Dárky pro tatínka

Dárky pro tatínka

Mnoho mužů má přívlastek tatínek. Takže i dárkům pro tatínky by jsme se měli na tomto webu věnovat. Hned z úvodu by jsem chtěl tento článek rozdělit na dvě části. V první části naleznete tipy na dárky pro starší tatínky. V těchto tipech budu zohledňovat to, že coby dcera, nebo syn už vydělávate a nemáte problém vašemu tatínkovi koupit hodnotnější dárek. V druhé části naleznete tipy na dárky pro mladé tatínky. Je mi jasné, že pokud jste děti, nebo studujete, tak nebudete svému taťkovi kupovat dárky. Stejně by jste dárek pro něho kupovali za jeho peníze.


Každý tatínek je muž a proto si než začnem s jednotlivými tipy, tak si dovolím Vás odkázat na články plné tipů na dárky pro muže podle věku. Třeba se Vám tyto odkazy budou hodit při hledání další inspirace.

Dárky pro muže k 40. , 50. , 60. , 70. , 80. narozeninám

Tipy na dárky pro tatínka

Kromě mamky, babičky a dědy znáte svého taťku nejlépe, takže finální rozhodnutí jaký dárek tatínkovi koupite je jen a jen na Vás, já jen doporučím pár tipů.

  • Ne vždy má táta čas věnovat se svým koníčkům. Možná že někdy v minulosti to bylo i díky tomu, že se musel věnovat Vám. Podpořte tedy jeho koníček, určitě mu dárkem, který se bude věnovat jeho koníčku uděláte radost. Já tyto dárky doporučuj raději, než praktické dárky do domácnosti. Pokud není tatínek socialně slabý, tak si výbavu do garáže koupí sám. Vy ho svým dárkem rozmazlete. Chodí rád na fotbal? Pak mu kupte dres. Rád fotí? Zaplaťte mu fotokurz, třeba se během něho něčemu novému přiučí. Různé zajímavé kurzy které můžete svému tatínkovi darovat naleznete zde.
  • Můj další tip na skvělý dárek pro tatínka je tip na zážitkový dárek. Muži jsou totiž v každém věku stále kluky, kteří mají rádi dobrodružství něco netradičního. A Váš dárek může právě takový být. Na trhu je několik firem, které nabízejí netradiční zážitky, které můžete muži darovat. Skvělou nabídku naleznetenapříklad zde. Vězte že na tento dárek taťka hned tak nezapomene. Tím Vás nechci nabádat, aby jste vašemu tatínkovi kupovali dárek, kterého se bude bát, ale pokud víte, že má Váš taťka rád adrenalin, tak mu klidně tandemový seskok kupte. Já třeba vím že můj taťka by tento zážitek neuvítal. Zato vím že by ocenil wellness pobyt, nebo pivní lázně.
  • Je mi jasné, že jste o generaci mladší než muž pro kterého dárek hledáte. Možna že Váš přehled v nových technologiích by mohl pomoci taťkovi s výběrem nového telefonu. Co takhle mu nový telefon vybrat a koupit? Ne všichni muži holdují technologickým novinkám. Hlavně ti starší dokážou lpět na tom na čem jsou zvyklí. A Vy máte skvělou příležitost svým dárkem posunout tatínka do moderní doby.

Slíbil jsem že v druhé části tohoto článku se budu věnovat tipům na dárky pro tatínka od dětí. Je mi jasné, že za dárky nebudete utrácet horentní sumy. I když pár korun by jste do svého tatínka mohli zainvestovat. Určitě tím tátovi uděláte radost.

  • Mám tip na jeden dárek, který tátínkovi udělá velkou radost. Co kdyby jste tatínkovi udělali klasické album z fotek, tak jak jste určitě již někdy viděli. Rodiče často nemají moc času a vsadím se, že všechny fotky  z dovolených výletů mají jen na svém počítači, nebo někde zazalohované. Pokud tedy koupíte fotoalbum, nějaké fotky vyberete a necháte vyrobit papírově, pak věřte že takovým fotalebem u tatínka zabodujete. Fotky můžete upravit tak, že na ně (myslím digitalní kopii) uděláte před výrobou popisek, místo pořízení fotky, datum. Takový popisek někde v rohu fotografie v budoucnu oceníte i Vy. Nechat si vyrobit papírové fotky nestojí moc peněz. Mnohem více zabere jejich výběr, popis a rozšíření, já si myslím že z tohoto dárku bude tatínek nadšen.
  • Samozřejmě že mnoho tatínků od svých dětí dostává vyrobené dárky. Viděl jsem už krásné malované hrníčky, namalované obrázky atp… určitě něco ve své volné chvíli vyrábíte, pouvažujte, zdali by jste mohli tatínkovi dárek vyrobit.

Obrázek Designed by Freepik