Vánoční dárky pro muže 2018

Vánoční dárky pro muže 2018

Vánoce se kvapem blíží a s tím se stupňuje i honba za vánočními dárky. A aby ten výběr vánočních dárků byl  pro Vás letos příjemnější, tak jsme si pro Vás připravili tento článek plný skvělých tipů na vánoční dárky pro muže. Tentokrát pro vánoce v  2018. (loni vyšel obdobný článek, který naleznete ZDE)

Tipy na vánoční dárky pro muže

Pojďme se podívat jaké dárky budou letos ty správné.


TIP 1 vánoční dárek pro muže : taška přes rameno

Mobily, peněženky jsou stále větší z toho vyplývá že i muži potřebují svou „kabelku“. Někteří muži nosí pořád po staru vše po kapsách. Jiní mají sportovní kapsy a Ti co chtějí nějak vypadat mají pěkné elegantní tašky přes rameno. Jak je například tato.

vánoční dárek pro muže taška přes rameno
vánoční dárek pro muže taška přes rameno

Tuto tašku přes rameno můžete muži koupit ZDE.

TIP 2 vánoční dárek pro muže : peněženka

Muži často nosí svou starou peněženku do naprostého roztrháni. Přitom už to často bývá na ostudu. Proto by se ježíšek mohl podívat na to v jakém stavu je mužova peněženka a pokud je v špatné kondici tak má tip na vánoční dárek. Pokud budete muži k vánocům dávat peněženku, tak se snažte koupit tipově podobnou peněženku jakou má. Většina lidí je totiž na velikost své peněženky zvyklá a když si kupuje novou, tak si kupuje velikostně podobnou. Někdo má rád velkou peněženku, někdo zase malou v které nosí naprosto nezbytné věci.

Hit letošních vánoc bude tato peněženka.

vánoční dárek pro muže peněženka
vánoční dárek pro muže peněženka

Koupit tuto peněženku můžete ZDE.

TIP 3 vánoční dárek pro muže : hodinky

Už jsme to v tomto článku zmiňovali, časy se mění a i potřeby mužů se mění. A tak je to i s hodinkami. Možná si teď v duchu říkáte o čem tu píši. Vždyť náramkové hodinky tu jsou již stovky let. Ale ony byly s příchodem mobilů u mužů skoro odepsány. Každý mobil ukazuje přesný čas a ještě k tomu mnoho mužů se chtělo pochlubit svým super moderním designovým mobilem. Ale hodinky toto ustály a opět se vrátily. Hodinky nejen ukazují čas, jsou i módní ozdobou a taky ukazují mužův status, bohatství. Proto si myslím že pokud muž pro který sháníte vánoční dárek takové hodinky nemá, pak právě ježíšek by toto mohl změnit.

Hodně dobré hodinky za super cenou jsou například tyto hodinky.

TIP 3 vánoční dárek pro muže hodinky
TIP 3 vánoční dárek pro muže hodinky

Koupit tyto hodinky můžete ZDE.

TIP 4 vánoční dárek pro muže který má vše

Jsou muži kteří si mohou koupit cokoliv a námi výše napsané tipy jsou pro Vás nepoužitelné. Takovým mužům se dárky vybírají hodně těžce, ale i těmto mužům můžete darovat dárek který je překvapí a potěší. Darujte mu zážitkový dárek.

Zážitkové dárky jsou super dárkem pro každého muže, hlavní důvod je ten, že pokud zážitkový dárek dobře vyberete, tak vězte že na něj muž do konce života nezapomene. Protože na silné zážitky se nezapomíná, kdežto například na svůj předchozí mobil jste již nejspíš zapomněli a přitom byl určitě vytoužený a stál hodně peněz.

Při výběru zážitkových dárků si musíte dát pozor na to aby nebyl zážitek moc odrazující, nebo moc obyčejný. Co tím chci říct. Uvedu to na příkladu. Rozhodnete se muži darovat tandemový seskok s padákem, což je jeden z nejlepších zážitkových dárků muži který se bojí výšek a nemá rád adrenalin. On se toho bude bát tak, že se seskoku raději nezučasní. To že se muž bude zdravě seskoku bát je naprosto v pořádku, ale nesmí mít z toho manickou hrůzu.

Další nevhodný zážitkový dárek pro muže je ten, který je pro daného muže moc „obyčejný“. Opět uvedu příklad. Vlastní li muž luxusní auto, tak mu nemá cenu dávat k vánocům dárek ve formě jízdy v luxusním autě. To by byl pro něj jen všední zážitek a na ty se rychle zapomíná.

Jaké zážitkové dárky můžete muži k vánocům darovat:

  • tandemový seskok – velká porce adrenalinu pro odvážné muže
  • let horkovzdušný balónem – dobrodružství to muži milují
  • jízda v luxusním sportovním autě – tímto vánočním dárkem splníte mužův sen

Tyto a mnoho dalších skvělých zážitkových dárků naleznete ZDE.

Další tipy na dárky pro muže k vánocům

Celý tento web se věnuje dárkům pro muže, takže kterýkoliv článek na tomto webu Vám může přinést zajímavý tip na dárek pro vašeho muže. Namátkou vybírám několik zajímavých článků.

Dárky pro muže k Vánocům

Vánoční dárky pro přítele

Vtipné vánoční dárky pro muže