Zážitkové dárky pro muže Brno

Brno je druhé největší město v naší republice a určitě v něm není nuda. Jak by někdo mohl usoudit podle známého skvělého filmu Nuda v Brně. Může se Vám stát, že pokud shánite zážitkový dárek pro muže z Brna a jeho okolí, tak brzy zjístite, že nabídka zážitků je obrovská a Vy se v něm ztrácíte. Právě pro Vás jsem připravil seznam zážitků které můžete muži dělovat tak, aby jste se v něm pěkně vyznali.

Zážitkové dárky jsou nejlepšími dárky, které můžete muži darovat.

Adrenalinový zážitkový dárek pro muže z Brna

Mnoho lidí si myslí, že koupí nějaký adrenalinový zážitek jako je například tandemový seskok s padákem a s takovým dárkem zabodují. Jenže ne každý muž miluje adrenalin a mnoho mužů má různé fobie a strach z něčeho a Váš dárek by určitě neměl tento strach rozvíjet. V tom případě by to byl nechtěný dárek. Proto si dejte obzvlášť záležet, aby jste se u adrenalinového dárku dobře strefili do mužovy povahy. U adrenalinových dárků, se často stává, že muž který dárek dostane jej zdvořilostně využije, ale neudělá mu žádnou radost. Tím Vás nechci a ani náznakem odrazovat od koupě zážitkového adrenalinového dárku, jen vybírejte pečlivě.

Tipy na adrenalinové dárky pro muže z Brna

• Muži milují dobrodružství. Rádi zkoumají nové věci. Pokud je muž pro který adrenalinový dárek shánite duchem průzkumník a nemá strach ze stísněného prostoru, tak právě takovému muži můžete koupit Podzemní dobrodružství. Na jeden den vyrazí se speology prozkoumávat jeskyně. V blízkosti Brna je Moravský kras, takže muž nebude muset jezdit daleko. Koupit a víc se o dovědět o Podzemním dobrodružství můžete zde.

• Z podzemí se přesunem hned do vzduchu.Ve vzduchu se dá zažit mnoho adrenalinových chvil. Asi nejprodávanějším adrenalinovým dárkem je tademový seskok s padákem. V blízkosti Brna se skáče v Prostějově a v Kunovicíh. Sám mám zkušenosti se skákaním v Kunovicích. Ne že by jsem sám skákal, ale s manželkou jsme koupili tento zážitek tchýni. Ona si tento dárek užila a my si jej užili jako diváci. Teď občas s úsměvem na tváři podotkne, že jsem se ji coby tchýně chtěl zbavit. Tandemové seskoky můžete zakoupit zde.

• Pokud hledáte pořádnou porci adrenalinu, kterou chcete muži z Brna darovat, tak pak mu darujte akrobatický let. Jde o 10 minutový let v malém letadélku Z-142, ale s velkou porcí adrenalinu. Muž bude spoluletec s pilotem. Tento hodně vyhledávaný zážitek můžete zakoupit zde.

Gurmánský zážitkový dárek pro muže z Brna

Neznám nikoho, koho by nepotěšilo dobré jídlo. V posledních letech to vypadá, že všichni ví jak na ti. V televizi nám pořád radí jak lépe vařit, časopisy jsou plné zaručeně skvělých receptů a výsledek. Často příjdem do restaurace a jídlo nám nechutná. Tím nechci tvrdit, že v dobré restauraci nedostanete dobré jídlo. Ale musíte pohledat a nejlépe i osobně odskoušet kvalitu. Tím se dostávám k prvnímu tipu na gurmánský zážitek pro muže z Brna. Pozvěte muže do dobré restaurace. Já osobně si myslím, že to není tak dobrý dárek, protože dobré jídlo nás potěší, ale časem je tento zážitek ještě více přebit dalším dobrým jídlem. Mnohem více si člověk zapamatuje například dobrou degustaci, ochutnávku kvalitních vín, čajů, nebo nějaký kurz vaření, přípravy kávy atp….

gurmansky_zazitkovy_darek_pro_muze_z_brna
Gurmanský zážitkový dárek pro muže z Brna

Netradiční zážitky jako dárek pro muže z Brna

Po adrenalinových zážitcích a gurmánských zážitcích chci zmínit i jiné netradiční zážitky, které můžete muži v Brně darovat. Myslím že u některých budete hodně překvapeni, že něco takového je možné darovat.

Tipy na netradiční zážitky které můžete muži z Brna darovat

• První z tipů nemusí být tak netradiční, prože nás často napadne, ale málokdo tento netradiční zážitek zažil, nebo někomu daroval. Jde o let horkovzdušným balónem. Tento zážitek je hodně oblíbeným dárkem. Jde o dárek, při kterém si muž prohlédne město v kterém žije. Ve vzduchu určitě zažije mnoho nevšedních chvil. Do stejného tipu by jsem ještě přidal vyhlídkový let letadlem. Tyto dárky mám opravdu rád a sám se už moc těším, až někdy takový dárek dostanu. Koupit je můžete zde Let balónem, Vyhlídkový let Brno, Noční vyhlídkový let Brno

• Můj druhý tip již bude víc netradiční. Mnoho mužů se rádo dívá na bagry a jiné velké stroje. Určitě se jim líbí ten pocit, kdy pomocí pák ovládají obrovský stroj o obrovské síle. Toto si teď mohou vyzkoušet. Můžete jim darovat možnost zabagrovat si. Tento zážitek je nabízen na Vysočině, ale myslím si, že muž si rád na vysočinu zajede. Koupit jej můžete zde.

• Můj poslední tip na netradiční zážitkový dárek pro muže z Brna jsou pivní lázně. V posledních letech jsou pivní lázně na vzestupu, takže možná že pro některé muže tento dárek nebude netradiční, ale myslím si, že jde pořád o krásný zážitek, na který bude každý muž dlouze vzpomínat.

Jak vybrat nejlepší netradiční zážitkový dárek pro muže se dočtete zde.

Mohl by jsem zde napsat mnohem víc tipů na zážitkové dárky pro muže z Brna, ale myslím si že by jste se ve výčtu jen zbytečně ztráceli. Základní seznam zážitků, které muži milují zde naleznete a pokud chcete ještě víc inspirace, tak koukněte na další porci tipů na dárky v Brně a jeho okolí.

Další tipy na dárky pro muže z Brna naleznete v skvělém článku Dárky pro muže Brno

Pokud hledáte další tipy na zážitkové dárky pro muže, pak Vám by se mohl hodit další článek plný tipů na nejlepší zážitky pro muže.