozbalení muže nejspíš hodně zarmoutí. Než tuto knihu otevře, tak bude přemýšlet, co to dostal za dárek? Nemá toto dostat až za 30 let, až bude slavit například 80 narozeniny? Myslím, že obsahem knihy bude mile překvapen.

Noční košile s potiskem

Vtipného textilu s potiskem je obrovské množství. Jenže ne vždy jsou například vtipná trička vhodným vtipným dárkem. Ne všichni muži totiž takové trika budou nosit. Někteří nemohou, jiní nechtějí. Takže si myslím, že pokud nějaký vtipný textil s potiskem, potom doporučuji noční košile, ty si snad na večer muž vezme a pobaví tak svou manželku. Další výhodou noční košile je to, že se mnohem snadněji trefíte do mužovy velikosti. To že bude košile o číslo větší totiž u noční košile tolik nevadí, jako například u trika.

Nejlepší noční košile s vtipným potiskem:

  • I muži mají své dny – vtipné vyjádření toho, že muž se někdy může opít a nejspíš s ním žena nic nezmůže
  • Slíbím ti cokoliv – tak tuto noční košili si bude muž brát ve chvíli kdy bude chtít ženě to, že pro ní udělá cokoliv
  • Hodný jen když spím – naprosto úžasná noční košile, která pobaví všechny

Další vtipné dárky k 50. narozeninám

Tipů na vtipné dárky by jsem zde mohl uvést ještě obrovské množství, ale to by jsem Vám tímto článkem moc nepomohl. Raději Vám dám tip kde tyto dárky můžete koupit. Já doporučuji eshop. Kdysi jsem vtipné dárky nakupoval v kamenných obchodech, ale za 1. obchodů s ptákovinami ubylo 2. vždy jsem měl ten problém, že jsem přišel do obchodu a nevěděl jsem kde dřív koukat, vše bylo super, ale v důsledku to nebylo to pravé ořechové. Protože jsem si z obchodu neodnesl ten nejlepší vtipný dárek, ale něco co mě instiktivně trklo do očí. 3. dárky v kamenných obchodech byly dražší než ty z eshopu a to vůbec nepočítám cestu a můj čas, který jsem musel k návštěvě takového obchodu vynaložit a za 4. kamenné obchody měly menší nabídku než eshopy. Z těchto důvodů raději nakupuji na eshopech. Mají větší výběr a levnější ceny.

Největší a nejlepší nabídku vtipných dárků k 50. pro muže naleznete ZDE.

Podobné články:

Tipy na dárky pro muže k padesátinám – skvělý článek plný dárkových tipů

Vtipné dárky k padesátinám – na stránkách www.50let.cz naleznete další článek s dalšími tipy na vtipné dárky k padesátinám.

Vtipné dárky pro muže k padesátinám – další skvělý článek plný tipů na vtipné dárky k padesátinám

Dárky pro muže k 50. narozeninám – pokud hledáte i jiný tip dárků než vtipné dárky, pak by Vám mohl ve vašem hledáni pomoci tento článek