Driftování – dárek pro muže

Driftování – to je umění jízdy v přetáčivém smyku. Zážitek, který je jako dárek vhodný snad pro každého muže. Driftování je motoristickou disciplínou, ve které si každý najde to svoje. Ať už je to pouze hrubá síla a efektní prokluz zadních kol, nebo je to technika vozu a styl jízdy samotný. Driftování je prostě neuvěřitelně zajímavé po všech stránkách.


Velkým plusem driftingu je, že takový zážitek nevyjde na velké peníze. Samozřejmě, na profesionální závodní úrovni se bez sponzorů a pořádného balíku peněz neobejdete, ale to se vás netýká. Jako jednorázový zážitek je pak driftování dostupné všem příjmovým kategoriím. Co víc si ještě přát?

Daruj driftování jako dárek

 

Drifotvání jako dárek pro muže je tahem, kterým nemůžete minout. Neznám chlapa, který by neocenil možnosti a zkušenosti, které mu jízda smykem v silném voze může nabídnout. Drifting je totiž natolik jedinečnou disciplínou, že se zavděčí opravdu všem.

Mladíci se mohou vybouřit na bezpečném místě v homologovaném voze a přitom budou mít k dispozici agregát, o jehož síle si většina z nich může nechat jenom zdát. Co teprve ten zážitek, když sebou vozidlo po pořádném sešlápnutí plynového pedálu začne zmítat a motor zaburácí neskutečným řevem. To se pak srdce rozbuší i otrlejším jedincům.

Ale jízda smykem rozhodně není zábavou pouze pro mladé. Naopak, vzhledem k tomu, že se jedná o technicky náročnou disciplínu, vyřádí se i starší a zkušenější řidiči. Ti jsou zpravidla klidnější a zvládají krotit koně pod kapotou. A také smyky se jim daří často opravdu dobře a lze pozorovat, jak si „staří tatíci“ jízdu smykem užívají s pekelným soustředěním.

Pokud přemýšlíte nad dárkem pro muže, na který hned tak nezapomene, pak je driftování jednoznačně tou nejlepší volbou. Nejen, že se zavděčíte mužům každého věku, ale navíc je driftování i divácky atraktivní, takže si můžete udělat i příjemný výlet a o zážitek se podělit z divácké sedačky. Tak na co ještě čekáte?

Driftování netradiční dárek pro muže – další povídaní o driftování