Vánoční dárky pro muže 2019

Vánoční dárky pro muže 2019

Pojďme se podívat na vánoční dárky s které můžete muži darovat k vánocům.

Určitě to znáte,. Vánoce se blíží   obchody praskají v  předvánočním shonu ve švech všude na Vás  dýchá vánoční atmosféra, měli by jste si to užívat, jen  a Vy nevíte kde dřív skočit. Je třeba uklidit domácnost,   vyzdobit domácnost, napéct cukroví a do toho ještě shánět vánoční dárky. Pro děti pro rodiče pro manžela či přítele.


Na štěstí v dnešní době žijeme v  době eshopů takže  do obchodu nemusíte a máte jediný problém vybrat vhodný dárek v nekonečné nabídce zboží,   které eshopy nabízejí.  My Vám ten výběr  zkusíme usnadnit a zpříjemnit. V tomto článku naleznete tipy na vánoční dárky pro muže. Pojďme se na ně podívat.

Tipy na vánoční dárky pro muže 2019

Než se podíváme na konkrétní tipy, tak snad jen naše tipy  jsou super, ale my nevíme jaký je váš muž to víte nejlíp Vy, takže nechte se inspirovat, ale při finálním výběru si ještě jednou řekněte, bude se mu tento vánoční dárek líbit, využije jej?

Tipy na vánoční dárky pro muže 2019
Tipy na vánoční dárky pro muže 2019

Klasické vánoční dárky

Naše tipy začneme  tipy na dárky, které muži naleznou pod stromečkem nejčastěji. Jde o klasické dárky, ale tipy jsme pro Vás připravili na nejnovější modely těchto tradičních dárků.

Hodinky

Náramkové hodinky v posledních letech zažívají renesanci.  Už pominula doba kdy se lidé chlubili mobilem na stole a tím pádem měli časomíru před sebou.  Hodinky tuto dobu přežily a opět zdobí zápěstí nejednoho muže. Pokud zrovna váš muž hodinky nemá, tak  právě hodinky by mohly být dobrým vánočním dárkem. Zde jsou tipy jak na klasické hodinky tak na chytré hodinky, po kterých mnoho mužů pokukuje  a chtějí je.

Zde jsou tipy na hodinky které budou ideálním vánočním dárkem.

vánoční dárek pro muže 2019 hodinky
vánoční dárek pro muže 2019 hodinky
Tyto hodinky doporučuji koupit ZDE.

Kromě klasických hodinek již několik vánoc muži pod stromečkem nalézají chytré hodinky, nebo chytré fitness náramky, jako například tento. Praktický a skvěle udělaný fitness náramek.

fitness náramek ideální dárek pro muže k vánocům
fitness náramek ideální dárek pro muže k vánocům
Koupit tento náramek a mnoho jiných můžete ZDE.

Taška   přes rameno

Kdyby jsem zde psal tipy na  vánoční dárky pro ženy, tak by v tipech nemohla chybět kabelka, jeden z nejklasičtějších vánočních dárků pro ženy.  U tipů na vánoční dárky pro muže  kabelku  zmiňovat, ale   to neznamená že  by muži   nic na přenos věcí nepotřebovali.  Sice nemusí přenášet líčení atd… . Ale  velké mobily, peněženky, klíče, kapesníky atd… se po kapsách nosí blbě, takže když se pořádně na ulici zadíváte, tak  skoro každý  má nějakou kapsu přes rameno. Většina má sportovní od značky Puma atd… . Ale někteří mají krásné elegantní  kožené kapsy přes rameno a pokud takovou kapsu nemá váš muž, tak možná právě tato kapsa může být skvělým vánočním dárkem.

vánoční dárek pro muže 2019
vánoční dárek pro muže 2019
Tuto krásnou kapsu můžete koupit ZDE.

Pokud je muž chodí oblečen víc sportovněji, pak i pro něj máme tip na vánoční dárek v podobě kvalitní  elegantní  kapsy.  Takový muž určitě ocení tuto kapsu přes rameno.

kapsa přes rameno vánoční dárek pro muže 2019
kapsa přes rameno vánoční dárek pro muže 2019
Koupit ji můžete ZDE.

Peněženka

Další tip na klasický vánoční dárek pro muže je peněženka. Z vlastní zkušenosti vím , že muži chodí se  svou peněženkou  do  úplné rozpadnutí své peněženky a někdy ty peněženky vypadají  děsně.  Možná že jednu takovou má i Váš muž a možná že by mu ježíšek udělal radost, kdyby mu pod vánoční stromeček nadělil novou peněženku. Možná ani o tom neví, že novou potřebuje, protože je na tu svou zvyklý  a nechce ji vyměnit, ale když uvidí tu novou  tak bude za takový dárek určitě rád.

Zde  tip na pěknou peněženku.

tip na klasický dárek k vánocům pro muže
tip na klasický dárek k vánocům pro muže
Tuto peněženku můžete koupit ZDE.

TIP:  při výběru peněženky se nesnažte moc experimentovat co se týče typu peněženky. Každý muž je zvyklý na určitý  typ peněženky. Někdo má rád malou peněženku , protože se dobře nosí po kapsách. Jiný si nedokáže představit  mít malou peněženku,  protože má x věrnostních karet atd… . Tím Vás nenabádám k tomu, aby jste mu koupili stejnou peněženku, ale velikostně podobnou.  Tedy pokud se v minulosti nevyjadřoval třeba k tomu, že má malou, nebo velkou peněženku a sám nechce změnu.

Při psaní  tohoto článku s tipy koukám na  peněženku od kamaráda a je přesně v tom stavu , který jsem popisoval na začátku tohoto tipu na vánoční dárek. S úsměvem ptám  co jeho peněženka a on odvětí no padají mi z ní věci . Takže vidíte u mužů je to skoro všude stejně. Stejně s tou peněženkou bude chodit, než od manželky dostane novou, nebo se mu úplně rozpadne. Třeba  od manželky dostane  k vánocům novou.

TIP 2 :  nebojte se koupit trošku jinou peněženku, než jen klasickou tmavou hnědou. Ty se pak mužům navzájem pletou.  Tak to je například u nás v práci, kdy leží někde peněženka na stole, občas po ní sáhnu v domění  že je moje. Proto doporučuji například   tu , kterou vidíte na obrázku. Bugatti peněženku nemá každý muž.

Náramek na ruku

Tento  klasický módní doplněk zdobí hlavně ruky žen, ale i muži mohou nosit krásný  náramek na ruce.   Jedním s nejvíc známých nositelů náramků u nás je například zpěvák Klus.

Zde je tip na jeden krásný náramek.

náramek na ruku
náramek na ruku
Tento, ale i mnoho dalších krásných náramků naleznete ZDE.

Pánský parfém

Většina mužů  nepůjde do parfůmerie a nebude si tam vybírat nebo kupovat parfém pro sebe. U mnoha mužů končí snaha o to nějak vonět u deodorantu . A právě ježíšek  toto může posunout o level výš a darovat. Můžete muži k vánocům  darovat kvalitní parfém. A možná právě díky tomuto dárku  příště do parfůmerie muž vyrazí a vybere si vůni která mu bude vonět. Ale možná že taky ne, možná bude s vůní kterou od Vás k vánocům dostane  spokojen a bude používat jen tu vaši.   Nebudu zde rozepisovat které vůně jsou super, ale odkáži Vás na web na kterém naleznete mnoho podrobných recenzí na pánské parfémy.    Zde je článek na tomto webu, který vám pomůže s výběrem  vůně : Nejlepší pánské parfémy.

TIP: pokud budete dávat  parfém  muži který moc kvalitní vůně nenosí, tak jej k  používání  vůně  trošku nakopněte. Pokud jste jeho manželka, nebo přítelkyně tak mu ji chvalte i víc než by bylo třeba. Uvidíte že se muž díky vaším komplimentům vůni zamiluje a začne ji nosit automaticky.

Netradiční vánoční dárky

Kniha

Kniha  v minulosti byla klasickým vánočním dárkem alespoň u mužů, kteří četli. Ale doba se změnila a knihy se v mnoha rodinách přestaly pod stromeček dávat. Je mi jasné, že pokud muž knihy nečte, tak nad tímto druhem vánočního dárku vůbec nepřemýšlíte, ale kniha nemusí být jen beletristická. Kniha se může věnovat mužovu koníčku a právě to může být onen netradiční vánoční dárek. Darujte muži knihu, která se týká jeho koníčku. Má li například rád Italskou kuchyni? Tak mu dejte pod vánoční stromeček tuto knihu.

Nebo pokud má rád například cyklistiku a Tour de France, pak bude mít radost z tohoto vánočního dárku.

atd…

Zážitek

U vánočního dárku se tak nějak předpokládá, že je to hmotný zabalený dárek, ale co kdyby jste letos dali muži pod stromeček víc netradiční dárek a to zážitek. Pokud zvolíte ten správný tak na ten Váš dárek hned tak nezapomene. Zde je několik tipů na netradiční zážitkový vánoční dárek.

Tipy na zážitkové dárky k vánocům:

  • škola smyku – praktický zážitkový dárek. Při kterém se muž naučí líp zvládat auto při smycích. Tento dárek ocení i spolujezdci, které muž v budoucnu poveze. Koupit jej můžete ZDE.
  • pivní pobyty – většina mužů miluje pivo, tak mu jej dopřejte a ještě mu k tomu darujte wellness a gurmánský zážitek. Pivní pobyty muži milují a pokud je muž i váš manžel, nebo přítel a vy mu k vánocům darujete tento pobyt pro dva, tak Vás nejspíš sebou na ten pobyt vezme a vy si tento vánoční dárek užijete s ním. Velký výběr takových pobytů naleznete ZDE.
  • tandemový seskok – už náš první tip na zážitkový vánoční dárek byl trošku tip na určitou porci adrenalinu, ale pokud chcete muži k vánocům darovat ryzí adrenalinový zážitek a je váš muž odvážný? Pak by jste mu měli darovat tandemový seskok. To je zážitek na který se nezapomíná. Koupit jej doporučuji ZDE.
  • víkend na plachetnici – je li váš muž dobrodružné povahy a adrenalinový dárek není pro něj to pravé, pak zvažte zdali by se mu nelíbil například víkend na plachetnici. Netradiční zážitek, který ocení nejen obdarovaný muž, ale i posádka, kterou sebou na Lipno vezme. Spát se bude přímo na lodi.  Tento zážitek doporučuji koupit ZDE.

Vtipný vánoční dárek

K vánocům si dáváme většinou seriózní dárky, ale někdy pod stromečkem nalezneme i nějaký vtipný dárek. Často vtipné vánoční dárky dávají například kolegové a kolegyně v práci. Jeden  z důvodu je ten, že vtipný dárek zase tolik nestojí a úsměv který dobře zvolený vtipný dárek vyloudí je k nezaplacení. Pokud tedy sháníte nějaký levný dárek, pak zvažte zdali by jste muži neudělali vtipným dárkem.

tipy na vtipné dárky k vánocům pro muže:

  • nevinné hrátky – deluxe – erotická hra s úkoly. Tento dárek ocení obvzlášť zamilovaný muž. Pokud jste mužova milenka, nebo kolegové v práci pak zvažte zdali zrovna tímto vtipným dárkem muži a nejen mu neuděláte velkou radost. Normálně by si takovou věc nekoupil. Víc se o této hře dovíte ZDE.
  • vtipná noční košile – někteří muži nemusí mít pochopení pro vtipné texty na textilu. Obvzlášť Ti kteří zastávají nějaký vážený post v práci. Ale vtipnou noční košili neodmítne žádný muž. Jak například s textem : „Můj věk nemá vliv na moje výkony.“ Tuto vtipnou noční košili, ale nejen tuto můžete koupit ZDE.
  • toaletní papír s vtipy – levný vtipný vánoční dárek, který ocení každý návštěvník záchodu, nejen obdarovaný muž. Tento toaletní papír mají v nabídce ZDE.

 

Kde dál čerpat inspiraci:

Loni o tomto čase jsme publikovali podobný článek tomuto. V článku bylo mnoho konkrétních tipů na vánoční dárek. Schválně koukněte na něj. Třeba tam naleznete váš vánoční dárek.

Dárky pro muže k Vánocům

Vtipné vánoční dárky pro muže

Vánoční dárky pro přítele